Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.09.2021 o 18:46, TheKubizz napisał(-a):

Jest co raz ciężej z dostępnością ale do "dużego" brata to jeszcze brakuje. Wydaje mi się, że może na taki salon trafiłeś.

BB41 widziałem w wersji na pasku - na bransolecie rzeczywiście już co raz rzadziej widać na wystawkach

 

Kupiłem BB41 na bransolecie w sierpniu, wchodząc z ulicy i właśnie zgarniając z wystawki. Ale jak chciałem drugi wariant kolorystyczny tarczy przymierzyć to nie było i nie było możliwości ściągnięcia z innego salonu. Czyli coś chyba jest na rzeczy, że i ten model coraz rzadziej zalega.

 

Aż ciężko mi w to uwierzyć, bo o ile pompka na BB58 jest widoczna wszędzie, to BB41 wydawał się od lat takim leżakiem wystawowym. 


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, swierszczu napisał(-a):

Ależ to brzydki zegarek 🤭

W tej wersji nie jest najpiękniejszy :P

Mi chodzi po głowie taka:

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLACK BAY FIFTY-EIGHT 925?

Tak się zastanawiam nad nim. Ktoś widział na żywo? 'Zwykłe' BB58 stają się już bardzo oblatane, natomiast ten jest rzadki.

Brali byście?

Zrzut ekranu 2021-09-5 o 15.33.02.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BLACK BAY FIFTY-EIGHT 925?
Tak się zastanawiam nad nim. Ktoś widział na żywo? 'Zwykłe' BB58 stają się już bardzo oblatane, natomiast ten jest rzadki.
Brali byście?






Mnie się podoba jak chcesz mieć coś innego, to się nadaje. Cena też nie jest jakaś zła. IMG_3831.jpgIMG_3830.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam ze 925 moze byc bardzo ciekawym dodatkiem do kolekcji.

 

Tymczasem kolejna laurka:

 

 

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

925 jest bardzo ciekawy i pewnie jak jest okazja i możliwość to warto brać - wygląda świetnie a i pod kątem czasu i wartości pewnie niezły strzał!

A czy ktoś miał okazję zobaczyć większego brata w złocie? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

Mnie się podoba emoji18.png jak chcesz mieć coś innego, to się nadaje. Cena też nie jest jakaś zła. 

 

 

 

 

 

Parę stronek wcześniej zamieszczałem zdjęcia spatynowanego 925. Bardzo fajny zegarek. Ja tam się zapisałem na niego. Przy wykorzystaniu punktów zakupowych Kruka cena jak dla mnie jest naprawdę atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2021 o 17:47, Genovese_ napisał(-a):

1ae243555879da2b.jpg

 

 

Świetne fotki! Prawdziwy tool watch i ten nożyk...

 

Panowie - ja z pytaniem czy ktoś ze zgromadzonych posiada może Prince Data Tiger? Obojętnie która wersja kolorystyczna (79260, 79280...). Poniżej fotka poglądowa z neta ;):

 

image.thumb.png.c3353c68b6e476a2ba1e19c662a69f1f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😂

 

 

IMG_20210909_121145.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go, żeby wykorzystać punkty91d1a17283c0b973be2c6e999a5f183c.jpg
, a zegarek sprzedać. Ale los jest przewrotny. Obecnie najczęściej na nadgarstku i zostaje w kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, czypek555 napisał(-a):

Kupiłem go, żeby wykorzystać punkty91d1a17283c0b973be2c6e999a5f183c.jpg
, a zegarek sprzedać. Ale los jest przewrotny. Obecnie najczęściej na nadgarstku i zostaje w kolekcji emoji3.png

 

Świetny jest bb58 w wersji blue. U mnie podobnie z zakupem. Obecnie jest na sell gdyż nie mam nawet kiedy go nosić, chociaż rozważam, żeby jednak został i kiedyś się go założy . Podoba mi się bardzo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, czypek555 napisał(-a):

Kupiłem go, żeby wykorzystać punkty91d1a17283c0b973be2c6e999a5f183c.jpg
, a zegarek sprzedać. Ale los jest przewrotny. Obecnie najczęściej na nadgarstku i zostaje w kolekcji emoji3.png

Ten kolor jest genialny - ma w sobie coś co powoduje, że nie jest kolejnym niebieskim nurasem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten kolor jest genialny - ma w sobie coś co powoduje, że nie jest kolejnym niebieskim nurasem. 

Blue navy jest prawdziwym blue navy, nie zmienia koloru jak np. Omega SMPC blue, która jest niezłym kameleonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korzystasz z punktów to nie dostajesz rabatu - z punktów można zapłacić maksymalnie 30% ceny zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.