Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, olivjer napisał(-a):

Świeżo odebrany. 
Niby tylko 41, a na moim nadgarstku jak 46.

 

4F397D34-A100-4E64-9178-DFCEB110E538.jpeg

52C165FC-A3F1-44A6-BBC2-7BEE0826044D.jpeg

Piękny On jest ! Gratuluję. Oglądając takie zdjęcia jak Twoje już dziś wiem, że do końca roku zawita i u mnie Tudor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie strzeli z ucha.. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, robol1 napisał(-a):

ceramika nie pęka?

Jak nie spadnie to będzie cała 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Po miesiącu praktycznie nie ściągania z ręki, niezmiennie uważam, że BB58 to świetny zegarek i zdecydowanie najlepszy jaki miałem. Nie znalazłem niczego co by mi w nim przeszkadzało. Czas też trzyma piekielnie dobrze.

Ciekawe jak długo potrwa ten stan.. ;)

IMG_4211.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czarne gumy są jakieś takie smutne ;) Ze wszystkich tylko brązowa (Espresso Brown) od RubberB do mnie gada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, palikowaty napisał(-a):

Te czarne gumy są jakieś takie smutne ;) Ze wszystkich tylko brązowa (Espresso Brown) od RubberB do mnie gada.

RubberB jest słaba, będziesz żałował i szybko sprzedawał. Spytaj, bo wielu tu próbowało...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

RubberB jest słaba, będziesz żałował i szybko sprzedawał. Spytaj, bo wielu tu próbowało...

Zgodzę się ale nie w całości. Do bb41 RubberB jest rewelacyjna. Z firmowym motylkiem pasuje idealnie a i sama guma jest mega fajna. Co innego do bb58. Jakaś taka twarda, sztywna i niedopasowana. 
jesli chodzi o eversta to … to guma pasuje idealnie. 
to moja subiektywna opinia. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Zgodzę się ale nie w całości. Do bb41 RubberB jest rewelacyjna. Z firmowym motylkiem pasuje idealnie a i sama guma jest mega fajna. Co innego do bb58. Jakaś taka twarda, sztywna i niedopasowana. 
jesli chodzi o eversta to … to guma pasuje idealnie. 
to moja subiektywna opinia. 

O Everest mówią, że jest sporo lepszy. Sam nie używałem, a opinie znam tylko z opowieści innych. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

O Everest mówią, że jest sporo lepszy. Sam nie używałem, a opinie znam tylko z opowieści innych. 

 

A Vanguard? Jakieś opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, palikowaty napisał(-a):

 

A Vanguard? Jakieś opinie?

Nie znam.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RubberB ma dwie rzeczy, które mogą być wadą.

Pierwsza to kształt fabrycznie mocno zaginający się bezpośrednio za uszami zegarka (widać to na zdjęciach). To może być problem, o którym pisał @swierszczu. W dużych Tudorach 41mm to nie problem, ponieważ zegarek ma większy lug to lug i wtedy guma z reguły wychodzi poza płaszczyznę nadgarstka, a dopiero potem się zagina, nie uwierając przy tym nadgarstka. W mniejszym BB58 RubberB będzie zaginać się jeszcze na płaszczyźnie większych lub średnich nadgarstków i przez to może być niekomfortowa. Na małych nadgarstkach powinno być ok.

Druga wada RubberB to dość rzadko rozmieszczone dziurki.

Everest tych wad nie ma i u większości użytkowników powinien być bardziej komfortowy.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

O Everest mówią, że jest sporo lepszy. Sam nie używałem, a opinie znam tylko z opowieści innych. 

Opowiesci mchu i paproci? 😃  Sam mam everesta i smiem twierdzic iz jest idealna 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O Everest mówią, że jest sporo lepszy. Sam nie używałem, a opinie znam tylko z opowieści innych. 


Opowiesci mchu i paproci?   Sam mam everesta i smiem twierdzic iz jest idealna 


Najwyraźniej. Sam nie używał ani RubberB, ani Everesta, ale dwa posty o niczym naklepał.

Ja z RubberB jestem bardzo zadowolony, mam w BB41, jakościowo bez zarzutu.
Jak ktoś pisał wyżej, współpracuje z firmową klamrą, bardzo dobrze spasowany z kopertą, co do szerokiego rozstawu dziurek, to mi zbytnio nie przeszkadza, zegarek wygodnie siedzi na ręce.
Przy wymianie zegarmistrz wymienił mi teleskopy, stwierdził, że te od bransolety nie pasują. Nie wiem, czy inni też wymieniali, czy noszą z teleskopami od bransy.
Kolorystyka, to oczywiście kwestia gustu, ja mam czarny i jest ok.
Niedawno zamówiłem RubberB do innego zegarka (nie Tudora) i też jestem bardzo zadowolony, więc ogólnie mogę śmiało polecić ich paski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Naklepię" zatem raz jeszcze w kontrze do @ASTRAL, iż używałem RubberB do swojego Batmana i mam zdecydowanie odmienne zdanie niż kolega powyżej. Dosyć sztywny, źle wyprofilowany pasek, którego nie mogłem dopasować na dziurkach do mojego nadgarstka. Nie polecam, nawet wrogowi. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rubber b do Rolka pod oryginalna klamrę - super, nosiłem dwa lata non stop i nie mogę narzekać. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mniejsze nadgarstki pewnie ta profilowana przy uchach guma będzie lepiej dopasowana, na +18cm traci cały komfort.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apeluję o spokój i poluzowanie gum.. ;)

Jak na razie lato się kończy, więc pewnie gumy zacznę szukać na przyszły sezon. A i być może ktoś Vanguarda pochwali w międzyczasie.

Tymczasem zostaje bransa - jako (wg mnie) najlepszy z możliwych sposobów montażu zegarka do ręki.. ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nikt się nie odezwie z własnymi wrażeniami i odczuciami, to tu masz zestawienie wszystkich popularnych gum (na piśmie i na wideo - wybranych);

https://www.fratellowatches.com/tudor-black-bay-rubber-straps-rubberb-vs-crafter-blue-vs-everest-vs-vanguard/#gref

 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ledr napisał(-a):

Jeżeli nikt się nie odezwie z własnymi wrażeniami i odczuciami, to tu masz zestawienie wszystkich popularnych gum (na piśmie i na wideo - wybranych);

https://www.fratellowatches.com/tudor-black-bay-rubber-straps-rubberb-vs-crafter-blue-vs-everest-vs-vanguard/#gref

 

 

Rzeczywiście, RubberB to chyba słaba opcja. W ringu pozostaje więc Everest i Vanguard ;) 

 

W dniu 9.08.2022 o 14:13, olivjer napisał(-a):

Świeżo odebrany. 
Niby tylko 41, a na moim nadgarstku jak 46.

 

4F397D34-A100-4E64-9178-DFCEB110E538.jpeg

52C165FC-A3F1-44A6-BBC2-7BEE0826044D.jpeg

 

Genialny jest!

Trafiłem przed chwilą u Barkera na krótki opis i porównanie z droższymi konkurentami:

 

 

Edytowane przez palikowaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, palikowaty napisał(-a):

 

Rzeczywiście, RubberB to chyba słaba opcja. W ringu pozostaje więc Everest i Vanguard ;) 

Zależy jaki masz nadgarstek. Ja mam BB58 z RubberB i jestem bardzo zadowolony :)

Edytowane przez filip3434

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, filip3434 napisał(-a):

Zależy jaki masz nadgarstek. Ja mam BB58 z RubberB i jestem bardzo zadowolony :)

Ja RubberB z bb58 nie mogłem dopasować do nadgarstka


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.