Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Grygos napisał:

Te Rolki są 36 czy 41 ?

36red rape Olives 34,te modele przestały byc prod jak weszły nowe kolory.W 2015 jak kupiłem ref grape były tylko 36 I Chyba 39 rozmiar.

Edytowane przez Michael Kulczycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

Facet nosi zegarek 34mm ? To wygląda ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Grygos napisał:

 

Facet nosi zegarek 34mm ? To wygląda ok ?

 

A co w tym dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Smycel napisał:

 

A co w tym dziwnego?

Kuba, nie poznaję Cię. Liberał pełną gębą 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, desmo napisał:

Kuba, nie poznaję Cię. Liberał pełną gębą 😉 


😂😂 

Sam noszę 36 i mi z tym dobrze, a 2 mm mniej też bym ogarnął (przy ponad 18 cm nadgarstku) 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Smycel napisał:


😂😂 

Sam noszę 36 i mi z tym dobrze, a 2 mm mniej też bym ogarnął (przy ponad 18 cm nadgarstku) 😁

Wiem, wiem do dziadkowego DJa nosisz też kolorowe chinosy opinające łydkę. W mieście kiboli Lechii, Arki i Bałtyku szacun za odwagę 😉
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, desmo napisał:

Wiem, wiem do dziadkowego DJa nosisz też kolorowe chinosy opinające łydkę. W mieście kiboli Lechii, Arki i Bałtyku szacun za odwagę 😉
 


A jeszcze nie pokazywałem tu swoich ulubionych koszul 😂😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Grygos napisał:

Dzięki !

Facet nosi zegarek 34mm ? To wygląda ok ?

Nie Lubie kowadeł,no jak widac faceta moze nosic,mi pasuje waga 105kg I 19,5 nadgarstek hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 34mm (OP Date 15000), po rocznym homeoffice waga ok. 70kg. Kuzyn namawia mnie na zmianę JLC 37mm na JLC Club 34mm i on naprawdę lepiej leży. Małe zegarki zapewniają duży komfort noszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam strasznie chudą łapkę. Więc pytam jak to jest u normalnych ludzi

Ja mam poniżej 17cm. I myślę o OP 36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Grygos napisał:

Ja mam strasznie chudą łapkę. Więc pytam jak to jest u normalnych ludzi emoji16.png

Ja mam poniżej 17cm. I myślę o OP 36

 

Będziesz zadowolony, mam 16cm w nadgarstku, BB36 to najwygodniejszy zegarek jaki kiedykolwiek nosiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grygos Dla mnie OP36 jest "wartością graniczną", czekałem na nowy mechanizm a doczekałem się pasu łowickiego. 

IMG_20191218_144649.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grygos napisał:

Ja mam strasznie chudą łapkę. Więc pytam jak to jest u normalnych ludzi emoji16.png

Ja mam poniżej 17cm. I myślę o OP 36

36 To perfekcja,mega wygodny polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, btard napisał:

 

Będziesz zadowolony, mam 16cm w nadgarstku, BB36 to najwygodniejszy zegarek jaki kiedykolwiek nosiłem.

Podpisuje się obiema rękoma :) Z trójcy Speedy Reduced2 (38mm), DJ1603 (36mm) i BB36 (36mm), BB jest najwygodniejszy z nich. Rewelacyjny rozmiar, nadgarstek mam 17,5cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suuuper. Dzięki. Takich opinii miło się słucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mówicie o modelach które najbardziej mnie kręcą. Mam BB58.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Grygos napisał:

Ja mam strasznie chudą łapkę. Więc pytam jak to jest u normalnych ludzi emoji16.png

Ja mam poniżej 17cm. I myślę o OP 36

 

Bardzo dobry wybór ale ja bym jeszcze wziął pod uwagę Explorer1. Genialna koperta, która leży idealnie!

Na nadgarstek 16 cm będzie ok więc powinna Ci pasować.

Tak czy siak, jeden i drugi typ spoko ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś ostatnio czarnego bb58 w kruku ? Ciekawy jestem ile się czeka. Byłem w złotych ale nie dowiedziałem się nic w sumie. Na wystawie leżały trzy GMT, wszystkie konfiguracje, jakby ktoś szukał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroova ten bialy OP 36 ❤️ trzymac nie sprzedawać!

 

Ja sam przy nadgarstku 17,5 z plusem, uwazam ze okolice 39mm pasują najlepiej ale poniżej tez jest super. Nawet moja kostka Longinesa ze swoimi  32mm jest super.

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jan to jedynie zdjęcie z przymiarki i wewnętrznej walki 36 vs. 39. Jako EDC nadal dobrze służy mi ten OP Date (w wątku Roleksa wczoraj zamieściłem screen shota z WatchCheck - odchyłka 2,2 sek./dobę), ale po pierwsze wzrok już osłabiony a ponadto mam już go ... 18 lat, więc miał prawo się opatrzyć.  Od jakiegoś czasu były plotki / zapowiedzi zmiany mechanizmu więc czekałem na nową referencję. Z tego też powodu nie angażowałem się zbyt mocno (tzn. nie podbijałem mojej dopłaty) w zamianę posiadanego OP Date na OP39 jednego z Kolegów oferujących zegarki na bazarku (mimo atrakcyjnej ceny, pewnie obaj teraz żałujemy, On że nie poczekał, bo sprzedałby za jakieś 5 tys. więcej, a ja bym miał w końcu nowy zegarek).

Zamieszczam fotkę:

 

IMG_20191107_102816.jpg

Edytowane przez mroova
Edit: nowego OP36 nie kupuję z uwagi na kolory tarcz, to właśnie miałem na myśli pisząc o "pasie łowickim".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, tbn napisał:

Kupował ktoś ostatnio czarnego bb58 w kruku ? Ciekawy jestem ile się czeka. Byłem w złotych ale nie dowiedziałem się nic w sumie. Na wystawie leżały trzy GMT, wszystkie konfiguracje, jakby ktoś szukał. 

 

Z tego co pisali koledzy to około rok czekania plus minus 2-3 miesiące.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest problem z modelem style? Przeglądałem stronę tudora i niespodziewanie wpadłem na ten model. Googlowalem, ale cieszy się niezbyt wielka popularnościa. Znalazłem zaledwie kilka tekstów i skąpy materiał zdjęciowy. Zastanawia mnie czemu zawdzięcza, aż taka mała popularność. Werk nie taki? Dlatego że zbyt imituje DJ? Dlatego, że okno od daty ma białe? Dlatego, że w podobnej kategorii cenowej jest lepszy bb36?

Ktoś z Was mierzył lub miał styczność? 

 

 

Tudor-Style-41mm-fluted-bezel-review-2.jpg

Edytowane przez kor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.