Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, PiterM napisał(-a):

Czyli mniejszy rozmiar, bransoleta bez pelagosowej mikro-regulacji (chyba), bez daty, wodoszczelność 200m i wywalony zawór helowy, uproszczone indeksy (kostki kompozytowe) i cena 4.240 eur przy 4.540 za dużego Pelagosa? Tak chyba nie za tanio? (w sensie, mogliby się bardziej postarać i zejść poniżej 4k, ale w sumie i tak nie mój rozmiar).

Mikroregulacja jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, sanik napisał(-a):

Mikroregulacja jest.

To już lepiej…


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ecipeci napisał(-a):

jak zrobią z datą ;)

Z datą jest Rolex…tu z daleka ma być widać że to inna półka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Jan napisał(-a):

https://www.tudorwatch.com/en/watches/pelagos/m25407n-0001

 

Nowa pelagia 39mm w tytanie. jeszcze nie przeglądałem szczegółów ale wyglada fajnie

 

tudor-m25407n-0001.jpg?w=1920&h=1920unde

 

 

 

 

Genialnie się prezentuje! Ciekawe jak będzie z dostępnością..


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u nas, ale w anglojezycznym internecie juz piszą ze są waitinglisty spore więc pewnie dostępność jak BB PRo, biały chrono czy 58


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to rozbili bank i razem z BB58 to są dwa najciekawsze zegarki na rynku w budżecie około 20k

Raczej ciężko będzie Tudora pokonać w tym segmencie cenowym


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, Tudory w 39 mm są piękne.
20220831_181649.thumb.jpg.9aa4407aa9f346efb0eb1aa6a57fa7f7.jpg

Gratulacje zakupu (sadzac po torbie zakupowej we wlasciwym kolorze)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że Tudor myśli o klientach z mniej okazałymi nadgarstkami... Azjaci oszaleją z radości, a to chyba teraz największy rynek...  

Za rok zapewne będzie niebieski, za 3 lata zielony?  Zielonego bym chętnie ponosił, bo ten czarny bez daty, jak na nurka - trochę za delikatny i nudny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świetny jest, wygląda jak stary snowflake.

 

10.29.17-7.jpg

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Miłośnik_Piękna napisał(-a):

A dziękuję. Rzeczywiście kupiłem go dzisiaj. Powiem tak, nie planowałem tego i jakoś tak wyszło. Wszedłem do Złotych Tarasów by go zobaczyć i sprawdzić jak faktycznie leży na ręku. Jak zacząłem go przymierzać, to pani powiedziała, że może mi dać na niego rabat 12%. I długo się nie zastanawiałem. Także mimo wszystko czasami opłaca się kupować w sklepie :)

20220831_200402.jpg

Gratuluję! Czarnego mam exa, ale jakby Rangera zielonego zrobili, to byłoby ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie ten nowy Pelagos.

 

Wczoraj koło południa zadzwoniłem z prośbą o informacje o możliwościach zapisu. Koło południa nie było jeszcze takiej możliwości. Napisałem maila do centrali - odpowiedź poniżej

 

"Uprzejmie informuję, że zegarek TUDOR PELAGOS 39 jest dostępny wyłącznie na zamówienie, a czas realizacji takowego to około 3-9 miesięcy, choć jest to wartość szacunkowa z uwagi na to, że zegarek jest nowym modelem na ten rok. Aktualna cena zegarka to 20 790 PLN.

 
Zamówienia można dokonać w dowolnym salonie W.Kruk z ofertą marki TUDOR."

 

No to podjechałem do Poznania i zapisałem się .

 

Przy okazji . Na wystawie jest BB36 czarny od ręki.

Edytowane przez mrstatler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Zainteresował mnie ten nowy Pelagos.

