Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może model BB S&G? Jakieś opinie na jego temat? :)  Jakoś niebezpiecznie zaczął mi się podobać ;)
Wiecie może ile trzeba na niego czekać? Czy można go dostać „od ręki”?

D8-FC61-C9-2-F68-40-E1-A344-DA0835573423
 

Edytowane przez PawelW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, PawelW napisał(-a):

Ma ktoś może model BB S&G? Jakoś niebezpiecznie zaczął mi się podobać ;)
Wiecie może ile trzeba na niego czekać? Czy można go dostać „od ręki”?

D8-FC61-C9-2-F68-40-E1-A344-DA0835573423
 

Z tego co widziałem na stronach Kruka to jest dostępny przynajmniej w 3 salonach w Polsce 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PawelW Ciekawy i mały popularny model. Zalega w salonach. Jak otworzą sklepy w galeriach będziesz miał wybór rozmiarów do przymierzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje na Black Bay 58 blue również nie ma już nawet zapisów (wybaczcie jeśli powielam znane Wam info). 

Chciałem go zamówić i w tym momencie podobno zapisy są wstrzymane do momentu aż wydadzą klientom kilka sztuk, a prawdopodobny czas oczekiwania obniży się do ok. roku 😉  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zapisany na czarnego BB58 , ale myśle sobie lepiej kupię Explorera 39  , więc zrezygnowałem  , Exa wycofali ,  teraz chciałem znów "stanąć w kolejce" ale nie można 😬

A w kolejkę do kolejki można się zapisać ? 😂

Nawet spojrzałem w kierunku Omegi , ale dochodzę do wniosku że jak nie EX to jednak Tudor bardziej mi odpowiada  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad 300m lub AT - finalnie wpadł Railmaster. Więc teraz chyba spokojnie poczekam w kolejce do kolejki do wishlisty na BB :D 

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Pelagosa niebieskiego/czarnego też trzeba się zapisywać czy jest od ręki? Można liczyć na rabat czy bez szans?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, gszydlowsky napisał(-a):

Byłem zapisany na czarnego BB58 , ale myśle sobie lepiej kupię Explorera 39  , więc zrezygnowałem  , Exa wycofali ,  teraz chciałem znów "stanąć w kolejce" ale nie można 😬

A w kolejkę do kolejki można się zapisać ? 😂

Nawet spojrzałem w kierunku Omegi , ale dochodzę do wniosku że jak nie EX to jednak Tudor bardziej mi odpowiada  .

A nie rozważasz z drugiej ręki? Na chrono24 trochę używek jest poniżej retail a i na OLX coś się trafia, ostatnio na grupie Czasoholicy - Sprzedaż był wystawiony czarny nowy dystrybucja UK za chyba retail. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PawelW napisał(-a):

Ma ktoś może model BB S&G? Jakieś opinie na jego temat?

 

Przymierzałem go kiedyś, nie mój styl ale zegarek ciekawy. Zwykle dostepny od ręki w galeriach czasem mają wersję z inna tarcza (taką też przymierzałem) wiec łatwo sie rozeznać czy na żywo też pasuje. Bransoleta jak to jubilee fajnie się układa.

IMG_20200703_090420.thumb.jpg.69ea835f7d585c63564889da1adf53b8.jpgIMG_20200630_122307.thumb.jpg.afd8a49ec82c7c68820690565c56e020.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Przymierzałem go kiedyś, nie mój styl ale zegarek ciekawy. Zwykle dostepny od ręki w galeriach czasem mają wersję z inna tarcza (taką też przymierzałem) wiec łatwo sie rozeznać czy na żywo też pasuje. Bransoleta jak to jubilee fajnie się układa.

 

 

Bardzo, fajne ale nie wiem czy 36mm by lepiej u ciebie nie pasowało (chyba że ten ciemny to 41mm, a ten szampański to 36mm bo tak to wygląda w sumie).

