Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie, te lombardy wrzucają wszystko. Równie możliwe jest to ze to kopia. Sama cena ok ale nie rewelacyjna biorąc pod uwagę brak papierów.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No papers, no okazja... no papers and cry.

Tak śpiewał Marley.

Text że po serwisie pewnie wkleja do każdego zegarka, nawet do wyciągniętego z kibla.

Po co serwisować zegarek który miał premierę w sierpniu 2020 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Grygos napisał:


Po co serwisować zegarek który miał premierę w sierpniu 2020 ???
 

A bb58 nie mają chorób wieku dziecięcego jak np. gmt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sanik napisał:

A bb58 nie mają chorób wieku dziecięcego jak np. gmt?

Nie nie, im tylko dolega choroba bazarkowa.🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sanik napisał:

A bb58 nie mają chorób wieku dziecięcego jak np. gmt?

Daty nie ma.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest cena prawie jak za nowego na tłustszym rabacie. Ok jak jeszcze dawali rabaty ;) 

Żadna to okazja.

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sanik napisał:

A bb58 nie mają chorób wieku dziecięcego jak np. gmt?

 

To ciekawa uwaga. Nie mają! Faktycznie blue cierpią na chorobę bazarkową ale to głównie przez zakup sercem a nie rozumem ( bo np niebieski nie pasuje do garderoby i głównie siedzi w szufladzie). 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że Tudor zmieniając werki nie-inhouse'owe z przerobionych na ETA 2824-2 na T600, czyli Sellite SW200-1 zwiększył interwał przeglądów z 7 lat na 10 lat. Zrównując tym interwał z zalecanym czasem serwisu m. in. Rolexa. Wiem, że tutaj na forach rotacja całkiem spora, ale jestem ciekawy jakie macie zdanie na ten temat?

 

Druga sprawa przymierzam się do zakupu Tudora 1926 z ch24, sporo jest tam kilkuletnich, jeszcze nieotwieranych. Mam zaufanego zegarmistrza starej daty, który za pełny serwis ETY/Sellity w tym zegarku weźmie 820zł. Czy to dobra cena? Orientuje się ktoś, jaki jest koszt bezpośrednio w RSC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2021 o 10:58, btard napisał:

Mam zaufanego zegarmistrza starej daty, który za pełny serwis ETY/Sellity w tym zegarku weźmie 820zł. Czy to dobra cena?

 

Nie to zdecydowanie nie jest dobra cena.

Drogi zegarmistrz za serwis chrono weźmie mniej niż 800 zł więc ten Twój nieźle przegina.

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2021 o 10:58, btard napisał:

Gdzieś wyczytałem, że Tudor zmieniając werki nie-inhouse'owe z przerobionych na ETA 2824-2 na T600, czyli Sellite SW200-1 zwiększył interwał przeglądów z 7 lat na 10 lat. Zrównując tym interwał z zalecanym czasem serwisu m. in. Rolexa. Wiem, że tutaj na forach rotacja całkiem spora, ale jestem ciekawy jakie macie zdanie na ten temat?

 

Druga sprawa przymierzam się do zakupu Tudora 1926 z ch24, sporo jest tam kilkuletnich, jeszcze nieotwieranych. Mam zaufanego zegarmistrza starej daty, który za pełny serwis ETY/Sellity w tym zegarku weźmie 820zł. Czy to dobra cena? Orientuje się ktoś, jaki jest koszt bezpośrednio w RSC?

U Dolińskiego SW200 w Eternie pełen serwis za 680 pln w zeszłym roku robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chłop usłyszał o Tudorze i dodał mnożnik do swojej standardowej ceny 😁 Dzięki za odpowiedzi

Edytowane przez btard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiń go. Do tej pory mówił klientom, Tudor, nie znam a co to? Ale oni go szybko wyuczyli - Panie to Rolex przecież ,

To i cena poszła w górę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pisar napisał:

 

Nie to zdecydowanie nie jest dobra cena.

Drogi zegarmistrz za serwis chrono weźmie mniej niż 800 zł więc ten Twój nieźle przegina.

Pisar większość renomowanych zegarmistrzów w Warszawie bierze za nieskomplikowane chrono 1200pln.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał:

Pisar większość renomowanych zegarmistrzów w Warszawie bierze za nieskomplikowane chrono 1200pln.

 

hmmm nie do końca. Bardzo tu chwalony Czyżewski bierze prawie połowę mniej.

Znalazłem też innego chwalonego tutaj na forum, który kasuje 350 zł.

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisar, piszę o tych którzy mają dużo pracy i nie robia poljotów. Wszystko kwestia potrzeb, jak chcesz mieć spokojną głowę to raczej nie oddawaj do tego który bierze 1/3 rynkowej ceny. Jak bierzesz za robotę 350pln to prawdopodobnie nie masz dobrych narzędzi, profesjonalnej sprawdzarki a jak coś zepsujesz klientowi to wzruszasz ramionami. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, eye_lip napisał:

Pisar, piszę o tych którzy mają dużo pracy i nie robia poljotów. Wszystko kwestia potrzeb, jak chcesz mieć spokojną głowę to raczej nie oddawaj do tego który bierze 1/3 rynkowej ceny. Jak bierzesz za robotę 350pln to prawdopodobnie nie masz dobrych narzędzi, profesjonalnej sprawdzarki a jak coś zepsujesz klientowi to wzruszasz ramionami. 

 

No zgadzam się.

Ja akurat szukałem do Poljota bo nie widziałem tego by płacić 1200 zł za serwis zegarka wartego 1200 zł :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny zestaw kolorystyczny

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2021 o 12:30, Michael Kulczycki napisał:

3 razy Tudor58,uwielbiam te zegarki.

C4DD7FC4-667E-48B7-AE59-782415F2ED98.jpeg

Świetnie to wygląda, takie zestawy motywują mnie do skupienia się na jednej-dwóch markach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.