Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

duzo tudorow dzis na słoncu :)

IMG_20210314_201849_edited.thumb.jpeg.234574f5e65476cd5bafc18037118a93.jpeg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Meches napisał(-a):

@Tommaso widzę że wróciłeś 👍

Bransolety nie oddam 😉

 

Tym razem nabyłem od razu z bransoletą 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2021 o 10:35, Tommaso napisał(-a):

I ja, i ja. :D

0804eec2-5263-4073-b0dc-b6d65a6dd13d.thumb.jpg.d6bdfe0bfd8ab3844064c4cb8bc0db6b.jpg

a coz to za gustowny pasek? fajnie lezy...chce taki..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, molar napisał(-a):

a coz to za gustowny pasek? fajnie lezy...chce taki..

 

 

To pasek Filipa, czyli JFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak się zastanawiam, bo Kolega ma w dobrej cenie...

IMG_20210316_121711.jpg

IMG_20210316_121704.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w dobrej cenie to pewnie sporo kasy za nato, które jest o 1mm za małe na BB36, do którego go pewnie planujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
11 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Nawet w dobrej cenie to pewnie sporo kasy za nato, które jest o 1mm za małe na BB36, do którego go pewnie planujesz.

 

Aż z tych nerw za miarkę chwyciłem... Rację masz Kolego... Przyłożę go jeszcze do sikora, ale słabo to widzę... I tak, o BB36 idzie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofnijże się stronę wcześniej :) Paweł wrzucał zdjęcia swojego BB36 z tym Nato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
2 minuty temu, Ceteth napisał(-a):

Cofnijże się stronę wcześniej :) Paweł wrzucał zdjęcia swojego BB36 z tym Nato.

 

Hmm... Słabo trochę... A do tego z pomiaru na szybko wyszło mi, że ten co go mam w oglądaniu ma 17, w porywach do 18 mm. Przyłożę go jeszcze do zegarka, ale na razie raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackBay ma rewelacyjną bransoletę, może się rozejrzeć za jakąś używką. Swojego wkładałem na paski, a mam też ten oryginalny jasno brązowy z klamrą Tudora, ale finalnie zawsze wraca na bransoletę. A jak nie Ori, to może znajdzie się jakiś aftermarket ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
5 minut temu, Ceteth napisał(-a):

BlackBay ma rewelacyjną bransoletę, może się rozejrzeć za jakąś używką. Swojego wkładałem na paski, a mam też ten oryginalny jasno brązowy z klamrą Tudora, ale finalnie zawsze wraca na bransoletę. A jak nie Ori, to może znajdzie się jakiś aftermarket ?

 

Na bransolecie noszę Balla i Sinna, więc Tudor na pasku może wisieć 😜 Do tego jaka oszczędność będzie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tommaso napisał(-a):

 

To pasek Filipa, czyli JFS.

tak myslalem bo za dobrze przy kopercie lezy...piekny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2021 o 10:31, disaster3 napisał(-a):

Ekspresowa przesyłka z Dubai’u do mojego BB58 blue emoji6.png

5b5cbd47fc4bbae3288e128d9335aa81.jpg&key=057dbb6e8f464d8822db30792aad3013c1ffd37a6f3f7c942778c87b6dac3189

 

Jak ci się użytkuje ten pasek? Płaciłeś VAT na odprawie celnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tbn jeszcze nie wiem odnośnie użytkowania bo pisałem później, że pasek przysłali ale bez teleskopów a oryginalne są za grube więc pozostało mi na razie oglądanie jego w pudełku :( 

Nic dodatkowego nie płacilem, ale cwaniaki sami na fakturze wpisali, że pasek gumowy do zegarka wartość 10$ :D :D 

 

Napisałem do nich 1 maila zero odzewu, później follow-up na inny mail i tam się do mnie ktoś odezwał w sobote, że przepraszają, zajmą się sprawą i oczywiście doślą mi brakujące teleskopy. Natomiast mamy środę i póki zero info o wysyłce itd. Zakładam, że jak dali d*py to nie wyślą mi teleskopów jak paska usługą DHL express, ktory po kilku dniach był u mnie, tylko puszczą najtańszą możliwą opcje aby ponieść jak najmniejsze koszty. Natomiast, tak czy inaczej mam zamiar po tygodniu się przypomnieć, jesli nic nie przyjdzie, czy nie zapomnieli o mnie i czy to już wysłali i jesli tak to przypale głupa aby podali mi w takim razie jakiś tracking number przesyłki.

 

Na razie same problemy , które powoli sie prostują ale do finiszu to jeszcze trochę brakuje. :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Myślę, że te teleskopy to przypadek, pomyłki się zdarzają. Zobaczymy jaka mają obsługę klienta. A jak jakość gumy oceniasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Mam pytanie do Was, może ktoś się spotkał z podobna sytuacja.
Jak pamiętacie pisałem tutaj o moich przygodach z guma do BB58 od Vanguard Straps, przysłali bez teleskopów. Przesyłka przeszła przez DHL bez cła. Trochę z nimi popisałem i w końcu przesłali mi brakujące teleskopy za Free. Tym razem przesyłka trafiła na cło w DHL i chcą ode mnie standardowe dokumenty (zamówienie, potwierdzenie zapłaty) i oświadczenie.
Oczywiście odpisze im zgodnie z prawda ze nic nie płaciłem bo ta wysyłka była z Free. Producent wysłał mi teleskopy do ich paska za darmo bo są „trudno dostępne” . Nie wiem tylko jak bardzo mogą drążyć i czy przyznawać się to do zamówienia w którym ich brakowało ale przeszło bez cła.
Co o tym sądzicie?
Będę coś musiał płacić czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.