Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Obrączka na lewej ręce oznacza delegację

A może jestem protestantem ?

Żona delegowała nas na urlop całą rodziną, nie ma tak dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

Siesta emoji41.png

Zazdrosc... 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2021 o 12:30, Szyszkops napisał(-a):

Siesta emoji41.png

 

 

Wygodny ten model? Właśnie czekam na wersję Blue i tak liczę na to że bardzo wygodny :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Wygodny ten model? Właśnie czekam na wersję Blue i tak liczę na to że bardzo wygodny
 

Jasne, że wygodny. Kompaktowy rozmiar, zwężająca się bransa, trzy stopnie regulacji „na wykałaczkę”. Mnie się nosi bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Rolexa nie sądziłem że dołączę do do klubu. Pomyślałem że to będzie dobra alternatywa dla 16610. Kupiłem licząc na wygodę. Na pierwsze wrażenie myślę że chyba spełni oczekiwania. Pierwszy model bez daty. Nie wiem czy się przyzwyczaję. default_smile.png

9939435ac36118de93a8abedb39fb604.jpg&key=78de0703cdd972a8613d7c65501bbe21894414a9f86212bb4340c33ec46ca4a6

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nicon napisał(-a):

Może zaspokoisz swoją potrzebę koloru na bezelu i ściągniesz ten z bicolora z 16610 :D

 

Absolutnie. Subik musi dostać co jakiś czas jakąś zmianę.  A już myślę co tu dokupić do Tudorka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po kilku godzinkach noszenia przypomniałem sobie dlaczego jestem fanem rolka :) Z przykrością muszę stwierdzić ze BB58 z bransoletą nie jest wygodnym zegarkiem. Wracam do 16570 jednak a tudor idzie do pudełka :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale że co? waga? 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga na pewno ale też zapięcie bransolety, ta strona gdzie jest ta zapinka zabezpieczająca, jest bardzo sztywna i źle mi się układa i czuję te część na ręcę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy rolka nie nosiłem... ale skoro mówisz ,że BB58 niewygodny... to niesamowicie ciekaw jestem jak sie nosi rolka. Może kiedyś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, foti napisał(-a):

źle mi się układa i czuję te część na ręcę

 

może wypozycjonowanie zapiecia ilością ogniw z każdej strony pomoże? Generalnie 58 jest wygodny ale może to kwestia Twojego nadgarstka.

 

7 minut temu, Hefajsto napisał(-a):

Nigdy rolka nie nosiłem

 

ja też nie, ale miałem okazje dłuższej przymiarki suba z 2008. Faktycznie układał się super, plus waga (w odczuciu po zmianie, nie na papierze) jak pół 58. 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Hefajsto napisał(-a):

Nigdy rolka nie nosiłem... ale skoro mówisz ,że BB58 niewygodny... to niesamowicie ciekaw jestem jak sie nosi rolka. Może kiedyś ;)

 

Z moich odczuć to 16570 i 16710 rewelacja. Ale bransoletki są typu blaszka więc lekkie i naprawdę wygodne. Sub którego mam 16610 z 2010 r. już z ciężką bransoletą podobną do tej z tudora jest mniej wygodny ale nadal lepiej niż tudor. 16610 ma wyższy dekiel ze względu na 300M WR i do tego cięższa bransoleta.

 

Spróbuję pokombinować z tymi ogniwami aby przesunąć bardziej zapięcie może pomoże :) W końcu miał to być zegarek na wyjazd wakacyjny, bez daty  :) Najwyżej może mu nato pomoże :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16570 jest bardzo wygodny, ale 58 tez mi leżał dobrze. Był trochę cięższy na pewno, ale ciagle dużo lepiej niż BB na inhouse. Dziwne, że aż tak ci nie podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie to wyciągnąłem i będę kombinował z tymi ogniwami :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.