Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Michael Kulczycki napisał(-a):

To 41 albo 42 mm,Nie pamietam,ale nie 38mm.

Boazeria poziomo to 41, dzięki za info! Oczywiście kolekcja wymiata, gratulacje. Rozwalają mnie dwa BB58 black na pasku i bransolecie. Aż chce się napisać, że brakuje trzeciego na nato :) 

Edytowane przez RysiekOchodzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GS tez swietny


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0313.JPG

DSC_0315.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej go mam, tym bardziej żałuje ze nie wziąłem 14060m jak był jeszcze w normalnych cenach. ;)

 

7CB993EB-E119-43C0-BC15-B1F6C6D316A9.jpeg

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DSC_0313.thumb.JPG.7a668d0f521085314aec33743397bbab.JPG
DSC_0315.thumb.JPG.3dc1c92cfda4f1c8ba35ef32985dd98e.JPG

Co to za guma? Poprosiłbym o jakieś zdjęcie z tyłu - z dorabianymi gumami zawsze miałem problem (mam podobnie duży nadgarstek jak Twój) - irytowało mnie zapinanie na przedostatnią dziurkę wszystkie były lekko zbyt krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Michael Kulczycki napisał(-a):

Dzieki,tarcza robi Mega robote.

 

za***isty ten GS!  Szwajcary się chowają... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, to jest guma podobno dedykowana dla T. 

 

 

DSC_0319.JPG

DSC_0320.JPG

DSC_0321.JPG

DSC_0317.JPG

DSC_0318.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, loco50 napisał(-a):

 

 

Świetnie sie prezentuje, gratulacje! Oprocz 58 to moj ulubiony Tudor. Ostatnio patrzyłem tez na areonaut gmt, ma w sobie cos z białego Polara II ale za duzo koronek.

11 godzin temu, tbn napisał(-a):

jeszcze w normalnych cenach.

 

wszyscy zaluja ze nie brali Rolexow jak byly w normalnych cenach :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i obecne ceny będziemy wspominać z rozrzewnieniem :P Prawda jest taka, że kupiony niecały rok temu Tudor BB36 jest obecnie więcej wart niż wtedy, o co nigdy bym Tudora nie posądzał. Mi się udało bo krótko przed tym wpadł jeszcze DateJust 1603 w "normalnej cenie" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek, to jest guma podobno dedykowana dla T. 
 
 
DSC_0319.thumb.JPG.02a009de837fc6a35569548c7d93dd27.JPG
DSC_0320.thumb.JPG.7acd3399a6cfba0bc4da17b5c1f64f3f.JPG
DSC_0321.thumb.JPG.a7a53c9242544db785e070a27ae3b345.JPG
DSC_0317.thumb.JPG.4b94dd9f210997e7d575765fc19720a3.JPG
DSC_0318.thumb.JPG.686b6dd79dcfa59cf6c749c859258c84.JPG

Dzięki! A na która dziurkę zapinasz? Masz jakiś zapas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jan napisał(-a):

 

wszyscy zaluja ze nie brali Rolexow jak byly w normalnych cenach :)


Ale nie mam tutaj na myśli inwestycji. Pięciocyfrowy sub chyba jest dobrym kompromisem między współczesnymi ceramikami, które wyglądają super nowocześnie ale są już trochę bardziej biżuteryjne, a takim wintydzem współczesnym jak 58 , gdzie trochę już poszli za daleko moim zdaniem. Ale mój żal nie jest wielki, z Rolniksa to już mam co chciałem, diver to nie jest coś co muszę mieć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im dłużej go mam, tym bardziej żałuje ze nie wziąłem 14060m jak był jeszcze w normalnych cenach.



Ja widzę po sobie, że do niektórych rzeczy człowiek dochodzi z czasem - i nie chodzi mi tu tylko o pieniądze ;). Jeszcze 2-3 lata temu ma hasło „Rolex” ja miałem takie lekkie „bbrrrr” bo u mnie akurat Omega zawsze to była ta super marka i ten poziom do którego dołożyłem. Rolex kojarzył mi się jakoś tak przaśnie i podróbkowo, z jakimś takim nowobogactwem w złym tego słowa znaczeniu. Dzisiaj patrzę na to zupełnie inaczej, ale nie ukrywam mój gust też się zmienił, także jeśli chodzi o rozmiary. Kiedyś tylko 40+ gdzie jak mi ktoś mówił 40 mm to czułem, że widzę zegareczek lub coś na małe nadgarstki, a takie optimum to było 41-42 mm. Teraz komfortowo czuje się właśnie w rozmiarach 39-40 i to je najchętniej noszę na codzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Michal_Gdy napisał(-a):

