Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sensie, że zamówiony i wyczekiwany zegarek będzie pasował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

Dziwne te terminy w PL... u mnie Tudory sa od reki emoji848.png

A gdzie to? I taka nowa panda sobie lezy do wziecia??? Za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

@ledr - ja rowniez sie przylaczam do ponownych gratulacji 😎

Mnie podobaja sie obie wersje - i czarna i biala, ale jak musialem podjac decyzje, to poniewaz wiecej mialem czarnych, to padlo na biala, ale wkurzony jestem, bo jak z Rolkiem nawet nigdzie przymierzyc i na zywo poogladac nie mozna a takie porownanie bialej i czarnej bezposrednio czasem wiele zmieniaja a tu w ciemno zamawiac trzeba... 😖

Dzięki, zegar zasłużył na dobre słowo, czasem tak jest, że przez lata zafiksujesz się na modelu - u mnie to był BB burgundowy - że nie myslisz nawet o innych z tej samej marki, a tymczasem zdążyłem już nacieszyć się dosyć niespodziewanie BB58 i teraz chrono, a burgunda tylko przymierzałem... Jak się trochę ociepli, to możemy zrobić znowu jakiś zlot w Katowicach, czy Krakowie, tym razem z hasłem wywoławczym: Tudor (pół roku temu był PAM):-) Będzie okazja przymierzyć różne cuda, to pomaga podjąć dobre decyzje. Ale też i czasem stwarza nowe pokusy;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ledr napisał(-a):

Dzięki, zegar zasłużył na dobre słowo, czasem tak jest, że przez lata zafiksujesz się na modelu - u mnie to był BB burgundowy - że nie myslisz nawet o innych z tej samej marki, a tymczasem zdążyłem już nacieszyć się dosyć niespodziewanie BB58 i teraz chrono, a burgunda tylko przymierzałem... Jak się trochę ociepli, to możemy zrobić znowu jakiś zlot w Katowicach, czy Krakowie, tym razem z hasłem wywoławczym: Tudor (pół roku temu był PAM):-) Będzie okazja przymierzyć różne cuda, to pomaga podjąć dobre decyzje. Ale też i czasem stwarza nowe pokusy;-)

Leszku a jak porównasz BB58 do BB41?

Ja miałem burgunda i miło go wspominam, nawet cały czas myślę o powrocie do niego, ale ostatnio niebieska 58 za mną też chodzi, no i mam dylemat.

58 nie mierzyłem i nie wiem, czy czasami te 39mm nie będzie dla mnie za mało. Wprawdzie mam mały nadgarstek, bo 17,5 (teraz po schudnięciu), ale najlepiej u mnie leżą 41-42 mm zegarki.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to? I taka nowa panda sobie lezy do wziecia??? Za ile?

Zobacz pod moim awatarem gdzie mieszkam. Widzilem w piatek pande w AD. Retail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tommly napisał(-a):

Leszku a jak porównasz BB58 do BB41?

Ja miałem burgunda i miło go wspominam, nawet cały czas myślę o powrocie do niego, ale ostatnio niebieska 58 za mną też chodzi, no i mam dylemat.

58 nie mierzyłem i nie wiem, czy czasami te 39mm nie będzie dla mnie za mało. Wprawdzie mam mały nadgarstek, bo 17,5 (teraz po schudnięciu), ale najlepiej u mnie leżą 41-42 mm zegarki.

Tomek, przymierz, jak tylko będziesz miał okazję. Trudno tak naprawdę coś doradzać tylko po centymetrach i milimetrach, bo każdy ma trochę inne poczucie estetyki, wygody, tego, co pasuje lub nie. Nosiłem z radością i przyjemnością BB58 na nadgarstku 18,5cm, a pozbyłem się go tylko dlatego, bo sam siebie przekonałem, że muszę mieć Seamastera 300M. Od miesiąca już go nie mam, bo zamieniłem na Tudora chrono... To prawie identyczna koperta jak BB41 plus pushery. Moim zdaniem jeden i drugi Tudor będzie Ci dobrze leżał, ale najpierw przymierz - chociaż bardziej bym się wahał rozmiarowo przy BB41. BB58 mały nie będzie na pewno, szczególnie na kajdanie. Styl zegarka i wielkość są tu zgrane ze sobą idealnie.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ledr napisał(-a):

