Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś jakie i czy są różnice między bransoletą w modelu z różą, a późniejszym bez róży ?

 

Przymierzam się do kupna Black Baya 58 i w ofercie jednego ze sprzedających jest dokupiona bransoleta z wcześniejszego modelu. Zastanawiam się, czy to na plus, minus czy bez różnicy dla zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba tylko literówkę zrobił i kupuje właśnie bb41 inhouse z bransa z modelu na eta?

Ja się nie znam, ale obstawiałbym, że może nie pasować… z drugiej strony jeśli ktoś taki zestaw ma i sprzedaje - może warto poprosić o zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara bransoleta pasuje do nowego modelu :) mowa oczywiście o wersji 41.

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

Kolega chyba tylko literówkę zrobił i kupuje właśnie bb41 inhouse z bransa z modelu na eta?

Ja się nie znam, ale obstawiałbym, że może nie pasować… z drugiej strony jeśli ktoś taki zestaw ma i sprzedaje - może warto poprosić o zdjęcia?

 

Zgadza się, przepraszam faktycznie mój błąd. 

 

1 godzinę temu, artooro napisał(-a):

Dokładnie, na tę ofertę zwróciłem uwagę. 

 

Godzinę temu, dawid82 napisał(-a):

To moja oferta ;) 

Miło mi poznać właściciela. Wyjaśnisz czym różni się starsza i nowsza bransoleta oraz czemu zdecydowałeś się na zakup właśnie tej z modelu róży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maskownice są te same pod obie koperty? E no to git! Mówiłem, że ja się nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, se7en napisał(-a):

 

 

Miło mi poznać właściciela. Wyjaśnisz czym różni się starsza i nowsza bransoleta oraz czemu zdecydowałeś się na zakup właśnie tej z modelu róży ?


Nowsza wersja ma takie pipcyki z boku bransolety, ja taki zestaw już kupiłem od poprzedniego właściciela  :) 


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w skrócie napisze ze bb na inhousie a właściwie koperta idealnie pasuje pod bransoletę z wersji na ecie. Bransoleta różni się się jedynie tymi pseudo nitami. Niczym więcej 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor& Guayabera

IMG_20210725_184714.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Elitarny napisał(-a):

 

A niebieskiego jeszcze masz, czy poszedł do ludzi?

Dlaczego z nowym nickiem? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3… 2… 1 🤩, zastanawiałem się czy kupić, ale jak sprzedawca powiedział ze mieli pięć sztuk, z tego cztery poszły dla osób które mają historię zakupową rolex liczoną w mln, a ten jeden został odrzucony przez kupującego (bo jednak nie), to pomyślałem- walić to. Najwyżej będę jadł ryż 

37C66C7D-FDEB-4903-97DE-03039E865DD7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, nicon napisał(-a):

Gratulacje należą się nie tylko za zakup, ale też dla sprzedawcy za gadkę sprzedażową ;).

🤩

Edytowane przez voytekb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś w Niemczech czy UK?

 

 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, swierszczu napisał(-a):

Jaki koszt tego cuda?

18.000 AED wg kursu dnia (przeliczany z Euro). Kupiony w Emiratach Arabskich w butiku Tudor/Rolex w Dubaju. Tutaj nie ma podatku (tzn jest 5%, ale można na niego dostać opust). dostali 5 sztuk, jeden pojechał do Saudi, trzy zostały w Dubaju, jeden dostałem ja (też jakby Dubaj). Ale byłem na liście, plus wstawił się za mną znajomy. teraz poluję na Chrono z biała tarczą na skórze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18.000 AED wg kursu dnia (przeliczany z Euro). Kupiony w Emiratach Arabskich w butiku Tudor/Rolex w Dubaju. Tutaj nie ma podatku (tzn jest 5%, ale można na niego dostać opust). dostali 5 sztuk, jeden pojechał do Saudi, trzy zostały w Dubaju, jeden dostałem ja (też jakby Dubaj). Ale byłem na liście, plus wstawił się za mną znajomy. teraz poluję na Chrono z biała tarczą na skórze. 

No ale dajże więcej zdjęć, Kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, voytekb napisał(-a):

Tutaj nie ma podatku (tzn jest 5%, ale można na niego dostać opust

 

Nie rozumiem tego mechanizmu, jak to działa? Na amerykańskich grupach tez piszą ze mozna dostac rabat u AD albo zwrot podatku na lotnisku (np po zakupach w Grecji)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Emiratach arabskich jest tylko jeden podatek - VAT w wysokosci 5%. Z uwagi na to, że podatek naliczamy kest od zakupów kartą kredytową/debetową (tu nie ma paragonów), więc kupujący może zapłacić gotówką i ma 5% opustu od ręki. Tutaj tez nie ma urzędów skarbowych… jeśli jesteś no turystą, i kupujesz na swoje potrzeby- dostajesz cos na kształt faktury VAT, i to pokazujesz na lot ISKI i dostajesz zwrot zapłaconego podatku VAT (bo towar jest eksportowany). 

Proszę bardzo 😍

5F0D2B21-0AC8-4D5D-8FF1-580B1D7AEDC6.jpeg

6400975D-8FA1-4652-9D5A-C8B30198C241.jpeg

4F5C7F26-8AF8-464C-9205-B7509076AD00.jpeg

C0D665DD-0C0F-420A-B5D5-B42DF11338AF.jpeg

Idąc dalej tokiem rozumowania (zwrot podatku VAT). W przypadku polski - zwrot dostanie obcokrajowiec, który kupił produkt (zegarek) w Polsce, ma na dowód fakturę zakupu z wyszczególnionymi podatkiem VAT (w PL 23%). Na granicy przedstawia celnikowi produkt, fakturę zakupu, ta zostaje podbita na dowód że towar opuszcza terytorium RP, i ty zgłaszasz się po drugiej stronie granicy po VAT naliczony.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.07.2021 o 19:52, Michal93 napisał(-a):

Od tygodnia leży w gablocie na P3k, wczoraj byłem i ciagle leży :) Na żywo dużo lepiej niż na zdjęciach ogólnie :)

Chyba już dawno jest sprzedany, był zamawiany jakiś czas temu przez znajomego😉 Dziś odebrał. Chyba że przyszło ich więcej i mają zapas.

O, nawet miałem okazję przymierzyć:

IMG_20210803_1657065.thumb.jpg.e20d9c9cdb83181537b964cc59f70656.jpgIMG_20210803_1653173.thumb.jpg.a24944cd21a5fc4c627c96598b633699.jpgIMG_20210803_1653028.thumb.jpg.539d058fcf5326f83deefa97bf070117.jpgIMG_20210803_1652133.thumb.jpg.0b14aa44439f7dc4344faec252c002f7.jpgIMG_20210803_1651556.thumb.jpg.399b7c88964d660f728581849c3ea28d.jpgIMG_20210803_1651449.thumb.jpg.8be64bb3872e7d534df3283201a9fbcc.jpg

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem zdjęcia do działu zapytań odnośnie podróbek, ale brak odzewu. Może tutaj ktoś się wypowie.

Sądząc po zdjęciach zegarek to oryginał?

 

 

received_578226579985776.jpeg

received_202428978517698.jpeg

received_1230053787490176.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.