 

Wczoraj koło południa zadzwoniłem z prośbą o informacje o możliwościach zapisu. Koło południa nie było jeszcze takiej możliwości. Napisałem maila do centrali - odpowiedź poniżej

 

"Uprzejmie informuję, że zegarek TUDOR PELAGOS 39 jest dostępny wyłącznie na zamówienie, a czas realizacji takowego to około 3-9 miesięcy, choć jest to wartość szacunkowa z uwagi na to, że zegarek jest nowym modelem na ten rok. Aktualna cena zegarka to 20 790 PLN.

 
Zamówienia można dokonać w dowolnym salonie W.Kruk z ofertą marki TUDOR."

 

No to podjechałem do Poznania i zapisałem się .

 

Przy okazji . Na wystawie jest BB36 czarny od ręki.

też dzwoniłem, taką samą cenę podali przez telefon, poczekam z zapisem jak pokażą coś takiego ( z datą ) :)

pelagos.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej widzę zdjęć i filmów, tym bardziej doceniam starszą wersję 😉 Nie do końca podoba mi się to, że tarcza nie jest już matowa, a bezel jest szczotkowany. Oczywiście sprawia to, że (razem z rozmiarem) zegarek staje się bardziej uniwersalny i tym samy skierowany do obu płci, ale odbiera mu to trochę tego specyficznego charakteru "toolwatch'a". Oczywiście po zobaczeniu go na żywo mogę totalnie zmienić zdanie. W tym momencie kiełkuje mi w głowie myśl czy nie spróbować zamienić mojego BB58 blue na Pelagosa LHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Zainteresował mnie ten nowy Pelagos.

 

Wczoraj koło południa zadzwoniłem z prośbą o informacje o możliwościach zapisu. Koło południa nie było jeszcze takiej możliwości. Napisałem maila do centrali - odpowiedź poniżej

 

"Uprzejmie informuję, że zegarek TUDOR PELAGOS 39 jest dostępny wyłącznie na zamówienie, a czas realizacji takowego to około 3-9 miesięcy, choć jest to wartość szacunkowa z uwagi na to, że zegarek jest nowym modelem na ten rok. Aktualna cena zegarka to 20 790 PLN.

 
Zamówienia można dokonać w dowolnym salonie W.Kruk z ofertą marki TUDOR."

 

No to podjechałem do Poznania i zapisałem się .

 

Przy okazji . Na wystawie jest BB36 czarny od ręki.

A na kawę nie wpadłeś. Bardzo brzydko z Twojej strony... 🤬


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na kawę nie wpadłeś. Bardzo brzydko z Twojej strony...

Mario wybacz, ale decyzja o wyjeździe zapadła, gdy okazało się , że nie trzeba jechać po nowy plecak dla córki. Zabrała mi mój od laptopa.

Ale zgadało się z panią w salonie na temat spotkań zegarkowych i przy okazji o Tobie i twoich koszulach. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy pierwszy pojawi się na forum. Ja się wstrzymuje (mimo że Ti korci) bo przy 58 chyba nie mieści się u mniej w kolekcji. Mimo, że jeden gra na emocjach vintage a drugi ma być współczesnym tool watchem (w drobniejszym rozmiarze) to mają zbyt dużo wspólnego .

 

Gorzej jak się pojawi do oglądnięcia/przymiarki i zmienię zdanie - wtedy pewnie będzie zbyt późno na zapis 😅

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Ale zgadało się z panią w salonie na temat spotkań zegarkowych i przy okazji o Tobie i twoich koszulach. default_wink.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O pizzy nic nie było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też podszedł ten zegarek tak, że stwierdziłem, że zamówię. No i jedynie złożyłem deklarację jak na Rolka, centrala musi klepnąć i ponoć ostatnie miejsce zająłem bo już nie przyjmują.  Kryzys idzie a tu normlanie Tudora nie idzie kupić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielam zdanie Jana ;) co prawda mój 58 jest w bronzie, ale po prostu mam za dużo diverów. 

Czekam na PRO i zastanawiam się czy też mi zaproponują jakiś rabat jak koledze na rangera, byłoby miło ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.