 

30 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

Wolałbym kupić w salonie jednak 🙂

Nie no pewnie, ale wiesz jak to jest z tymi zapisami. 

Edytowane przez tropik79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, gszydlowsky napisał(-a):

Wolałbym kupić w salonie jednak 🙂

 

Spróbuj za granicą. Ja szukałem BB58 zimą to Gassan na nato miał od ręki, ale byli też gotowi zamówić na bransie. Mają sklep online i wysyłają po Europie. Lepsze ceny w UK, jak masz możliwość przywiezienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Przymierzałem go kiedyś, nie mój styl ale zegarek ciekawy. Zwykle dostepny od ręki w galeriach czasem mają wersję z inna tarcza (taką też przymierzałem) wiec łatwo sie rozeznać czy na żywo też pasuje. Bransoleta jak to jubilee fajnie się układa.

 

Dzięki za zdjęcia z przymiarki. To wersja 41 mm? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew , tak naprawdę mi się nie spieszy z zakupem , to ma być prezent urodzinowy  , a urodziny za 2 lata :)  ale przez te  wszystkie kolejki trzeba działać już teraz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie przyjmuja zapisow na BB58? To juz jakies jaja.

Wszedlem przedwczoraj na strone Watches of Mayfair (UK). Spojrzalem na Tudory. A tam blue i black 58 na paskach od reki. Przy tych na bransolecie info, ze dostepne upon request.

Z ciekawosci wyslalem maila. Wczoraj odpisala mila pani, w czym moze pomoc. No to pytam o czas oczekiwania na BB58 czarny na bransolecie. I odpowiedz zwalila mnie z nog (no, przesadzam, wywolala usmiech ma twarzy) - dostaja sztuke jutro (czyli dzis) i chetnie mi go sprzedadza. Nie ze rok, czy dwa lata czekania i brak mozliwosci zapisu - JUTRO.

Uwaga - sprzedaja bez UK VAT, ale shipping via DHL, ktory skrupulatnie naliczy VAT na imporcie do PL. Koniec koncow koszt finalnie ok. 17k PLN, wiec jak dla mnie pass.

Ale moze ktos z Was skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla porównania ja napisałem do Kruka na czacie - poprosili o wysłanie maila na BOK.

Przez tydzień nie dostałem żadnej odpowiedzi więc ponownie napisałem na czacie razem z numerem mojego zapytania mailowego - pani obiecała przyspieszyć sprawę.

Wczoraj (po kilku kolejnych dniach) próbowałem zadzwonić na infolinię ZEGARKI PREMIUM (numer komórkowy) i po kilku sygnałach połączenie zostało odrzucone, nikt nie oddzwonił. Zadzwoniłem zatem na ogólną infolinię gdzie powiedzieli mi, że nie mają wglądu do tej konkretnej skrzynki mailowej, na którą wpłynęło moje zapytanie. Dzisiaj udało mi się dodzwonić na ZEGARKI PREMIUM gdzie uprzejmy pan po krótkiej rozmowie i moim ostatnim pytaniu "czemu BB58 blue wyświetla się jako możliwy do zamówienia z odbiorem w Galerii Krakowskiej?" odpowiedział, że to błąd i listy na oba modele są zamknięte. Zasugerował żeby próbować dzwonić co kwartał 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja z tymi kolejkami, jak po meble za PRL-u, kilka dni się na dworze stało😁 Ale na wszelki wypadek: ja pierwszy się ustawiam po bb58, którego jeszcze produkują, czyli burgundowy bezel...😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ledr napisał(-a):

Jaja z tymi kolejkami, jak po meble za PRL-u, kilka dni się na dworze stało😁 Ale na wszelki wypadek: ja pierwszy się ustawiam po bb58, którego jeszcze produkują, czyli burgundowy bezel...😉

 

patrząc na podejście tudora do linii 58, zegarki te nie są kalką większych braci z katalogu, w tym wypadku przygotuj się też na czerwoną tarczę 😛

jakby nie było każdy jeden bb58 ma tarcze w kolorze bezela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tropik79 napisał(-a):

Bardzo, fajne ale nie wiem czy 36mm by lepiej u ciebie nie pasowało (chyba że ten ciemny to 41mm, a ten szampański to 36mm bo tak to wygląda w sumie).

