Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, nie ma się do czego przyczepić
 
GQ38q4Z.jpg&key=ae82baab2a9ccec81d3b0869331ea2a8704fb004c3b1fad8f3115afea5d0d789
 
qOXzQlE.jpg&key=202cf6e1cfb6c5c0ff73ec004ffce0d097a917ce464056d15bdf20f755dda00f

Czym Ty te fotki robisz ? Jakie światło ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mrstatler napisał(-a):

Czym Ty te fotki robisz ? Jakie światło ?

 

Samsung NX300 - światło zastane, w tym wypadku pomogła lampka biurkowa ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

Samsung NX300

Uwielbiałem ten aparat! W moim niestety padł dotykowy wyświetlacz :( 

W sumie bardziej zasadne jest pytanie o szkło niż o sam korpus 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mrstatler, bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź👍

@dodge66, świetne zdjęcia rewelacyjnego zegarka👌

@agremi, Royale są naprawdę fajne, a na żywo zdecydowanie jeszcze zyskują.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Tudorowcy.

Czy macie jakieś negatywne doświadczenia albo może słyszeliście o takich, jeśli chodzi o BB58?

Wiem o problemach z datownikiem w GMT, ale chodzi mi konkretnie o Black Bay 58.

Ładny zegar, kusi mnie wersja niebieska. Miewa jakieś felery techniczne albo niedoróbki?

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od lipca 2020 nie mam żadnego problemu a zagarek mimo że zabezpieczony jednak  przeleciał pół świata zanim do mnie dotarł :)

jak na początku bawiłem się apką WatchCheck to zawsze zostawał w ramach COSC nigdy nie osiągając wartości skrajnych

 

w sieci widziałem gdzieś ż 2 czy 3 osoby miały problem z łezką (lume pip) na bezelu ale to chyba było wszystko

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Godzinę temu, wojtek91 napisał(-a):

Uwielbiałem ten aparat! W moim niestety padł dotykowy wyświetlacz :( 

W sumie bardziej zasadne jest pytanie o szkło niż o sam korpus 😉 

 

Aparat pomimo upływu lat nadal dzielnie służy i w zasadzie nie odbiega znacznie od najnowszych bezlusterkowców. Szkoda, że Samsung porzucił ten system :(

Najczęściej używam stockowego obiektywu 18-55mm (z lenistwa), natomiast do fotek makro zakładam pierścienie pośrednie i tak było w przypadku powyższych zdjęć :) 

 

Godzinę temu, Rethel napisał(-a):

@dodge66Piękne fotki dla mnie rewelacja. Gratuluje zakupu btw.

Godzinę temu, Musa19 napisał(-a):

@dodge66, świetne zdjęcia rewelacyjnego zegarka👌

 

Dzięki! ^_^

 

16 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Hej Tudorowcy.

Czy macie jakieś negatywne doświadczenia albo może słyszeliście o takich, jeśli chodzi o BB58?

Wiem o problemach z datownikiem w GMT, ale chodzi mi konkretnie o Black Bay 58.

Ładny zegar, kusi mnie wersja niebieska. Miewa jakieś felery techniczne albo niedoróbki?

 

Z tego co wiem, nie było poważnych problemów z BB58, ale niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni koledzy - mam go dopiero od paru dni ;)

Nie zauważyłem żadnych niedoróbek, aczkolwiek koronka ma nieco dziwne pozycje - wyczułem je u siebie i w kilku innych egzemplarzach, zarówno starszych jak i z tego roku.

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Hej Tudorowcy.

Czy macie jakieś negatywne doświadczenia albo może słyszeliście o takich, jeśli chodzi o BB58?

Wiem o problemach z datownikiem w GMT, ale chodzi mi konkretnie o Black Bay 58.

Ładny zegar, kusi mnie wersja niebieska. Miewa jakieś felery techniczne albo niedoróbki?

Mam niebieskiego od października 2020 i żadnych felerów nie stwierdziłem. IMO zegarek w pełni zasługuje na swoją renomę.

Edytowane przez RysiekOchodzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Mirosuaw napisał(-a):

Hej Tudorowcy.

Czy macie jakieś negatywne doświadczenia albo może słyszeliście o takich, jeśli chodzi o BB58?

Wiem o problemach z datownikiem w GMT, ale chodzi mi konkretnie o Black Bay 58.

Ładny zegar, kusi mnie wersja niebieska. Miewa jakieś felery techniczne albo niedoróbki?

Miałem przez półtora roku czarno-złotego, teraz mam niebieskiego od kilku miesięcy. Żadnych problemów, precyzja chodu na poziomie odchyłek 1-2 sek./d. Koronka OK, "pipka" z lumą centralnie wklejona, bezel nieco twardy, ale mnie taki pasuje. Klamra od bransolety pozostawia trochę do życzenia, rysuje ogniwo tym trójkątnym końcem, ale to drobiazg, bo sama bransa jest super wygodna i dobrze spasowana do koperty.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mirosuaw, jeżeli BB58 podchodzi Ci stylistycznie i wielkościowo, to bierz śmiało, będziesz zadowolony😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim egzemplarzu BB58 blue były pyłki pod szkłem. Co więcej jeden się przemieszczał. Sprawę na szczęście dość szybko załatwił serwis w Warszawie bez konieczności wysyłania do Szwajcarii. Pomijając ten defekt wszystko jest ok, a zegarek chodzi z dokładnością poniżej 1 sekundy na dobę 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Panowie, dzięki za wszystkie opinie.

Czyli warto brać. Tylko będę musiał wcześniej rozwiązać problem - co poświęcić w zamian? :ph34r:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej, buduję galerię dobrych zdjęć mojego zegarka Twoimi zdjęciami 🙂


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2022 o 10:00, Mirosuaw napisał(-a):

Hej Tudorowcy.

Czy macie jakieś negatywne doświadczenia albo może słyszeliście o takich, jeśli chodzi o BB58?

Wiem o problemach z datownikiem w GMT, ale chodzi mi konkretnie o Black Bay 58.

Ładny zegar, kusi mnie wersja niebieska. Miewa jakieś felery techniczne albo niedoróbki?

 

Wg mojej oceny BB58 to jest najlepszy zegarek dostępny na rynku w budżecie do 20k.

Do tego leży rewelacyjnie na ręku no i ma genialny kształt szkła o czym jakoś nieczęsto się tu pisze. Przez to szkło obserwujemy świetną grę światła.

Podsumowując bierz! :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pisar napisał(-a):

 

Wg mojej oceny BB58 to jest najlepszy zegarek dostępny na rynku w budżecie do 20k.

Do tego leży rewelacyjnie na ręku no i ma genialny kształt szkła o czym jakoś nieczęsto się tu pisze. Przez to szkło obserwujemy świetną grę światła.

Podsumowując bierz! :) 

No, szkło fajne rzeczy robi, tu trochę większy tudorek:

 

img-0515.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ledr napisał(-a):

No, szkło fajne rzeczy robi, tu trochę większy tudorek:

 

No dokładnie. Najlepszym przykładem tego jak szło może pozytywnie zmienić odbiór zegarka jest Seiko SLA017 gdzie jest genialne (!) szkło.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja takim innym 58 pospamuje
a3e177c9b4c41e9e03798b3a15a235ca.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.