Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Andrzej77 napisał(-a):

 

@mario1971 Nie każdy musiał walczyć. 

W moim przypadku zegarek został przyjęty i naprawiony bez żadnych problemów. Jedyny minus to czas oczekiwania bo prawie 10 tygodni.

Opacznie zrozumiałeś słowo walki z wiatrakami. Mija kolejny rok, a ludzie ciągle odbierają Tudora GMT z powtarzającym się błędem koła daty. W tym sensie każdy kupujący jest Don Kichotem, a kolejna awaria  zamkiem do zdobycia lub olbrzymem do pokonania. 🙂


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Opacznie zrozumiałeś słowo walki z wiatrakami. Mija kolejny rok, a ludzie ciągle odbierają Tudora GMT z powtarzającym się błędem koła daty. W tym sensie każdy kupujący jest Don Kichotem, a kolejna awaria  zamkiem do zdobycia lub olbrzymem do pokonania. 🙂

 

Okej, to dzięki za wytłumaczenie 🙂

 

To jeszcze przy tej okazji mam takie pytanie. Czy jest na forum jakiś użytkownik Tudora GMT któremu problem koła daty powrócił po naprawie serwisowej? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Szukam swojego pierwszego zegarka i jakoś spodobała mi się marka Tudor. Orientujecie się może gdzie jest nawiększy wybór tych zegarków, żeby je po przymierzać, zobaczyć? Oraz gdzie najlepiej go kupić w dobrej cenie? 

 

Może też podpowiecie jeżeli chodzi o model, głównie szukam czegoś do koszuli, aby się ładnie prezentowało. 

 

Z dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, prybus napisał(-a):

Hey!

Szukam swojego pierwszego zegarka i jakoś spodobała mi się marka Tudor. Orientujecie się może gdzie jest nawiększy wybór tych zegarków, żeby je po przymierzać, zobaczyć? Oraz gdzie najlepiej go kupić w dobrej cenie? 

 

Może też podpowiecie jeżeli chodzi o model, głównie szukam czegoś do koszuli, aby się ładnie prezentowało. 

 

Z dzięki za pomoc :)

A jakie miasto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leocord napisał(-a):

Dzień dobry, szanowni forumowicze, czy warto zainteresować się tym zegarkiem https://wkruk.pl/zegarki/tudor/tudor-style-10

 

Zależy, na czym Ci zależy, ale zasada jest prosta: "Podoba się? To warto." :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podoba mi się wizualnie i przyjemnie leży na nadgarstku. Polecano mi BB lecz nie podobają mi się wskazówki. Czy ten we wart tej ceny? Mechanizm nie sprawia problemow? Nie znam się na tym, bardziej kupuje u mnie oko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mechanizm bazujący na Sellita SW200-1 lub ETA 2824-2, sprawdzony i solidny, ale to trochę mało by uzasadnić wydatek 12K. Z tej samej marki znajdą się ciekawsze propozycje, chociaż to pewnie kwestia gustu. Przymierz w podobnej (no, trochę wyższej...) cenie np. to: https://wkruk.pl/zegarki/tudor/tudor-black-bay-41-3


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że w TUDOR Boutique Köln BB58 oraz BB Pro dostępne są od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest szansa, że w TUDOR Boutique Köln BB58 oraz BB Pro dostępne są od ręki.

Ale… ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Musa19 napisał(-a):

Jest szansa, że w TUDOR Boutique Köln BB58 oraz BB Pro dostępne są od ręki.

To pytanie, czy stwierdzenie, bo z wpisu nie wynika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To pytanie, czy stwierdzenie, bo z wpisu nie wynika.

Stwierdzenie chyba, bo nie ma tego śmiesznego zawijasa na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poczekać na doprecyzowanie, jeśli są to warto zrobić wycieczkę ;) ale jak kupowałem bronze i pytałem o 58 na bransolecie też trzeba było czekać, może przez ostatnie pół roku sytuacja zmieniła się na lepsze kto wie.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z forum ma/używa srebrnego Black Bay-a 79010SG ?
Jestem ciekawy jak wygląda to srebro po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2022 o 13:25, Szyszkops napisał(-a):

Ale… emoji57.png?

 

W dniu 22.06.2022 o 14:20, sanik napisał(-a):

To pytanie, czy stwierdzenie, bo z wpisu nie wynika.

 

W dniu 22.06.2022 o 14:46, Szyszkops napisał(-a):

Stwierdzenie chyba, bo nie ma tego śmiesznego zawijasa na końcu.

 

W dniu 22.06.2022 o 14:55, vvv napisał(-a):

Trzeba poczekać na doprecyzowanie

Kurde, ja ten butik w ogóle jakoś przeoczyłem, choć był rzut beretem od Wempe, w którym spędziłem najwięcej czasu - zauważyłem go dopiero w niedzielę, ale wtedy był zamknięty a w poniedziałek przed wyjazdem już nie miałem czasu podejść. Natomiast w niedzielę na wystawie były m.in. dwa czarne BB 58 i jeden Pro, a ktoś w hotelu na śniadaniu wspominał, że był w tym butiku i usłyszał, że to co mają na wystawach jest dostępne - myślę, że można zadzwonić i dopytać😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój 58 chyba będzie szukał nowego domku, muszę mu jakąś sesję zrobić, tylko czasu brak ;)

 

IMG_5970p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

dm20y5o.jpg

Moze zostane za to powieszony, ale musze... Twoje zdjecia oglada sie z wielkim zaciekawieniem i przyjemnoscia, jednak wg mnie zaczynaja zahaczac o mocno sztuczne i podrasowane a nie naturalne, co oczywiscie sie swietnie oglada, jednak nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia - a to dla mnie duzy minus... niestety 😞. Jednak to tylko moje zdanie i jesli ludzie wola ogladac SF a nie rzeczywistosc, to ok 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.