Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

W kategorii black bay sport, który model wybierasz i dlaczego nie będzie to niebieski?
 

Ciężki wybór. Tak ciężki, jak GMT na bransie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bransa to mi prawie nadgarstek urwała przy upadku :D Co by nie mówić, pancerna, ale teleskopy już mniej. Po zdjęciu bransolety rozsypały się na stole :) 

 

0-C3-FDE37-4-AB1-4622-87-F9-D2-D02184-AB

 

Zamowienie nowych w serwisie w Warszawie, to chyba większa katorga niż można sobie wyobrazić. Udało się jednak po pewnym czasie, 6-8 tygodni i będą na miejscu :)

 

Jak dobrze pójdzie to 58 z gmt jutro cyknę, ciekawi mnie odcień niebieskiego w obu na żywo :)

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, denver47 napisał:

W kategorii black bay sport, który model wybierasz i dlaczego nie będzie to niebieski? :D

 

SKAyUnH.jpg

Jak pływam - diver, jak latam - GMT choć trzeba być gotowym do opłaty nadbagażu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak pływam - diver, jak latam - GMT choć trzeba być gotowym do opłaty nadbagażu

Dobrze mieć po jednym GMT na każdej ręce, żeby samolotu na bok nie przeciążyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w gmt wkurzają zbyt małe indeksy. Data w sumie tak samo. Z tych 2 to wolę niebieskiego. Ale wśród BB to czarny 41 rules 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wieloryb napisał:

Mnie w gmt wkurzają zbyt małe indeksy. Data w sumie tak samo. Z tych 2 to wolę niebieskiego. Ale wśród BB to czarny 41 rules 😉

Coś w tym jest, maxi case i mini dial ...

21 minut temu, Szyszkops napisał:


Dobrze mieć po jednym GMT na każdej ręce, żeby samolotu na bok nie przeciążyło emoji41.png

Chyba że drugi ( pilot)  ma Superavengera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO w GMT relacja indeksy/tarcza jest w sam raz. Gdyby nie data i wskazówka od strefy, pewnie indeksy byłyby większe, jak to jest w „zwykłych” BB41. Ale wtedy za dużo działo by się na tarczy. Wyobraźcie sobie większe indeksy na foto poniżej:
04daa93d79a206d5f4135ad45b6fca22.jpg


Za to (IMO) - a mam mały nadgarstek - 58 są jednak nieproporcjonalne: koperta jest nieco za mała vs. dosyć szeroki bezel.

Ale duży plus dla Tudora za to, że właściwie ma zegarki w rozmiarze dla każdego.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co jest związane z tarczą , bezelem i szafirem w GMT to jest perfekcja i powód dla którego ten model został hitem sprzedaży.

Nawet data weszła nie szpecąc tarczy. 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, zbyniu70 napisał:

Piękne fota. Wybieram GMT.  Niebieski dla dziewczyn.😀

 

 

:D

 

16 godzin temu, zasadas napisał:

GMT i nie dlatego, że mam.😉 Mniej monotonny.

Coś w tym jest, niebieski bez pazura, do bólu poprawny

 

 

16 godzin temu, mario1971 napisał:

Z tego podstępnie zmajstrowanego zdjęcia - GMT wygrywa.

Czemu zmajstrowanego? najbardziej zmajstrowany jest tu akurat niebieski, tarcza jest mniej nasycona na żywo, choć przy odpowiednim świetle robi się ciemniejsza

 

15 godzin temu, ledr napisał:

Moim skromnym - oba są granatowe, nie wiem, o jakim niebieskim mowa😉

Sam byłem ciekaw jak ten niebieski wypada przy bezelu GMT, jakby ktoś nie znał modelu, to pewnie powiedziałby, że to nie pepsi tylko coke bardziej

 

 

11 godzin temu, Wery napisał:

Wypowiem się jak odbiorę niebieskiego 58 😜😂😂

 

💪

 

11 godzin temu, Szyszkops napisał:


