Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Moi Drodzy, mam pytanie. Czy na zegarki Tudor w sieci Kruk, jest dawany rabat podczas jakiś akcji promocyjnych? Czy obowiązuje sztywna cena?

Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zasadas napisał:

A czy taki pasek mu pasuje waszym zdaniem?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 


Dobrze dobrane , adrenalina w stylu vintage. 
Natomiast ze względu na wysokość zegarka i surowe boki nie rekomendowałbym tego zegarka z żadnym nato.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Omegasick napisał:

Witajcie, Moi Drodzy, mam pytanie. Czy na zegarki Tudor w sieci Kruk, jest dawany rabat podczas jakiś akcji promocyjnych? Czy obowiązuje sztywna cena?

Dziękuję za odpowiedź :)


czasem obowiązuje, a czasem nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zasadas napisał:

A czy taki pasek mu pasuje waszym zdaniem? 32203ed335fc9a05da2301efea603781.jpg9c1a46d891d4c398425ec6713f6f9a74.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

Wygląda bardzo dobrze. BB wygląda i nosi się dobrze na grubszych NATO czy ZULU. Zdjęcie w pozycji w której spogląda się na zegarek w celu odczytania godziny. Prawdopodobnie jest to pozycja w której najczęściej patrzy się na zegarek spoczywający na nadgarstku. 

Gdyby było inaczej producent nie proponowałby swojego parciaka w zestawie fabrycznym. 

BB3376D8-5C96-46B3-B545-112DEA315E5C.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na ecie była nieznacznie chudsza bodajże o ca 2mm i być może w tej wersji wyglądało to lepiej. Natomiast przy inhouse dodatkowe 1.2mm nato , koperta 15mm powoduje że wszystko siedzi zbyt wysoko (16/17mm to nawet sporo dla chrono...)

To że producent dorzucał nato było przyjemnym dodatkiem ale nie rozwiązywało problemu estetyki. Za nato przemawia w Tudorze tylko wygoda w noszeniu.

Producent również oferuje paski skórzane świetnej jakości które większość miłośników wymienia niezwłocznie na zamienniki nie dlatego że są słabe tylko wyglądają kiepsko z kopertą.

Zdjecia od góry każdego Tudora na pasku są prześliczne , tak jak powyższe , natomiast czar pryska jeśli pokaże się boczną fotkę. 
Podsumowując, Tudory 41mm na inhouse tylko bransa lub zrobiony na wymiar pasek. 

 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupuje sie BB58 na bransie to dają w gratisie NATO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak kupuje sie BB58 na bransie to dają w gratisie NATO ?

Tak i bon na wczasy jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyszkops napisał:


Tak i bon na wczasy jeszcze emoji23.png

2 tygodnie, w Kraśniku.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Grygos napisał:

Czy jak kupuje sie BB58 na bransie to dają w gratisie NATO ?

W wesji na ETA tak było. Teraz to może na hasło „ osiem gwiazdek” 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... tak tylko zapytałem.
Bo w tym pudełku jest taka przegródka i zastanawiałem sie czy ten Belg przesłał wszystko co dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smichy chichy ale tak do ety dawali bodaj w wersji heritage, do 58 nie. Pudelko jest takie ze faktycznie mozna o tym pomyslec. Fabrycznie tam chowasz dodatkowe linki do bransy i zawieszke. 

 

A swoja droga ciekawy art i Tudorze:

 

https://www.wired.co.uk/article/tudor-watch-factory

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał:

Zawieszkę? Mnie zabrali emoji23.png

No to masz 2 butelki dobrej whisky w plecy.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam :P


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ledr napisał:

2 tygodnie, w Kraśniku.

Ty się Gościu ze mnie nie śmiej bo ja się zakręciłem na tego Tudora głównie przez ciebie (dzięki Tobie) od chwili jak zamieściłeś post  "zastanawiam się, chyba go wystawie ... "

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grygos napisał:

Ty się Gościu ze mnie nie śmiej bo ja się zakręciłem na tego Tudora głównie przez ciebie (dzięki Tobie) od chwili jak zamieściłeś post  "zastanawiam się, chyba go wystawie ... "

 

 

Ale w życiu, ja nawet nie mam poczucia humoru, co potwierdzą liczni koledzy w tym temacie. Jeżeli z czegoś się śmieję, to najprędzej ze strategii marketingowych niektórych firm, w tym Kruka - z ich stroną obiecującą zakupy bb58, których jeszcze w fabryce Tudora nie widzieli, bo jeszcze surówka się nie wytopiła na żelazo, z którego potem dopiero robią stal na te koperty...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Grygos napisał:

A na awatarze się uśmiecha... normalnie oszust.

Nie dam sobie obrażać awatara, to średniowieczna wada zgryzu! Może jeszcze zakuty łeb, co?

Chciałem wstawić Jeana Reno z "Wielkiego błękitu", ale od razu by mnie rozpoznali w spandexie i goglach do nurkowania...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do klubu  bb36
20201030_070638.thumb.jpg.da72b92e9621771d27044bda0b8106b5.jpg

Graty!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to mówię jak pierwsze wrażenia.
 
20201027-191912.jpg&key=f58b0cdecb7d679858c6f5a08d4e97300e149f228a4669fd7c516ae8c3b2e886
 
Dałem się podkręcić przez to cholerne forum.  Co mi odwaliło żeby kupować kolejnego divera ???   A, no tak, co chwile nurkuję.  To Wasza, Szacowni Koledzy zasługa/wina – tak powiedziałem żonie.Wreszcie gościu (Belg) zapakował i przysłał. Trwało to tyle, (10 dni od przelewu do nadania wysyłki) że zacząłem się niepokoić.
No a teraz kilka pierwszych refleksji :
Co za dziwaczny pomysł z tą wskazówką godzinową ???   Ten kwadracik – ni z gruszki, ni z pietruszki.  Na sekundowej malutki to jeszcze ujdzie ale na godzinowej jest jakiś taki...   Chyba korpoludki zrobiły burzę mózgów i było tak :  słuchajcie, musimy coś wymyślić, ale coś innego niż wszyscy, ale co najważniejsze NIE „mercedes” żeby nie było jak Rolex.  Koniecznie musi być INACZEJ.  I wtedy bratanek prezesa powiedział KWADRACIK.  I wszyscy krzyknęli hurra, a kierowca autobusu klaskał.
No to jakby kwadracik było mało, to jeszcze wskazówkę obcięli jak obcinaczką do paznokci.  No, ale jest oryginalnie ! 
Zegareczek obejrzałem.  I pod lupka i bez i… jest naprawdę śliiiicznie wykonany. Napisy na tarczy, indeksy, wskazówki...  wszystko MNIAM.  Tylko ten wielki kwadrat... Chyba muszę go pokochać.   Bransoleta wykonana też perfekcyjnie.  W dotyku taka mięciutka, jedwabista. Te ćwieki też mi pasują.  Jest tylko jedna dziwna rzecz w tej bransie - długość zapięcia to 4,5 cm.  Trochę dużo jak na zegarek 39mm, czyli do niezbyt atletycznych nadgarstków.  Temat wielkości zapięć jest omawiany na wątku Rolexa  

Leży na ręce jakbym się z nim urodził.  Jak Seiko 5 które kupiłem w 2006 roku za 250 zł
O, kurde !  Datownika nie ma.


Jak nie ma datownika to oddaj, fejk jakiś :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.