Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, wojtek91 napisał(-a):

Coraz bardziej przekonuję się do niebieskiego 🙂

 

Jeden i drugi bardzo fajny 💪

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wojtek91 napisał(-a):

Coraz bardziej przekonuję się do niebieskiego 🙂

 

3 minuty temu, nixon111 napisał(-a):

 

Jeden i drugi bardzo fajny 

Moim zdaniem czarnego i niebieskiego dzieli przepaść.  Na korzyść czarnego.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fanfar19 napisał(-a):

 

Moim zdaniem czarnego i niebieskiego dzieli przepaść.  Na korzyść czarnego oczywiście.

Jest dokładnie tak jak mówisz :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, fanfar19 napisał(-a):

 

Moim zdaniem czarnego i niebieskiego dzieli przepaść.  Na korzyść czarnego.

U mnie to może sentyment bo miałem niebieskiego na 2824, a i patrzę też trochę pod kątem całej kolekcji gdzie czarny kolorystycznie leży bliżej mojego Railmastera. 

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny bardziej uniwersalny i na pewno ma więcej fanów.  Mimo wszystko dla mnie niebieski robi też duże wrażenie. Białe indeksy na niebieksiej tarczy wyglądają super. Do tego ten rozmiar który u mnie jest idealny. Gdybym miał wybrać jednego to raczej byłby to czarny ale póki co jest jeden i drugi 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dobrze nie zacząłem używać nowego paska a juz załapał minusa a raczej firma Vanguard. Robią dedykowaną gumę do konkretnego modelu ale juz nie uwzględniają użycia fabrycznych teleskopów ani nie dokladają do gumy swoich teleskopów pasujących do gumy jak i do zegarka. Zdjąłem kajdan i juz zabierałem sie za wrzucenie gumy i odbiłem sie od ściany.

Muszę coś poszukać na allegro i kupić jakieś zamienniki.

Tutaj minus Vanguard!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, disaster3 napisał(-a):

jeszcze dobrze nie zacząłem używać nowego paska a juz załapał minusa a raczej firma Vanguard. Robią dedykowaną gumę do konkretnego modelu ale juz nie uwzględniają użycia fabrycznych teleskopów ani nie dokladają do gumy swoich teleskopów pasujących do gumy jak i do zegarka. Zdjąłem kajdan i juz zabierałem sie za wrzucenie gumy i odbiłem sie od ściany.

Muszę coś poszukać na allegro i kupić jakieś zamienniki.

Tutaj minus Vanguard!!!

Uwielbiam takie firmy 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest informacja, że dołączają teleskopy. W wideorecenzjach widać, jak po wyciągnięciu z pudełka pasek ma teleskopy. Napisz do nich a zapewne doślą Ci te teleskopy. Wbrew pozorom bardzo trudno kupić porządne teleskopy. Kiedyś za takie uznawałem Hirscha, ale jak zobaczyłem jak robi to Rolex i Omega/Breitling (mają tego samego dostawcę) to już je za takie nie uznaje. Ponadto w Omedze, Breitlingu, TH są inne teleskopy do bransolet i inne do pasków. Różnią się zakończeniem, skokiem i frezami, ponieważ bransoleta działa na teleskop nieco innymi siłami niż pasek oraz znacznie trudniej się ją montuje/demontuje. Być może tak samo jest w Tudorze i uda Ci się u Pieśkiewicza zamówić oryginalne teleskopy do paska (o ile problem nie polega na zbyt małych otworach w pasku).

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @memento mori na naprowadzenie mnie. Faktycznie na stronie jest informacja, że teleskopy powinny być w komplecie. Napisałem do nich maila. Zobaczymy jakie będzie ich podejście do tematu.

Temat nie piekarnia, do lata daleko a W-wie od poniedziałku kolejny lockdown :D :P 

Jak nie doślą to napiszę o tym fakcie na ich stronie i postaram się coś dosztukować zgodnie z sugestią ale jestem dobrej myśli. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie do gumy powinny pasować teleskopy od bransolety. Mam tak przy rubberb


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, disaster3 napisał(-a):

Jak nie doślą to napiszę o tym fakcie na ich stronie i postaram się coś dosztukować zgodnie z sugestią ale jestem dobrej myśli. ;) 

Byliby glupi, gdyby nie doslali, wiec o to bym sie nie martwil 😉

Ale co do teleskopow, to zawsze powtorze swoj przypadek. Kupilem tani (ale porzadnie zrobiony i wykonany) pasek do Pama z teleskopami. Spieszylem sie, wiec czekajac na winde dopiero zakladalem zegarek i... pstryk - i jeden teleskop strzelil i sie rozlecial w efekcie czego jedna czesc paska spadla na posadzke a druga z zegarkiem na szczescie zostala w reku... 🥵 To dalo mi nauczke na przyszlosc, ze nawet w tak blahych sprawach jakby sie moglo wydawac nie ma co oszczedzac przy drogich rzeczach 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2021 o 10:31, disaster3 napisał(-a):

Ekspresowa przesyłka z Dubai’u do mojego BB58 blue emoji6.png

5b5cbd47fc4bbae3288e128d9335aa81.jpg&key=057dbb6e8f464d8822db30792aad3013c1ffd37a6f3f7c942778c87b6dac3189

 

 

Ciekawy jestem efektu. Dobrze te gumy wyglądają.  Do czarnego i czarna i zielona fajna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze super zdjęcie


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4ed10089e1c72167a3d8d7a188fa7e27.jpg

Przebieramy bb36.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Kruk-u w Tarasach i przymierzyłem Tudor-a BB 41mm - przyznam, że wygląda fajnie 😉 

Zażenowany jestem jednak jakością paska w tym zestawie. Wiem, że on jest stylizowany, ale jakość tej skóry jest beznadziejna...

Jeżeli ktoś jest jednak zainteresowany zegarkiem, to dają na niego minimum 10% zniżki (o ile dobrze pamiętam, kosztuje 13 500 złotych ,,wyjściowo")

 

20210312_194032.jpg

20210312_194040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo te paski są bardzo dobre, tak tylko wyglądają ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre paski. Tylko dla mnie ciut za cienkie, ale chyba dziś sobie go wrzucę 

Bo dziś tak było 89C1B2CE-2C71-4104-A446-B86C62630AAA.thumb.jpeg.15c5b02eca528687cc94bca0aa4d93e1.jpeg

I powiem wam ze w słońcu to jedna z ładniejszych lum jakie widziałem 🥳


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.