Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Może ktoś z forum się skusi i dołączy tutaj kolejny 58 :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak za pełny komplet Z PRZYWIESZKĄ to oferta jest ekstra :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rethel napisał:

No na jakiś czas przerwa od przymiarek w galeriach.

ale sklepy poza galeriami moga dzialac...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






Fajny w sensie pasek. Gdzie go kupienia?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy in-house z Pelagosa posiada funkcję szybkiej zmiany daty przy dłuższych i krótszych miesiącach?


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend -20% w Kruku na wszystkie dostepne Tudory. Tak zreszta jak na inne zegarki, z wylaczeniem Rolexow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, bibbi napisał:

W ten weekend -20% w Kruku na wszystkie dostepne Tudory. Tak zreszta jak na inne zegarki, z wylaczeniem Rolexow.

Te zalegające Tudory to można kupić 

Z dużo większym rabatem niż 20%. A jak się trafi GMT albo 58 , to więcej niż 15 % nie kupisz. 😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, w ubiegły czwartek dostałem z powrotem BB Chrono, który wysłałem 9 września do Kruka w Krakowie (Kruk poinformował mnie, że 14 września wysłał zegarek do Szwajcarii) w związku ze znaczną odchyłką dobową. Zegarek jak na razie po tygodniu nie wykazuje żadnej odchyłki (cholera mam nadzieję, że nie wymienili mi mechanizmu na jakiegoś kwarca 😉). Mój niepokój budzi tylko jedna rzecz - nie otrzymałem żadnej informacji - ani ustanej ani pisemnej, na temat tego co zostało zrobione - wrócił tylko zegarek tak jak go wysłałem. Jakie jest Wasze doświadczenie - otrzymywaliście protokół naprawy? Zwróciłem się tydzień temu mailowo do Kruka o jakąś informację ale nie mam żadnej odpowiedzi.

Pisałem to na forum jaka była przyczyna wysyłki - zegarek chodził bardzo dobrze, ni z stąd ni z owąd w maju odchyłka zaczęła wynosić ok. -11s/24h, po kilku dniach sytuacja się uspokoiła. We wrześniu nagle odchyłka zaczęła wynosić -30s/24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena, na chrono poszedłby momentalnie mimo że to nato a nie bransa


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na zdjęcia to mocno zajechany...ja chyba przez 10 lat nie doprowadziłem zegarka do takiego stanu a tu ktoś w niecałe dwa lata pięknie go dojechał ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do tego modelu bedzie pasowac stalowa (nie bicolor) bransoleta z BB lub Pepsi?

515720554_Screenshot2020-11-08at07_58_13.png.ee98f9581697fcb90960a9a3468bb2d4.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak patrzę na zdjęcia to mocno zajechany...ja chyba przez 10 lat nie doprowadziłem zegarka do takiego stanu a tu ktoś w niecałe dwa lata pięknie go dojechał  

Bo ja wiem, normalnie chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, artme napisał:

Czy do tego modelu bedzie pasowac stalowa (nie bicolor) bransoleta z BB lub Pepsi?

515720554_Screenshot2020-11-08at07_58_13.png.ee98f9581697fcb90960a9a3468bb2d4.png

To będzie idealny zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szyszkops napisał:


Bo ja wiem, normalnie chyba...

 

Dobra racja. Raz, że ja nie jestem wyznacznikiem bo bardzo dbam o sprzęty a dwa, że jeżeli to był jedyny to może tak wyglądać.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dobra racja. Raz, że ja nie jestem wyznacznikiem bo bardzo dbam o sprzęty a dwa, że jeżeli to był jedyny to może tak wyglądać.

Ja też się dziwiłem, kiedy Koledzy mówili, że się rysuje od samego patrzenia, a potem po tygodniu przecierałem oczy, teraz mam wywalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkowicie normalnie. Pewnie gość zrobił zdjęcia tak, żeby pokazać ryski co jawi się jako uczciwe podejście. Delikatnie zmieniłby kat i nic by nie było widać. 

 

Przy okazji, z dzisiejszego spaceru. 

20201108_152734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.