Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, vvv napisał(-a):

Ja podzielam zdanie Jana ;) co prawda mój 58 jest w bronzie, ale po prostu mam za dużo diverów. 

Czekam na PRO i zastanawiam się czy też mi zaproponują jakiś rabat jak koledze na rangera, byłoby miło ;) 

Pewnie, że Ci zaproponują - 10% plus 10% na kartę w punktach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie mówiłem, że gdy tylko Tudor wypuści BB GMT w 39mm, to z pewnością kupię. Nie przewidziałem, że to GMT będzie miało werk od większej wersji i będzie przez to mocno beczułkowate, do tego jako homar Explorera II 1655, nie będzie miało obrotowego, dwukolorowego bezela.

 

Później mówiłem sobie, że jak tylko Tudor wypuści Pelagosa w 39mm, to z pewnością kupię (aczkolwiek nie wierzyłem, że to kiedykolwiek nastąpi). Mija dosłownie moment, Tudor wypuszcza Pelagosa w 39mm, aleee robi go z tarczą ze szlifem słonecznym, a mi w Pelagosie najbardziej podobało się to, że tarcza była pięknie, toolwatchowo matowa.

 

I niby wszystko cacy, z grubością BB Pro da się żyć, ogólnie Pelagos jest fajny - ale oba nie są dla mnie na tyle super, bym się na nie zdecydował 😒


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam tak z każdym zegarkiem Tudora. ;) BB58 - żloto na bezelu i pseudo nity. BB Pro - grubość. Nowy Ranger w sumie fajny, ale mam Exa. Pelagos 39mm musi przejść test na żywo, ale ten szlif na tarczy na filmikach jest prawie niewidoczny. A szlif bezelu do przeżycia, za brak daty i czerwony napis. :),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Ja sobie mówiłem, że gdy tylko Tudor wypuści BB GMT w 39mm, to z pewnością kupię. Nie przewidziałem, że to GMT będzie miało werk od większej wersji i będzie przez to mocno beczułkowate, do tego jako homar Explorera II 1655, nie będzie miało obrotowego, dwukolorowego bezela.

 

Później mówiłem sobie, że jak tylko Tudor wypuści Pelagosa w 39mm, to z pewnością kupię (aczkolwiek nie wierzyłem, że to kiedykolwiek nastąpi). Mija dosłownie moment, Tudor wypuszcza Pelagosa w 39mm, aleee robi go z tarczą ze szlifem słonecznym, a mi w Pelagosie najbardziej podobało się to, że tarcza była pięknie, toolwatchowo matowa.

 

I niby wszystko cacy, z grubością BB Pro da się żyć, ogólnie Pelagos jest fajny - ale oba nie są dla mnie na tyle super, bym się na nie zdecydował 😒

 de sejm bro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego nowy Pelagos ma pewne zmiany na tarczy, indeksy są w całości wykonane z lumy 3D, nie mają ramek jak większy model, nie są też chociażby w kolorze off-white (jak wersja LHD), tylko wydają się być mocno białe, dodatkowo nie wcinają się w wewnętrzny ring na obrzeżach tarczy, tylko umieszczone są przy samym rancie. Cały zegarek dla mnie sprawia wrażenie, jakby Tudor zmniejszając Pelagosa do 39mm, dodał mu trochę "kobiecego" vibe'u, żeby była to bardziej uniseksowa propozycja - a moim zdaniem wystarczyło po prostu zmniejszyć standardową wersję, nie wprowadzając dodatkowych zmian...

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tbn napisał(-a):

Mi też podszedł ten zegarek tak, że stwierdziłem, że zamówię. No i jedynie złożyłem deklarację jak na Rolka, centrala musi klepnąć i ponoć ostatnie miejsce zająłem bo już nie przyjmują.  Kryzys idzie a tu normlanie Tudora nie idzie kupić. ;)

Kreowanie bańki przez Kruka i wspólników.  Chrono Panda dostępna od ręki za granicą , u nas każą czekać…

Cartiera sobie z katalogu zamów… po co mi taki dystrybutor. Wystarczy mi internet i paszport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kreowanie bańki przez Kruka i wspólników.  Chrono Panda dostępna od ręki za granicą , u nas każą czekać…
Cartiera sobie z katalogu zamów… po co mi taki dystrybutor. Wystarczy mi internet i paszport.