 

Godzinę temu, PawelW napisał(-a):

To wersja 41 mm? 

 

Absolutnie nie pamiętam rozmiarów, mierzyłem w lipcu 2020 z czystej ciekawości czekajac na 58 z innego źródła. Obstawiam czarny 41mm i zloty 36mm

48 minut temu, bibbi napisał(-a):

, nie przyjmuja zapisow na BB58? To juz jakies jaja.

 

No wtedy w 2020 powiedzili mi 3 lata 😂 ale generalnie duzo ludzi w Europie pisze ze sa problemy i wszystko zależy od AD. W UK czesto się pojawiają od ręki, znajomy mi pokazywal ze w Zurychu leżą 58ty na wystawce do wzięcia

37 minut temu, wojtek91 napisał(-a):

BB58 blue wyświetla się jako możliwy do zamówienia z odbiorem w Galerii Krakowskiej?"

 

To akurat była prawda niedawno. Jakoś z koncem lutego widziałem że leżał ale nie mialem czasu wejść i przymierzyć ani zapytać czy jest do wzięcia (szedłem na pociąg)

 

 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jan napisał(-a):

To akurat była prawda niedawno. Jakoś z koncem lutego widziałem że leżał ale nie mialem czasu wejść i przymierzyć ani zapytać czy jest do wzięcia (szedłem na pociąg)

Wiem wiem, kolega mierzył przed zamknięciem salonów - dlatego myślałem, że rzeczywiście jest dostępny i z tego powodu wysłałem im maila 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, denver47 napisał(-a):

 

patrząc na podejście tudora do linii 58, zegarki te nie są kalką większych braci z katalogu, w tym wypadku przygotuj się też na czerwoną tarczę 😛

jakby nie było każdy jeden bb58 ma tarcze w kolorze bezela

Miałem napisać "jeszcze nie produkują" ale tak się kończy pisanie na komórce... Te "przecieki" z netu z makietami z czerwoną tarczą są okropne, tylko czarna tarcza plus burgundowy (nie czerwony) bezel😃


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
patrząc na podejście tudora do linii 58, zegarki te nie są kalką większych braci z katalogu, w tym wypadku przygotuj się też na czerwoną tarczę
jakby nie było każdy jeden bb58 ma tarcze w kolorze bezela


Niestety możesz mieć rację

Miałem napisać "jeszcze nie produkują" ale tak się kończy pisanie na komórce... Te "przecieki" z netu z makietami z czerwoną tarczą są okropne, tylko czarna tarcza plus burgundowy (nie czerwony) bezel


Wszyscy mają takie same marzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się okazuje na Black Bay 58 blue również nie ma już nawet zapisów (wybaczcie jeśli powielam znane Wam info). 
Chciałem go zamówić i w tym momencie podobno zapisy są wstrzymane do momentu aż wydadzą klientom kilka sztuk, a prawdopodobny czas oczekiwania obniży się do ok. roku   
 

Zapisałem się na niebieskiego dzień lub dwa po tym, jak Tudor ogłosił wejście tego modelu, a odebrałem 2 tygodnie temu. Prawie rok więc to trwało, o ile dobrze kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, czypek555 napisał(-a):


Zapisałem się na niebieskiego dzień lub dwa po tym, jak Tudor ogłosił wejście tego modelu, a odebrałem 2 tygodnie temu. Prawie rok więc to trwało, o ile dobrze kojarzę.

Trzeba się więc szybko zapisywać jak tylko dany model wejdzie na rynek, a potem dopiero myśleć czy się go rzeczywiście chce. Dają sporo czasu na myślenie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.