Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy Tudor robi (nieodpłatny) serwis po upływie powiedzmy 4 lat od zakupu, w ramach gwarancji? Czy w trakcie takiego serwisu odświeżają kopertę?  Zegarek kupiony w Kruku. Januszuję licząc na takie atrakcje czy to tak się da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sielwolf napisał(-a):

Panowie, czy Tudor robi (nieodpłatny) serwis po upływie powiedzmy 4 lat od zakupu, w ramach gwarancji? Czy w trakcie takiego serwisu odświeżają kopertę?  Zegarek kupiony w Kruku. Januszuję licząc na takie atrakcje czy to tak się da?

Nieodpłatnie, w ramach gwarancji naprawią to co zepsute.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sielwolf napisał(-a):

Panowie, czy Tudor robi (nieodpłatny) serwis po upływie powiedzmy 4 lat od zakupu, w ramach gwarancji? Czy w trakcie takiego serwisu odświeżają kopertę?  Zegarek kupiony w Kruku. Januszuję licząc na takie atrakcje czy to tak się da?

Jeżeli coś istotnego się "spsuło" nie z Twojej winy, znalazłeś babola, którego zauważyłeś po zakupie nowych okularów, lub werk nie trzyma deklarowanych parametrów - powinni naprawić/wyregulować to bezpłatnie w ramach gwarancji.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Przy zakupie sympatyczna ekspedientka wspomniała o serwisie w ramach gwarancji. Zrozumiałem, że Tudor nie tylko zwiększył okres gwarancyjny ale też robi uprzejmość klientom i można zegarkowi zrobić okresowy serwis w cenie przed upływem obowiązywanie gwarancji. Z tego wynika, że albo ona nie wiedziała co mówi albo, co bardziej prawdopodobne, ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja też się zamelduję - tydzień midodowy za nami, zegarek okazał się skrojony na moją rękę.
Dzięki [mention=78219]mrstatler[/mention]!
 
zgYAevm.jpg&key=ba38499c154f79754f8292482ce04401fd2b5c7b94004f6e71681cfbac5d54f5
Niech się dobrze nosi :)

Ja to mam jednak coś z głową z tymi ciągłymi roszadami.

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, proki1971 napisał(-a):

:) ale nie wiem czy wygra z niebieskim Coltem

312D688D-83D7-4DA6-BFA8-4FE86BBD71E1.jpeg

To zaprezentuj jeszcze kontrkandydata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mrstatler napisał(-a):

Niech się dobrze nosi :)

Ja to mam jednak coś z głową z tymi ciągłymi roszadami.

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro
 

Jacku, cóżeś Ty uczynił?! Nie idź tą drogą, ja już tam byłem i zawróciłem😊


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, kingcrimson napisał(-a):

To zaprezentuj jeszcze kontrkandydata :)


proszę :)

0F2B6D46-1F0D-43D9-9606-C11F88302ED4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacku, cóżeś Ty uczynił?! Nie idź tą drogą, ja już tam byłem i zawróciłem

Srebrny mi się podoba :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to jest okoliczność łagodząca…😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mrstatler napisał(-a):


Ja to mam jednak coś z głową z tymi ciągłymi roszadami.

Jacek Wro

Nie Ty jedyny 😝

6 godzin temu, proki1971 napisał(-a):

:) ale nie wiem czy wygra z niebieskim Coltem

312D688D-83D7-4DA6-BFA8-4FE86BBD71E1.jpeg

Też się nad tym głowię. BB58 już nie ma, a niebieskiego Colta jeszcze :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.07.2022 o 15:46, kkwpk napisał(-a):

Ranger na bransie w krajowej dystrybucji ma kosztować 14 tysi.

