Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoje Tudory kupowałem ma chrono, właśnie z uwagi na niedorzeczne czasy oczekiwania. Jedyna zaleta to rabat na kartę. Ostatnio za granica widziałem czarnego 58 na bransie na wystawie do wzięcia, u nas chyba rok się czeka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, sanik napisał(-a):

Fajna recenzja 👍 

Skąd info, że wyeliminowano problem daty w MT5652?

 

Niestety tylko pocztą pantoflową z serwisów w Niemczech i od AD. Zdaje się to potwierdzać bardzo znikoma liczba przypadków usterek zgłaszanych po 2021 roku - nie znaczy to, że nikomu się taki problem nie wydarzy, ale główna przyczyna jest znana i została usunięta.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Niestety tylko pocztą pantoflową z serwisów w Niemczech i od AD. Zdaje się to potwierdzać bardzo znikoma liczba przypadków usterek zgłaszanych po 2021 roku - nie znaczy to, że nikomu się taki problem nie wydarzy, ale główna przyczyna jest znana i została usunięta.

A zostało powiedziane, co jest główną przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


A zostało powiedziane, co jest główną przyczyną?

Tak - wadliwy mechanizm daty 😅😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak - wadliwy mechanizm daty

A ja wiem co się zepsuło! Zegarek !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


A zostało powiedziane, co jest główną przyczyną?

 

Nie chcę skłamać, ale ponoć jakaś pierdoła - niby pojedynczy element był fabrycznie wadliwie wykonany. Ponoć zmienili też rodzaj stosowanego smaru. Przypomina mi to trochę wadę w nowych Moonwatchach, 'wymiana elementu i więcej smaru" - czy jest to trwały fix, czas pokaże.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie chcę skłamać, ale ponoć jakaś pierdoła - niby pojedynczy element był fabrycznie wadliwie wykonany. Ponoć zmienili też rodzaj stosowanego smaru. Przypomina mi to trochę wadę w nowych Moonwatchach, 'wymiana elementu i więcej smaru" - czy jest to trwały fix, czas pokaże.

Wiadomix, więcej smaru i jazdaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to zauroczenie nowym nabytkiem , ale  Pelagos podoba  mi się o  wiele bardziej  niż BB 58 Blue - zdecydowanie zostanie dłużej niż Black Bay :) 

964B6B6F-911C-4DCD-8B22-30C7C9227FAF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ChrisM napisał(-a):

Może to zauroczenie nowym nabytkiem , ale  Pelagos podoba  mi się o  wiele bardziej  niż BB 58 Blue - zdecydowanie zostanie dłużej niż Black Bay :) 

 

Prawdziwie męski zegarek, to i musi cieszyć. 💪😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2022 o 05:34, tbn napisał(-a):

Ja swoje Tudory kupowałem ma chrono, właśnie z uwagi na niedorzeczne czasy oczekiwania. Jedyna zaleta to rabat na kartę. Ostatnio za granica widziałem czarnego 58 na bransie na wystawie do wzięcia, u nas chyba rok się czeka. 


Zdarzają się od ręki, ale treba trafić. Ja zwojego niebieskiego np niechcący trafiłem, więc ustrzeliłem na próbę.

 

Niestety się nie zaprzyjaźnimy, więc praktycznie funkiel nówka będzie do wzięcia.

 

W kwestii niebieskiego EDC trzeba będzie szukać dalej, albo bezpiecznie wrócić do SMP300…

 

BB pro reczywiście fajny, a z pewnego źródła u Karola jeszcze fajniejszy ;)

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2022 o 23:08, lukebor napisał(-a):

 

Dla mnie jednostronny, bo 16570 nie ma tutaj godnego przeciwnika, pomimo, że pro to bardzo udany model, oprócz grubości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2022 o 11:34, tbn napisał(-a):

Ja swoje Tudory kupowałem ma chrono, właśnie z uwagi na niedorzeczne czasy oczekiwania. Jedyna zaleta to rabat na kartę. Ostatnio za granica widziałem czarnego 58 na bransie na wystawie do wzięcia, u nas chyba rok się czeka. 

Ale w miejscowościach turystycznych czy dużych miastach świata można bez problemu kupić wszystkie Tudory poza czarnym 58 i  FXD. A czasem także z rabatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

Ale w miejscowościach turystycznych czy dużych miastach świata można bez problemu kupić wszystkie Tudory poza czarnym 58 i  FXD. A czasem także z rabatem.

Polemizowałbym z tym stwierdzeniem - mieszkam w Monachium - wydaje się dużym miastem , rozwiniętym jeśli chodzi o rynek zegarków - około miesiac czasu chodziłem za FXD , „ zwykłym Pelasosem” , w międzyczasie pytają o BB GMT i w ani jednym AD ( a jest ich conajmniej 10 ). Nie miałem nawet możliwości przymierzyć danego modelu  bo nie bylo nawet na wystawie .. 

Edytowane przez ChrisM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, Monachium. Pewnie jak w Polsce macie więcej „inwestorów” niż miłośników. Jedź na południe Europy. Francja, Włochy… bez problemu. Choć przypominam sobie że pod koniec roku gdy nowością był FXD w Paryżu czy Berlinie można było kupić zarówno 58 Blue jak i GMT. Rootbeera i Explorera też w tym miesiącu widziałem do wzięcia. Nie wiem czy to jakiś rarytas bo już się pogubiłem przez to pompowanie u nas każdej pozycji. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, desmo napisał(-a):

Ale w miejscowościach turystycznych czy dużych miastach świata można bez problemu kupić wszystkie Tudory poza czarnym 58 i  FXD. A czasem także z rabatem.

 

No właśnie w turystycznej trafiłem czarny 58 na bransie, GMT na bransie, nawet pro był, tylko zszedł dwa dni wcześniej. Dla odmiany Rolex cały był w rezerwacji łącznie z damskimi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tbn napisał(-a):

 

No właśnie w turystycznej trafiłem czarny 58 na bransie, GMT na bransie, nawet pro był, tylko zszedł dwa dni wcześniej. Dla odmiany Rolex cały był w rezerwacji łącznie z damskimi. ;)

Jak masz konkurencję w dystrybucji to okazuje się że nie wszystko jest dla znajomych królika a klient z ulicy może kupić zegarek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

Tudor ref. 79090 na dziś.

141-1.jpg

Moze nie stary sle tez daje rade 😉

image.jpg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.