Tomek, przymierz, jak tylko będziesz miał okazję. Trudno tak naprawdę coś doradzać tylko po centymetrach i milimetrach, bo każdy ma trochę inne poczucie estetyki, wygody, tego, co pasuje lub nie. Nosiłem z radością i przyjemnością BB58 na nadgarstku 18,5cm, a pozbyłem się go tylko dlatego, bo sam siebie przekonałem, że muszę mieć Seamastera 300M. Od miesiąca już go nie mam, bo zamieniłem na Tudora chrono... To prawie identyczna koperta jak BB41 plus pushery. Moim zdaniem jeden i drugi Tudor będzie Ci dobrze leżał, ale najpierw przymierz - chociaż bardziej bym się wahał rozmiarowo przy BB41. BB58 mały nie będzie na pewno, szczególnie na kajdanie. Styl zegarka i wielkość są tu zgrane ze sobą idealnie.

Niestety BB58 na razie tylko na pasku, no chyba, że dokupię kajdan od US, czy Strapcode. Po prostu na wersję na ori bransie na razie nie uzbieram.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ledr napisał(-a):

Dzięki, zegar zasłużył na dobre słowo, czasem tak jest, że przez lata zafiksujesz się na modelu - u mnie to był BB burgundowy - że nie myslisz nawet o innych z tej samej marki, a tymczasem zdążyłem już nacieszyć się dosyć niespodziewanie BB58 i teraz chrono, a burgunda tylko przymierzałem... Jak się trochę ociepli, to możemy zrobić znowu jakiś zlot w Katowicach, czy Krakowie, tym razem z hasłem wywoławczym: Tudor (pół roku temu był PAM):-) Będzie okazja przymierzyć różne cuda, to pomaga podjąć dobre decyzje. Ale też i czasem stwarza nowe pokusy;-)

Burgund jest bardzo fajny, ale te chrono maja duza przewage dla wielu nad BB - data 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.01.2022 o 17:40, SzefSzefow napisał(-a):


Zobacz pod moim awatarem gdzie mieszkam. Widzilem w piatek pande w AD. Retail.

 

Hy, jakbym też miał garsonierę pod bramą fabryki, to bym również miał od ręki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Hy, jakbym też miał garsonierę pod bramą fabryki, to bym również miał od ręki 🙂

 

Kto by tam mieszkal w Genewie... w dodatku w garsonierze 😅

A tak serio, to w Szwajcarii jest o wiele gorzej cokolwiek zdobyc. Jako, ze wszyscy znaja wszystkich, firmy i ich ekipy sa blisko, to kazdy sie boi wychylic 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jak wygląda sytuacja kolejkowa do zakupu Tudora? Czy zamówienia realizowane są po kolei, czy sprzedawca wybiera sobie klienta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, marmach napisał(-a):

Czy ktoś wie, jak wygląda sytuacja kolejkowa do zakupu Tudora? Czy zamówienia realizowane są po kolei, czy sprzedawca wybiera sobie klienta? 

Pewnie jest tak jak przy Rolexie, czyli niby wg zapisów, ale praktyka odbiorowa temu przeczy 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marmach napisał(-a):

Czy ktoś wie, jak wygląda sytuacja kolejkowa do zakupu Tudora? Czy zamówienia realizowane są po kolei, czy sprzedawca wybiera sobie klienta? 

Do tego w jednym salonie mowia, ze na pande chrono czas oczekiwania to min. pol roku a w innych, ze 2 lata... - rozbieznosc niezla. Ale jakby ktos chcial, to jest czarne chrono (odwrocona panda) tylko na nato na P3K 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym salonie mówią coś innego, bo przecież….sami nie wiedzą za bardzo, ile to oczekiwanie będzie wynosić


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na forumowym bazarku wylądował taki oto BB Chrono, chętnych zapraszam na PW. Ech, całe życie człowiek goni za tym króliczkiem ...IMG_1640.thumb.jpeg.a08fe6b960217bf8d8c543458d1512f9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tropik79 napisał(-a):

Coś mniej popularnego. Cholernie "przystojny" i fotogeniczny model. 

 

Fajny Ranger.

Jedynie mi znany zegarek, który był sprzedawany z fabrycznie za wąskim paskiem parcianym 😀🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.