Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dawid82 napisał(-a):

Tomek jak będziesz w okolicy Częstochowy zapraszam na kawę, zobaczysz na żywo :) 

Dawid,  ja też mogę wpaść? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze od dzis nie ma juz opcji rabatu w Kruku w wysokosci 20% za zgromadzone punkty. Pozostaje rabat 10% na karcie platinum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sie, ze od dzis nie ma juz opcji rabatu w Kruku w wysokosci 20% za zgromadzone punkty. Pozostaje rabat 10% na karcie platinum.
To w jaki sposób będzie można użyć punkty ?

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, artme napisał(-a):

Czyli co - uzbierane punkty nadaja sie juz do smieci?

Patrz post wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można gdzieś w Warszawie zobaczyć/przymierzyć/kupić nowego Tudora Ranger (ref. 79950)? Na stronie Kruka widzę sporo różnych Tudorów, ale akurat Rangera brak- wszystko sprzedali, czy nigdy nie mieli? Czy może da się u nich zamówić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Photoman napisał(-a):

Czy można gdzieś w Warszawie zobaczyć/przymierzyć/kupić nowego Tudora Ranger (ref. 79950)? Na stronie Kruka widzę sporo różnych Tudorów, ale akurat Rangera brak- wszystko sprzedali, czy nigdy nie mieli? Czy może da się u nich zamówić?

Najlepiej podzwonić do salonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Photoman napisał(-a):

Czy można gdzieś w Warszawie zobaczyć/przymierzyć/kupić nowego Tudora Ranger (ref. 79950)? Na stronie Kruka widzę sporo różnych Tudorów, ale akurat Rangera brak- wszystko sprzedali, czy nigdy nie mieli? Czy może da się u nich zamówić?

Jak zaprosisz na kawę to można przymierzyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronach Tudor pojawiły się Black Bay S&G 39 mm. U nas cisza w tym temacie.

Pisane palcem po wodzie.
Jacek Wro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą i pytaniem do posiadaczy jednego z poniższych modeli, którzy mieszkają w Warszawie - czy za dobre piwko/kawę mógłbym umówić się na obejrzenie jednego z nich? Dostępność, przynajmniej na podstawie strony Kruka, w Warszawie jest praktycznie żadna. W ciemno nie kupię, bo już nieraz wielkości zegarków i tego jak leżą na moim nadgarstku zdziwiły mnie na żywo, więc porównania w internecie zupełnie mi nie wystarczą. :(

 

Tudor Black Bay Fifty-Eight w wersjach 39 oraz 41. Czy tu jest jakakolwiek różnica poza rozmiarem, wykończeniem stali i kolorem złotym na bezelu?

 

chrome_OYDFRWBDoF.jpg.56a8858b16826b81f04bd01d4937282f.jpgchrome_ehDxzHZGoA.jpg.bfa5339445bec8af6fcbfdfdfb0f3d81.jpg

 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, proki1971 napisał(-a):

Tudor 58 to tylko rozm. 39mm. 41 mm to juz klasyczny BB :)

Mea culpa! W sumie widziałeś mój nadgarstek na żywo - do klasycznego 41 chyba nie mam co podchodzić?


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Mea culpa! W sumie widziałeś mój nadgarstek na żywo - do klasycznego 41 chyba nie mam co podchodzić?

Mam oba jakbyś chciał przymierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, proki1971 napisał(-a):

Mam oba jakbyś chciał przymierzyć :)

Grzegorz, powiedz tylko kiedy i o której oraz jakie wino zabrać! 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i czar prysł chyba, nie siadł mi BB58. Co prawda przymierzałem na pasku nato, bransoleta nieużywana była spakowana w pudełku, ale czegoś mu brakowało.. Jakiejś "prezencji" czy obecności na ręku? Słaba jakość zdjęcia, ale warunki parkingowe.

 

 

WhatsApp Image 2022-10-19 at 21.59.25.jpeg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Nomateus napisał(-a):

No i czar prysł chyba, nie siadł mi BB58. Co prawda przymierzałem na pasku nato, bransoleta nieużywana była spakowana w pudełku, ale czegoś mu brakowało.. Jakiejś "prezencji" czy obecności na ręku? Słaba jakość zdjęcia, ale warunki parkingowe.

 

 

WhatsApp Image 2022-10-19 at 21.59.25.jpeg

Z niektórymi zegarkami tak jest, że na zdjęciach się podobają, a w realu niekoniecznie. I nawet tutaj koledzy przy moich dylematach kolorystycznych BB58 też to pisali, że czarny jest taki sobie na żywo.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

No i czar prysł chyba, nie siadł mi BB58. Co prawda przymierzałem na pasku nato, bransoleta nieużywana była spakowana w pudełku, ale czegoś mu brakowało.. Jakiejś "prezencji" czy obecności na ręku? Słaba jakość zdjęcia, ale warunki parkingowe.

 

 

WhatsApp Image 2022-10-19 at 21.59.25.jpeg

A to napewno bb58?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 39mm. Na zdjęciu nie wyglada, wiem. Tu wyglada bardziej jak 41. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.