 

Chyba 14,7k, jeśli dobrze zapamiętałem. Dzisiaj widziałem, ale niestety tylko przez szybkę, bo nie dali pomacać. Zrobił na mnie wyjątkowo dobre wrażenie. Bardzo fajny kolor tarczy (taka wypłowiała matowa czerń) i pasujące kolorystycznie indeksy. Jedyne, co mi się rzuciło w oczy in minus, to dosyć wąska bransoleta w stosunku do koperty, a przynajmniej takie robiła wrażenie. Trzeba przymierzyć, żeby się przekonać, jak jest w rzeczywistości, ale ogólnie zegarek wydawał się być całkiem spory jak na 39mm. Gdyby był te 1,5-2 mm mniejszy, to nawet bym się nie zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby coś sie szykuje, zwykly event a może nowa premiera?

 

IMG_20220730_204615.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny tudorow są wrecz niewyobrażalnie niskie, wrecz są cenami dumpingowymi 😂 gdyby nie fakt ze najbardziej chodliwe modele nie są w pl dostępne. 

Miałem rengera nie kupować ale chyba się skuszę. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jan napisał(-a):

Niby coś sie szykuje, zwykly event a może nowa premiera?

 

Obstawiam, że będą jakieś kolorowanki, raczej nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.07.2022 o 20:06, PKS napisał(-a):

 

Chyba 14,7k, jeśli dobrze zapamiętałem. Dzisiaj widziałem, ale niestety tylko przez szybkę, bo nie dali pomacać. Zrobił na mnie wyjątkowo dobre wrażenie. Bardzo fajny kolor tarczy (taka wypłowiała matowa czerń) i pasujące kolorystycznie indeksy. Jedyne, co mi się rzuciło w oczy in minus, to dosyć wąska bransoleta w stosunku do koperty, a przynajmniej takie robiła wrażenie. Trzeba przymierzyć, żeby się przekonać, jak jest w rzeczywistości, ale ogólnie zegarek wydawał się być całkiem spory jak na 39mm. Gdyby był te 1,5-2 mm mniejszy, to nawet bym się nie zastanawiał.

Serio? W Europie można kupić z ulicy… Sam zegarek ma lepsze proporcje, dobrze dopasowaną  bransoletę ( brak lub obecność rivetsów to kwestia indywidualnego poczucia estetyki) . Patrząc na tarczę jednak mam wrażenie jakiegoś zaburzenia rozkładu elementów.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiecie jak jest z dostepnoscia Tudorow (glownie chodzi mi o pande) w Barcelonie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, desmo napisał(-a):

Serio? W Europie można kupić z ulicy…

 

Serio. Żeby przymierzyć, musisz się najpierw zapisać i odstać w kolejce, aż przyjdzie twoja kolej. Rozumiem, że w przypadku R nie jest to wielki problem, bo mało kto potrzebuje przymiarki, żeby się zdecydować (nawet nie chodzi o poziom zainteresowania ile o dobrze znane gabaryty większości modeli), ale w przypadku nowego modelu Tudora, który nie wiadomo jak leży na ręce, brak możliwości przymiarki egzemplarza z wystawy jest dla mnie niezrozumiały. Mam czekać kilka tygodni czy miesięcy, żeby się przekonać, że jednak to nie jest to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, PKS napisał(-a):

 

Serio. Żeby przymierzyć, musisz się najpierw zapisać i odstać w kolejce, aż przyjdzie twoja kolej. Rozumiem, że w przypadku R nie jest to wielki problem, bo mało kto potrzebuje przymiarki, żeby się zdecydować (nawet nie chodzi o poziom zainteresowania ile o dobrze znane gabaryty większości modeli), ale w przypadku nowego modelu Tudora, który nie wiadomo jak leży na ręce, brak możliwości przymiarki egzemplarza z wystawy jest dla mnie niezrozumiały. Mam czekać kilka tygodni czy miesięcy, żeby się przekonać, że jednak to nie jest to?

No cóż. Monopole są zawsze ze szkodą dla klienta. Jak masz możliwość to zrób sobie zegarkową wycieczkę do normalnego kraju w którym nie trzeba całować AD w d…ę żeby kupić zwykły, przeciętnie luksusowy zegarek, dodatkowo przepłacając na różnicy kursowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.