Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledzę tematu za intensywnie, bo jakoś mi z Tudorem po drodze mi nie było, więc zapytam.

Miał ktoś do czynienia z Tudorem Royal? A mianowicie z bransoletą i ewentualną opcją założenia w nim skórzanego paska? Mam wrażenie, że tak to jest skonstruowane, że ciężko będzie cokolwiek inne niż bransoletę tam zamontować 😕 

 

Taka wersja 38mm chodzi mi po głowie :)

M28500-0005-lifestyle.jpg

Edytowane przez evilym

Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Jan napisał(-a):

 

tu chodzi o wersję na bransolecie na którą chwile temu nie było zapisów

I nie ma nadal , pytałem dzisiaj w salonie W.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

46 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

I nie ma nadal , pytałem dzisiaj w salonie W.K.

 

Ciekawe ciekawe, czyżby różnice miedzy AD? Nie mam powodu sądzić zeby znajomy mijał sie z prawdą...


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Ciekawe ciekawe, czyżby różnice miedzy AD? Nie mam powodu sądzić zeby znajomy mijał sie z prawdą...

Zapisał się? Jeśli tak, to zobaczymy za cztery miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie wyszedł na tych zdjęciach, podoba mi się ta tarcza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nicon napisał(-a):

Pod naklejką nawet zgnił?

Nie wiem, nie odklejałem, bo nie mój. Ma tylko tę jedną małą naklejeczkę (+dużą na szkle). Nie wiem w jakim stanie oklejenia przychodzi do salonu. Znajmy wziął z Kruka, bo ktoś, kto zamówił przeraził się patyny i zrezygnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się jakie są obecnie ceny bb58 w czarnej i niebieskiej tarczy na bransolecie? Może odbierał ktoś ostatnio i może podpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):


Zapisał się? Jeśli tak, to zobaczymy za cztery miesiące.

 

Nie, tylko się przymierzał


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jestem blisko decyzji o zakupie Tudora BB41. Jeszcze niby się nie zdecydowałem, ale chyba tajk będzie.

Ile można uprosić zniżki na cenę z metki w takim np Kruku? Wszedłem z ulicy i sprzedawca powiedział coś w stylu "potencjalnie do 10%". Jest jakaś norma/granica przywoitości?


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam. Na kartę kruka 5 lub 10 procent i punkty. Bez punktów pewnie można troszkę więcej - myślę, że szału nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MichTheOne napisał(-a):

Koledzy, jestem blisko decyzji o zakupie Tudora BB41. Jeszcze niby się nie zdecydowałem, ale chyba tajk będzie.

Ile można uprosić zniżki na cenę z metki w takim np Kruku? Wszedłem z ulicy i sprzedawca powiedział coś w stylu "potencjalnie do 10%". Jest jakaś norma/granica przywoitości?

Dwa dni temu pytałem o BB w Kruku w Kato - 10% od ręki, potem to już kwestia negocjacji, ale jest do niej pole, bo sprzedawca dał mi do zrozumienia, że więcej musi uzgodnić telefonicznie z szefem. Myślę, że 15% jest całkiem realne, ale to też zależy od modelu, np. czy go mają na stanie (wtedy łatwiej zbić cenę). Aha, bb41 mają na stanie we wszystkich 3 kolorach (włącznie ze srebrną tarczą).


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ledr napisał(-a):

Dwa dni temu pytałem o BB w Kruku w Kato - 10% od ręki, potem to już kwestia negocjacji, ale jest do niej pole, bo sprzedawca dał mi do zrozumienia, że więcej musi uzgodnić telefonicznie z szefem. Myślę, że 15% jest całkiem realne, ale to też zależy od modelu, np. czy go mają na stanie (wtedy łatwiej zbić cenę). Aha, bb41 mają na stanie we wszystkich 3 kolorach (włącznie ze srebrną tarczą).

 

A mają w Katowicach może wersję na bransolecie? Przeszedłem dzisiaj po WWA i niestety tylko na pasku. Przy 15% rabatu robi się to sensowna opcja w porównaniu do obecnych ofert na ryneczkach wszelkiego rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, TheKubizz napisał(-a):

 

A mają w Katowicach może wersję na bransolecie? Przeszedłem dzisiaj po WWA i niestety tylko na pasku. Przy 15% rabatu robi się to sensowna opcja w porównaniu do obecnych ofert na ryneczkach wszelkiego rodzaju.

Chyba wszystkie 3 bb41 były na kajdanie, chociaż tego srebrnego widziałem tylko z z drugiego końca sklepu, więc głowy nie daję. Zadzwoń do nich i zapytaj: 661 980 526.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ledr napisał(-a):

Chyba wszystkie 3 bb41 były na kajdanie, chociaż tego srebrnego widziałem tylko z z drugiego końca sklepu, więc głowy nie daję. Zadzwoń do nich i zapytaj: 661 980 526.

 

Torpeda - wielkie dzięki za info i numer. Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2021 o 18:03, swierszczu napisał(-a):

Brzydki😆

Tak brzydki że aż odrażający😉 Zapisałem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, facecik napisał(-a):

Tak brzydki że aż odrażający😉 Zapisałem się.

Na sreberko? Nie dziwię się - świetna wersja (i chyba jedyna 39 mm na którą idzie się doczekać :D ). Pochwal się jak będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie odnośnie rozmiaru zegarków - myślałem nad zakupem TUDOR 1926 w zamiarze 41 M91650-0005 lecz przy moim rozmiarze nadgarstka 20cm to jest trochę za ciasny a Pan w salonie powiedział że wszystkie zegarki TUDORa mają jednakowy rozmiar a sprowadzenie dodatkowych ogniw do bransolety to 3 miesiące - czy faktycznie tak jest że wszystkie mają tak "małe" jak dla mnie bransolety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2021 o 23:44, MichTheOne napisał(-a):

Koledzy, jestem blisko decyzji o zakupie Tudora BB41. Jeszcze niby się nie zdecydowałem, ale chyba tajk będzie.

Ile można uprosić zniżki na cenę z metki w takim np Kruku? Wszedłem z ulicy i sprzedawca powiedział coś w stylu "potencjalnie do 10%". Jest jakaś norma/granica przywoitości?


Jeżeli masz 10% z karty to przy odpowiednich negocjacjach w salonie dorzucą kolejne 10% 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kacperro35 napisał(-a):


Jeżeli masz 10% z karty to przy odpowiednich negocjacjach w salonie dorzucą kolejne 10% 😉

 

Chyba piszesz o czasach do 2018 r. Nie wiem po co obecnie mieliby dla kogoś z ulicy rabatować na 20% model BB41 czarna tarcza + bransoleta jak go mało kiedy można zobaczyć na półce, a jeśli wystawią to taki, który jest do odbioru i ma etykietę "rezerwacja". Co innego inne kolory na paskach.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BartoszGDA napisał(-a):

takie pytanie odnośnie rozmiaru zegarków - myślałem nad zakupem TUDOR 1926 w zamiarze 41 M91650-0005 lecz przy moim rozmiarze nadgarstka 20cm to jest trochę za ciasny a Pan w salonie powiedział że wszystkie zegarki TUDORa mają jednakowy rozmiar a sprowadzenie dodatkowych ogniw do bransolety to 3 miesiące - czy faktycznie tak jest że wszystkie mają tak "małe" jak dla mnie bransolety ?

Niestety te modele tak mają. Max 20cm to już na ciasno, ja mam teraz ciut mniej i jest fajnie

IMG_20210811_203220.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.