 


Ja widzę po sobie, że do niektórych rzeczy człowiek dochodzi z czasem - i nie chodzi mi tu tylko o pieniądze ;). Jeszcze 2-3 lata temu ma hasło „Rolex” ja miałem takie lekkie „bbrrrr” bo u mnie akurat Omega zawsze to była ta super marka i ten poziom do którego dołożyłem. Rolex kojarzył mi się jakoś tak przaśnie i podróbkowo, z jakimś takim nowobogactwem w złym tego słowa znaczeniu. Dzisiaj patrzę na to zupełnie inaczej, ale nie ukrywam mój gust też się zmienił, także jeśli chodzi o rozmiary. Kiedyś tylko 40+ gdzie jak mi ktoś mówił 40 mm to czułem, że widzę zegareczek lub coś na małe nadgarstki, a takie optimum to było 41-42 mm. Teraz komfortowo czuje się właśnie w rozmiarach 39-40 i to je najchętniej noszę na codzień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

To prawda. Gust ewoluuje wraz z poszerzającą się wiedzą, marki które kiedyś wydawały nam się nudne dzisiaj postrzegamy inaczej. Ja dopóki nie odkryłem tego forum parę lat temu zawsze miałem jeden zegarek, najlepszy na jaki mnie było stać zachowując zdrowy rozsądek. I przyznam szczerze, że po paru latach mi tego brakuje. Jak masz kilka zegarków to żaden nie jest ten wój właściwie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

właśnie sprawdziłem ofertę RubberB pod kątem gumy do Tudora BB58 blue. Kiedyś sprawdzałem (dawno) to do wersji niebieskiej nigdzie nie było. Chciałem się Was podpytać odnośnie tej gumy jakie są Wasze wrażenia z użytkowania z innymi zegarkami? Jest to Aftermarket ze słuszną cena $240 dlatego się zastanawiam czy cena odzwierciedla tą jakość bo często genuine gumy są w takich cenach i się zastanawiam czy kupić.

 

https://rubberb.com/en/tudor-watch-band/strap-tudor-black-bay-58-tang-buckle?selected-color=211

 

Co myślicie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym opór dać tyle za kawałek gumy. Jedyne co mi się podoba w RubberB to ten akcent koloru wtopiony, ale nie na tyle co krzyczą na metce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michal_Gdy napisał(-a):

Rolex kojarzył mi się jakoś tak przaśnie i podróbkowo, z jakimś takim nowobogactwem w złym tego słowa znaczeniu.

 

to niestety spowodowane jest właśnie spora klientelą tego typu. Sam mam podobnie, ze wzgledu na rozne aspekty chcialbym miec rolexa ale nie jest na 1 miejscu do realizacji.

1 godzinę temu, Michal_Gdy napisał(-a):

Teraz komfortowo czuje się właśnie w rozmiarach 39-40 i to je najchętniej noszę na codzień.

 

jeszcze sie przekonasz ze nawet 36mm w odpowiednich proporcjach są super, gusta ewoluuja i to fajnie widac na przykładzie zegarkow.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tbn napisał(-a):

Ja miałbym opór dać tyle za kawałek gumy. Jedyne co mi się podoba w RubberB to ten akcent koloru wtopiony, ale nie na tyle co krzyczą na metce. ;)

 

tak, tak, ale przed chwilą mi odpisali z Vanguard, że do niebieskiej 58 też mają (nie mogłem znaleźć na stronie), także temat rozwiązany. Ta kosztuje $130 (to nie $240) i jest moim rozmiarze (small) więc i kawał gumy nie bedzie wystawał.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , do oddania w dobre ręce 😀 Mega zegar jednak za duży na moja witkę 😕

90EA32D7-DBC4-40F4-86F9-8D75A0936046.jpeg

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.03.2021 o 18:20, RysiekOchodzki napisał(-a):

Boazeria poziomo to 41, dzięki za info! Oczywiście kolekcja wymiata, gratulacje. Rozwalają mnie dwa BB58 black na pasku i bransolecie. Aż chce się napisać, że brakuje trzeciego na nato :) 

 

 38mm AT  też jest poziomo 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Tomaszek napisał(-a):


Dzięki! A na która dziurkę zapinasz? Masz jakiś zapas?

Proszę 

 

 

 

 

DSC_0323.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, nixon111 napisał(-a):

Bb58 😍

Coraz bardziej przekonuję się do niebieskiego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.