Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 

Gdzie Oni są, Ci wszyscy wielbiciele BB58?! Zabrakło Ich, choć było ich tak wielu elu elu...:lol: 

Nie prowokuj, Mariusz, bo ja też, tak jak Tomek powyżej, jestem skłonny wejść po raz drugi do tej samej rzeki... może tylko tym razem na niebiesko;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Oni są, Ci wszyscy wielbiciele BB58?! Zabrakło Ich, choć było ich tak wielu elu elu...:lol: 

Trzeba sprzedać, żeby było na rolli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Trzeba sprzedać, żeby było na rolli emoji18.png

Wystarczy spiąć pośladki, więcej i ciężej pracować. Wtedy nie musisz nic sprzedawać, tylko kupować :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy spiąć pośladki, więcej i ciężej pracować. Wtedy nie musisz nic sprzedawać, tylko kupować 

Dobra, przekonałeś mnie - nie sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


Trzeba sprzedać, żeby było na rolli emoji18.png

 

O to to, po co komuś Tudor jak można Rolexa. ;) Tudory to fajne zegarki, ale szybko się nudzą i rotują. Za bardzo "modowe" te ich wypusty, z czarnym 58 na czele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam cieszę, że ten mój BB taki nudny. Jakiś ciekawszy zegarek pewnie dawno bym już sprzedał 😂

Tylko na robienie zdjęć czasu jakoś brak.

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
O to to, po co komuś Tudor jak można Rolexa.  Tudory to fajne zegarki, ale szybko się nudzą i rotują. Za bardzo "modowe" te ich wypusty, z czarnym 58 na czele. 


Faszyn from raszyn. Okropieństwo IMG_0306.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie się błyskawicznie znudził, rozmiar świetny, ale całe to złoto, pseudo nity, trochę odpustowy. ;) NIebieski mi ostatnio wpadł w oko, może teraz ten. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mnie się błyskawicznie znudził, rozmiar świetny, ale całe to złoto, pseudo nity, trochę odpustowy.  NIebieski mi ostatnio wpadł w oko, może teraz ten. 

Niebieski też ma pseudonity. No ale ich i tak nie widać. Mnie czarny bardzo przypasował, rozmiar perfekt! Niebieski też kozacki i faktycznie bardziej dyskretny. IMG_0291.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartuje trochę to fajny zegar jest. Ale pare rzeczy bym w nimi zmienił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20201013_213409_edited.thumb.jpeg.d68aa078fb0f0d873693c469d6096c42.jpeg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):


Niebieski też ma pseudonity. No ale ich i tak nie widać. Mnie czarny bardzo przypasował, rozmiar perfekt! Niebieski też kozacki i faktycznie bardziej dyskretny. IMG_0291.jpg

Niebieski jest spoko. Jakby co chętnie przygarnę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebieski jest spoko. Jakby co chętnie przygarnę  

A to już nie do mnie temat u mnie został tylko czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KRZYSIO napisał(-a):

Niebieski jest spoko. Jakby co chętnie przygarnę :) 

Jak złożysz rozsądną propozycję, to może przygarniesz 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak złożysz rozsądną propozycję, to może przygarniesz

A wiadomo, że Rysiek jest poważnym biznesmenem wiadomego pochodzenia, także ten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że są też inne Tudory

 

a6DvUWf.jpg

Edytowane przez Rethel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już 10 lat ze mną.

76BA9D35-AE91-4E3B-A949-BAE5200B8294.jpeg


Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, nixon111 napisał(-a):

 

 Nowy w foliach czeka 😆 

20210302_124151.jpg

Zapraszam na PW :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, może ktoś chciałby sprzedać Tudora BB58 bądź BB36. 
Proszę o PW :)

Piękne zegarki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno zainspirowany tona wrzuconych fotek BB 58 zaczalem sie zastanawiac, czy by nie zakupic sobie takowego.

Zadzwonilem do lokalnego dealera u mnie w miescinie i dowiedzialem sie, ze BB 58... nie da sie kupic :D

Listy oczekujacych pozamykane, bo bardzo duzo osob zapisanych jest a nie wiadomo kiedy i ile zegarkow dotrze.

Smiac mi sie troche zachcialo i zaczalem sie zastanawiac czy Tudor tak malo ich produkuje czy tak wszyscy nagle je chca (bo np. Suba sie nie da kupic).

Jak by nie bylo - wychodzi na to, ze Tudor szybko sie od starszego brata ucza, na Chrono24 oferty od troche powyzej MSRP do bardzo powyzej.

 

I tu nachodzi mnie refleksja, ze jakas patologiczna, chora sytuacja sie tworzy, zaraz okazie sie, ze i na Omege trzeba sie zapisac...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Mocno zainspirowany tona wrzuconych fotek BB 58 zaczalem sie zastanawiac, czy by nie zakupic sobie takowego.

Zadzwonilem do lokalnego dealera u mnie w miescinie i dowiedzialem sie, ze BB 58... nie da sie kupic :D

Listy oczekujacych pozamykane, bo bardzo duzo osob zapisanych jest a nie wiadomo kiedy i ile zegarkow dotrze.

Smiac mi sie troche zachcialo i zaczalem sie zastanawiac czy Tudor tak malo ich produkuje czy tak wszyscy nagle je chca (bo np. Suba sie nie da kupic).

Jak by nie bylo - wychodzi na to, ze Tudor szybko sie od starszego brata ucza, na Chrono24 oferty od troche powyzej MSRP do bardzo powyzej.

 

I tu nachodzi mnie refleksja, ze jakas patologiczna, chora sytuacja sie tworzy, zaraz okazie sie, ze i na Omege trzeba sie zapisac...

 

Suba da się kupić, podobnie jak BB58.  Na wybrane modele Omegi także trzeba swoje odstać. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.