Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Lecąc przez Monachium zaglądnąłem do zegarkowego butiku na lotnisku. Tam skorzystałem z okazji i zabrałem ze sobą niemieckojęzyczny, ładnie wydany katalog Tudora na lata 2021-22. Obejrzałem, sam go nie potrzebuję, ale zakładam, że wśród fanów marki trafiają się również zbieracze katalogów. Jeżeli ktoś jest takim katalogiem zainteresowany, to proszę o kontakt. Mogę wysłać w cenie znaczka pocztowego lub kuriera, a jak ktoś jest z Krakowa i okolic, to mógłby sobie katalog odebrać osobiście.

0c8ac712c8fa99edbca85dde13b7d8e1.jpg

97f25854345642a8e776fcf2d63094bd.jpg

d9efd1019c70031e7da0c882e1358ca2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2021 o 09:09, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Cześć. Lecąc przez Monachium zaglądnąłem do zegarkowego butiku na lotnisku. Tam skorzystałem z okazji i zabrałem ze sobą niemieckojęzyczny, ładnie wydany katalog Tudora na lata 2021-22. Obejrzałem, sam go nie potrzebuję, ale zakładam, że wśród fanów marki trafiają się również zbieracze katalogów. Jeżeli ktoś jest takim katalogiem zainteresowany, to proszę o kontakt. Mogę wysłać w cenie znaczka pocztowego lub kuriera, a jak ktoś jest z Krakowa i okolic, to mógłby sobie katalog odebrać osobiście.

0c8ac712c8fa99edbca85dde13b7d8e1.jpg

97f25854345642a8e776fcf2d63094bd.jpg

d9efd1019c70031e7da0c882e1358ca2.jpg

Jak widzę to pepsi od Tudora na tej okładce,  to mi się źle robi. Nie dość że trzymali go w serwisie 3 miesiące,  to jeszcze wrócił w opłakanym stanie. 

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zbyniu70 napisał(-a):

Jak widzę to pepsi od Tudora na tej okładce,  to mi się źle robi. Nie dość że trzymali go w serwisie ponad dwa miesiące,  to jeszcze wrócił w opłakanym stanie.  Firma Tudor to dziady, szkoda kasy i nic więcej.

Czyżby słynny datownik?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.11.2021 o 17:35, Rethel napisał(-a):

 

 

 

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Kiepsko ten serwis prowadzą. Ciekawe czy to u nas w Polsce czy pojechało dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rethel napisał(-a):

Dzięki za odpowiedź. Kiepsko ten serwis prowadzą. Ciekawe czy to u nas w Polsce czy pojechało dalej.

 

1 godzinę temu, Rethel napisał(-a):

Dzięki za odpowiedź. Kiepsko ten serwis prowadzą. Ciekawe czy to u nas w Polsce czy pojechało dalej.

W Szwajcarii oczywiście,  ale może to jakiś skrajny przypadek.  Ja już nie mam Tudorów i jest mi z tym ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie czeka zmiana 🙂


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jakby ktos się chciał pozbyc tudora S&G dajcie znać;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimś cudem tego tu jeszcze nie było, więc wrzucam:


Idzie nowy Tudor "Milsub". Jako fan Pelagosa LHD nie mogę się doczekać przymiarki mniejszej wersji. Ciekawe czy wersja cywilna (z czterema linijkami tekstu na godzinie 6) będzie miała "stałe" teleskopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kobuz napisał(-a):

Jakimś cudem tego tu jeszcze nie było, więc wrzucam:


Idzie nowy Tudor "Milsub". Jako fan Pelagosa LHD nie mogę się doczekać przymiarki mniejszej wersji. Ciekawe czy wersja cywilna (z czterema linijkami tekstu na godzinie 6) będzie miała "stałe" teleskopy.

Stałe teleskopy w wersji cywilnej to raczej niebardzo, ale kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie S&G. Przypomnijcie mi proszę co i "jak" tam jest złote? Koronka, bezel i endlinki to lite złoto a ogniwa są pozłacane czy tak jak omega kiedyś robiła "gold plated cap" czyli stal owinięta złotą blaszką? Wersja 3 wskazówkowa ma tak samo jak chrono?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold Plated to pozłacane. To co robiła Omega to Gold Cap. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś  mi nie pasowało to plated pisząc posta. Wpisałem na szybko w Google i była tam grafika z walcowanym na stal złotem opisana jako plated. Pewnie wzięli ja pomyłkowo z gold vermeil. tak to bywa  że źródłami w sieci. 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Rethel napisał(-a):

@ecipecidzięki za info. Trzeba by go obejrzeć na żywo. Ale można przyznać - rasowy tool watch.

brak daty

L2L 2mm większy niż w "normalnym" Pelagosie

jakiś takiś niewiadomojakiś :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.