Ale tam w walucie „diabła” musisz kupić, a przecież nie od dziś wiadomo, że rodzima waluta najmocniejsza, a wszyscy chcą od nas kasę pożyczać

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lukebor napisał(-a):


Ale tam w walucie „diabła” musisz kupić, a przecież nie od dziś wiadomo, że rodzima waluta najmocniejsza, a wszyscy chcą od nas kasę pożyczać emoji1787.png

„Do Bydgoszczy będę jeździł …” trzeba się szanować i pamiętać kto jest dla kogo…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
„Do Bydgoszczy będę jeździł …” trzeba się szanować i pamiętać kto jest dla kogo…

Generalnie się zgadzam, ale trzeba uważać, żeby mandatu nie dostać

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lukebor napisał(-a):


Generalnie się zgadzam, ale trzeba uważać, żeby mandatu nie dostać emoji12.png

Już niedługo…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, vvv napisał(-a):

 

Z profilu bocznego sub "poniża" pelagię 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, sanik napisał(-a):

Z profilu bocznego sub "poniża" pelagię

 

Faktycznie, nawet linki suba od frontu wydaja się masywniejsze a z profilu są delikatniejsze niż w pelagii


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, vvv napisał(-a):

 

Fajny jest ten pelagos, ale dopiero co w sierpniu odebrałem suba bez daty, więc chyba spasuje z pelagosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik niewielu zegarków (miałem wiele, zostawiłem 10 z czego noszę dwa, poniżeszego GMT i Orisa Brashear'a), podjąłem decyzję o odświeżeniu zestawu o dodatkową sztukę i wybór padł na BB Dark (właściwie to mi się przypomniało że kilka lat temu o nim myślałem ;) ). jest ich kilka na rynku, ale podpowiedzcie mi proszę, warto w to iść? nie chodzi mi o mechanizm, tylko bardziej o możliwość porysowania się i braku możliwości odnowienia polerką itd.

IMG_20210122_153732_248.jpg

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem fxd, nie zamowilem pelagi, sprzedaje bb58. Jedno z ostatnich zdjec tak mysle

image.jpg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, swierszczu napisał(-a):

Zamowilem fxd, nie zamowilem pelagi, sprzedaje bb58. Jedno z ostatnich zdjec tak mysle

image.jpg

Coś czuję, że niedługo będzie powrót BB58 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapisać na BB58, czarny.

W Kruku myśleli, myśleli i w końcu powiedzieli, że mogę zamówić każdą wersję z paskiem lub bransoletą (wcześniej mówili, że wersja na bransolecie nie jest dostępna).

Szacowany czas oczekiwania DWA lata.

Te dwa lata to podobno dobry wynik :)

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fanfar19 napisał(-a):

Chciałem się zapisać na BB58, czarny.

W Kruku myśleli, myśleli i w końcu powiedzieli, że mogę zamówić każdą wersję z paskiem lub bransoletą (wcześniej mówili, że wersja na bransolecie nie jest dostępna).

Szacowany czas oczekiwania DWA lata.

Te dwa lata to podobno dobry wynik :)

 

Ludzie czytają i pod AD Tudora teraz takie sceny w kolejce się dzieją.

 

zadyma.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc zapisy na pelagie skonczyly sie w ciagu jednego dnia 😂. W gm na wystawce zarezerwowany ranger na bransie


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Ponoc zapisy na pelagie skonczyly sie w ciagu jednego dnia 😂. W gm na wystawce zarezerwowany ranger na bransie

Ponoć pod Krukiem kolejki kobiet ustawiają się po ten koktajlowy zegarek. Rangera kupisz z marszu na każdym city break w którym są co najmniej dwa punkty handlujące Tudorem. Za kilka miesięcy tak samo będzie z nowym Pelagosem. A zapisanym w Kruku zostanie wtedy jeszcze 1,5 roku czekania 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, nicon napisał(-a):

Ale za to nie wykorzystają punktów z karty. Same plusy ;).

Punkty z karty obecnie co najwyżej równoważą  zawyżony kurs wymiany Kruka także ten…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Przy BB58 nawet pkt i rabatu z jarty nie uznajs

Żebyś uwierzył, że czekasz na SUBa…unique customer experience by Kruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.