Ciężki wybór. Tak ciężki, jak GMT na bransie emoji6.png

haha, zbladłem po tym komentarzu jak tarcza w niebieskim :D

 

10 godzin temu, desmo napisał:

Jak pływam - diver, jak latam - GMT choć trzeba być gotowym do opłaty nadbagażu 😉

to jak śmigam ekranoplanem to potrzebne dwa?:D

 

9 godzin temu, wieloryb napisał:

Mnie w gmt wkurzają zbyt małe indeksy. Data w sumie tak samo. Z tych 2 to wolę niebieskiego. Ale wśród BB to czarny 41 rules 😉

Tak, GMT ma te wszystkie kwity aby być wkurzającym - fakt jest taki, że mam ponad rok i ani razu na powyższe nie marudziłem :D

 

9 godzin temu, lukebor napisał:

IMO w GMT relacja indeksy/tarcza jest w sam raz. Gdyby nie data i wskazówka od strefy, pewnie indeksy byłyby większe, jak to jest w „zwykłych” BB41. Ale wtedy za dużo działo by się na tarczy. Wyobraźcie sobie większe indeksy na foto poniżej:


Za to (IMO) - a mam mały nadgarstek - 58 są jednak nieproporcjonalne: koperta jest nieco za mała vs. dosyć szeroki bezel.

Ale duży plus dla Tudora za to, że właściwie ma zegarki w rozmiarze dla każdego.

Z tymi indeksami zgadzam się, zrobiłby się za duży śmietnik na tarczy.

Ja nadgarstka za dużego też nie mam, GMT kupiłem bez większych analiz, po prostu zobaczyłem kolory, przymierzyłem i stwierdziłem, że nie wychodzi poza moją strefę komfortu i tak sobie żyłem, aż tu nagle z ubranego w stal GMT przyszło mi przymierzyć ubrane w stal 58.. Miałem ponad rok temu bb58 czarnego, miałem go ponad 8 miesięcy chyba, ale nigdy nie porównywałem go na żywo z większymi braćmi w stali. 

Na moim nadgarstku bb58 trochę zepsuł mi wrażenia z noszenia GMT - zacząłem się zastanawiać jak to możliwe, że ja GMT nosiłem na stali i akceptowałem tą.. wagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tommaso napisał:

Nie wiem, czy na długo, ale przynajmniej na chwilę postanowiłem wrócić sobie do klubu Tudora.

 

Nie ma się do czego doczepić, dizajn, kolorystyka, rozmiar do Twojego nadgarstka, pypeć (perełka), i nawet ta bransoleta - wszystko jest spójne, wręcz "nudne". A takie zegarki trzyma się najdłużej.

 

Czasami czarny, innym razem niebieski bardziej mi się podoba. Tu dużo zależy od fotografa ;)

 

 

 

Gratuluję Tomku, niech się dobrze nosi!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nie wiem. 

Miałem czarnego, mam niebieskiego i chyba ... wrócę do czarnego 😀

 

Dzięki Mariusz

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, gratulacje! Od Karola, czy z salonu?

Ja dopóki patrzę na blue samego na zdjęciu myślę sobie, że jest fajny. Ale jak go zestawić obok czarnego, zawsze wygrywa u mnie czarny.

Tyle, że ja w Tudorach zdecydowanie wolę wersje 41mm, choć mam niewielki nadgarstek. 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Tommaso napisał:

Ja sam nie wiem. 

Miałem czarnego, mam niebieskiego i chyba ... wrócę do czarnego 😀

 

Dzięki Mariusz

To może bedziesz chciał ode mnie kupić? Historia i egzemplarz zatoczą koło!

 

 

 

 

 

 

 

Żartowałem, nie sprzedaję. :)

IMG_20201126_132404-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał:


Ale w połowie bardzo nudna emoji41.png

 

dokładnie :)

 

Jakbym zestawił gmt z bb58 black to by nudy nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fota, jak zwykle. No i doskonale oddaje to, o czym mówiłem (moim zdaniem oczywiście).

No to dawaj z tym GMT/BB58 na jednej focie :) 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.