Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

A w moim BB58 czarnym - bransa i koperta ma taki sam odcień. Nie mam problemów z kolorami. . Np rozróżniam różowy i fuksja.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roz to roz i nie dorabiamy do tego ideologii 😂 u mnie również jeden odcień. Może ktoś chce pasek nato do bb58? Dla mnie jest za krótki i trochę mnie to denerwuje 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka tam przymiarka. Świetny jest

IMG_20211020_204345.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, ile razy sie to wysłało 🤯🤦🏻‍♂️ kasuje co moge


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2021 o 23:14, swierszczu napisał(-a):

Roz to roz i nie dorabiamy do tego ideologii 😂 u mnie również jeden odcień. Może ktoś chce pasek nato do bb58? Dla mnie jest za krótki i trochę mnie to denerwuje 

Jaki kolor paska? Wziąłbym 🤔

W dniu 16.10.2021 o 00:34, vvv napisał(-a):

Na razie jak najbardziej pozytywne. Myśle, że oba będą się dobrze uzupełniały.
Bronze w dużym rozmiarze nie mieści się pod mankiet większości koszuli, tutaj nie ma tego problemu. W mojej opinii duży jest też za ciężki do noszenia na NATO. Tutaj jak za dawnych czasów Tudor od razu dorzucił NATO z zapięciem wiec będę testował. Bransoleta z regulowanym zapięciem w 5 pozycjach, jest wygodnie.
Jedynie czego mi brakuje to zapięcia pod skórzany pasek. W dużym crazy horse jfs robi robotę dla mnie to połowa uroku tego zegarka.

Ciekaw jestem jak będzie postępowała patyna bo na razie daje po oczach ;)
c8e3f9e08ea6a94fc47064176b4bd1e4.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Poczekaj 30-40 dni i zobaczysz różnicę . Daje ekstra wrażenie vintage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Temat na drugiej stronie :(. Może jakoś fotkę nietypowego modelu ktoś wrzuci ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Temat na drugiej stronie :(. Może jakoś fotkę nietypowego modelu ktoś wrzuci ?

9-5 NG jest dość nietypowy co prawda to nie sport combi, ale jak się nie ma co się lubi… IMG_6294.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przymiarka

IMG_20211028_124653.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ceramic. Bardzo doceniam zrobienie koperty ze srebra, ale jakoś wykończenie standardowych (stalowych) 58 bardziej do mnie przemawia. Oczywiscie to czysto subiektywna sprawa. Dodatkowo przeszklony dekiel w  925 jest wg mnie zbędny. Mechanizm to wół roboczy, bomb proof - nie ma tam czego specjalnie oglądać. Znowu subiektywnie eta 2824 potrafi lepiej wyglądać.

 

Natomiast kontrast w ceramic jest niesamowity, mechanizm fajnie wygląda. Gabaryty wiadomo zależą od nadgarstka ale na moim oba dobrze leżały. Ceramic byl super lekki.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takie samo zdanie na temat przeszklonego dekla w 925 i wyglądu mechanizmu. Mogli to sobie darować. Ceramiczny - sztos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie na kazdy mechanizm warto moc sobie popatrzec 😎

 

ps

jako ciekawostka - na chrono pande czas oczekiwania 2 lata - i kto mi teraz powie, ze czekanie na Pepsi czy Daytone, to wariactwo 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne tylko tutaj (jak dla mnie) jest duża przepaść miedzy frontem a tyłem zegarka. W złotym to juz w ogóle musi byc dziwne odczucie


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.