Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

@cordi7 ale BB58 na paskach jest dostępny . Bransoleta +3000 pln .

@mario1971 Suba w cenie z metki ?

No jasne. Ja odbierałem swojego w maju, w cenie z metki. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Suba da się kupić, podobnie jak BB58.  Na wybrane modele Omegi także trzeba swoje odstać. :)

 

Mariusz, piszesz o rzeczach typu Snoopy, Ed White czy innych limitkach. Generalnie wchodze do butiku Omegi (sprawdzilem) i moge zarowno kupic 300M jak i nowego Speedmastera.

Jasne, da sie kupic, grey market czeka. W sytuacji, gdzie telefon do najblizszego autoryzowanego dealera konczy sie odpowiedzia, ze nie oferuja tego modelu bo go nie ma i nie da sie na niego zapisac:

 

"We regret currently not being able to offer you the requested model. There is currently no possibility of an entry in a prospect list due to the long waiting times."

 

To cos jest mocno nie halo - nie mowie o Patku, AP, czy bog wie jakim haj endzie - mowimy o Tudorze, marce robiacej fajne, solidne zegarki. Na rzeczy tylu Habring2 czekasz bo oni te zegarki skladaja po sztuce ale tu?

Zastanawiam sie, co w ogole robi AD? Co sprzedaje? Towaru nie ma. Zapisu na towar nie ma. Widoku na towar w najblizszym czasie nie ma. Az szkoda powierzchnie sklepowa utrzymywac. :D

 

 

7 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

@cordi7 ale BB58 na paskach jest dostępny . Bransoleta +3000 pln .

 

Ja niestety mieszkam w DE, jak mam kupic na nato i dokupic bransolete to wyjdzie mnie wiecej, niz sama bransoleta a dla zasady nie chce kupowac obydwoch opcji skoro zalezy mi na jednej.

Nie wiem czy dealer by mi wspomnial o dostepnosci innych wariantow czy nie i szczerze mowiac troche mi sie odechcialo rozmawiac dalej ale z czystej ciekawosci sprawdze.

Nie jest to siec na miare Bucherera czy Wempe ale maja w sumie 3 czy 4 punkty w roznych miastach (w tym 1 bardzo duzym) wiec nie powinny byc traktowani przez Tudora jak ogon.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mocno zainspirowany tona wrzuconych fotek BB 58 zaczalem sie zastanawiac, czy by nie zakupic sobie takowego.
Zadzwonilem do lokalnego dealera u mnie w miescinie i dowiedzialem sie, ze BB 58... nie da sie kupic
Listy oczekujacych pozamykane, bo bardzo duzo osob zapisanych jest a nie wiadomo kiedy i ile zegarkow dotrze.
Smiac mi sie troche zachcialo i zaczalem sie zastanawiac czy Tudor tak malo ich produkuje czy tak wszyscy nagle je chca (bo np. Suba sie nie da kupic).
Jak by nie bylo - wychodzi na to, ze Tudor szybko sie od starszego brata ucza, na Chrono24 oferty od troche powyzej MSRP do bardzo powyzej.
 
I tu nachodzi mnie refleksja, ze jakas patologiczna, chora sytuacja sie tworzy, zaraz okazie sie, ze i na Omege trzeba sie zapisac...
 

O kurde, ale lipa…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


O kurde, ale lipa…


No trochę ale zobaczymy jak się sytuacja będzie rozwijać, będę sprawdzał. 
Na ten rok i tak budżet zegarkowy już przewaliłem wiec może to jakiś znak :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja miałem to samo jak rok temu kupiowałem 58, w PL byly jeszcze zapisy ale mowili 3 lata... Trafilem nowego z grey market za 13% ponizej ówczesnego retail (miał miesiąc z hakiem) i sie nie zastanawiałem. Warto szukać po świecie

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Można? Można! :)

Było można. Już nie można, więc robisz złudne nadzieje. ;) Na rynku zegarków niektórych marek niestety jest już jakiś cyrk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz w salonie przy P3k leżą 3 sztuki 41 mm (który to niby już nie jest produkowany) bordo i dwa czarne. Jest ten czarny nowy wypust z czarnym paskiem, jest GMT na NATO. Wszystko czeka na chętnych ;) BB58 jest pełno na grupach czy portalach w cenie dobrze poniżej metki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest opcja jak w racjonalnej cenie, to tylko brać, bo git model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś złoty a skromny
743ffd58ff8b135b104ca1bd3f0faa24.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to tak wszystko leży spokojnie za szybą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruksela


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jako ze szukam inspiracji i jednym z modeli rywalizujacych o miejsce w pudelku jest Tudor pozwole sobie wrzucic link do tematu tutaj:

Kazda opinia mile widziana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znoszony, przereklamowany, widziany na „co drugim” nadgarstku ulicznym oddawany wrecz za darmo,  ze dopłacać trzeba by go wzięli. 
przedstawiam państwu BB58 😂

image.jpg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nim ciszę.

Widzę że też Cie oszukali i datownika nie dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2021 o 20:02, swierszczu napisał(-a):

przereklamowany,

 

Zapomniałeś dodać że oklepany i nudny 😆


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Rethel napisał(-a):

@Blazej i jak to chrono się sprawuje ? BTW co to za model?

 

Model 20300, kupiłem u Pieśkiewicza w 2011 roku zanim Tudor stał się modny. Chrono działa bez zarzutu, zero problemów. Co do odchyłek się nie wypowiem gdyż nie sprawdzam, po prostu nakręcam i noszę. :) Wczoraj trafił na przegląd, odbiór 27 sierpnia. :) 

W dniu 18.07.2021 o 17:10, Szyszkops napisał(-a):

Gdzie to tak wszystko leży spokojnie za szybą emoji18.png??

 

Proponuję zadzwonić do kruka w złotych tarasach, wszystko jest, Pelagosy, GMT na pasku, 58 na pasku, wszystkie S&G na bransoletach i na paskach.

Edytowane przez Blazej

Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB 41 Ceramic - świetny jest! :) 10514ce28c1cad0f3a1eae94b35ecfaa.jpg7f0dcf7bdd55101045cb2c54378cca6d.jpgeb291bc89e4865dc1c10f46c51a1d664.jpgc89319c8dc9f056f30bd5e7dbe779a48.jpg81c1f2f75a41b30da01536d0f03136b8.jpga9d608e43c374ba49d703befce391aac.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na metce trochę ponad 20k. Stary Browar - trafiłem na dostawę, właśnie go wyciągali z zaplecza. Ponoć nie można rabatować go punktami, mówię ponoć, bo nie byli tego pewni.

20210722_162311-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda rewelacyjnie ... Matka mogłaby coś podobnego upichcić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matka używa raczej stalowych garnków.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.