Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Oba fajnie leżą, jak myślicie?


Panda czaderska! Weź sobie jako pocieszajkę na jakiś czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Oba fajnie leżą, jak myślicie?

a2ff894fa446719382eeec73f9e666de.jpg23e2da8566515280489dae1d1645bbac.jpg

 

Panda :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Oba fajnie leżą, jak myślicie?

a2ff894fa446719382eeec73f9e666de.jpg23e2da8566515280489dae1d1645bbac.jpg


Panda jakoś u Ciebie lepiej wyglada.

Chociaż jeśli tarcza rangera jest faktycznie tak pięknie matowa, to sama miałabym dylemat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, AKPS napisał(-a):


Panda jakoś u Ciebie lepiej wyglada.

Chociaż jeśli tarcza rangera jest faktycznie tak pięknie matowa, to sama miałabym dylemat. 

Matowy, bardzo drobny grysik. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta panda to taki dziwoląg. Mix wszystkich niespójnych elemetów Tudora: okrągłe indeksy, wskazówki snowflake, pseudo nity i na to jeszcze elementy chrono. Już trochę za dużo. Ale ja białej Daytony też nie lubię. Rangera widziałem na żywo, bardzo fajny zegarek. Wszystko tam gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, tbn napisał(-a):

Dla mnie ta panda to taki dziwoląg. Mix wszystkich niespójnych elemetów Tudora: okrągłe indeksy, wskazówki snowflake, pseudo nity i na to jeszcze elementy chrono. Już trochę za dużo. Ale ja białej Daytony też nie lubię. Rangera widziałem na żywo, bardzo fajny zegarek. Wszystko tam gra.

Ranger to naprawdę świetny zegarek. niby mały, ale bardzo dobrze leżał na mojej łapce, a ta matowa tarcza i wąska luneta powiększająca optycznie kopertę robią świetną robotę. Jedyna rzecz in minus która zauważyłem w trakcie przymiarki, to słabo obrobione wskazówki. Nierówne odbłyski sztucznego światła pokazały, że w tym elemencie mogliby się bardziej postarać.   


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor kiedyś był budżetowym zamiennikiem Rolexa, dziś Kruk kreując jego niedostępność ( w Europie 99% modeli jest dostępnych od ręki) wciska go jako „ praktycznie Rolexa”. Żeby klienci całowali po rękach i nie pytali kto hurtowo odbiera prawdziwe  Daytony.  Używając zupełnie nieprzypadkowo analogii do skrzeczącej politycznej rzeczywistości…Tudor to taki temat zastępczy mający  przykryć bulwersujące praktyki AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tutaj zapis na BB58 prawie rok czekania a w UK na półkach zalegają u kilkunastu AD, co pokazywał kolega niedawno. Ale za żelazną kurtynę to mało co dociera, takie czasy xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, nicon napisał(-a):

Dokładnie, tutaj zapis na BB58 prawie rok czekania a w UK na półkach zalegają u kilkunastu AD, co pokazywał kolega niedawno. Ale za żelazną kurtynę to mało co dociera, takie czasy xD.

No jeszcze nie jest taka żelazna…Czekam jak Kruk zawnioskuje do kolegów z resortu o wstrzymanie niektórym Polakom ( kryterium dochodowe jak zawsze wystarczy )paszportów  i dostępu do internetu, żeby nie psuli im interesów…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, oglądałem także Pelagosa 39. Połyskująca tarcza z delikatnym szlifem słonecznym, oraz szczotkowany/przeszlifowany bezel - do mnie nie przemawia.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Oba fajnie leżą, jak myślicie?

a2ff894fa446719382eeec73f9e666de.jpg23e2da8566515280489dae1d1645bbac.jpg

Oba leżą świetnie. Ranger to typowy toolwatch. Nosi mi się go lepiej niż mojego Seamastera. Także pytanie czy wolisz chrono czy niepozornego toolwatcha bez daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Ranger to naprawdę świetny zegarek. niby mały, ale bardzo dobrze leżał na mojej łapce, a ta matowa tarcza i wąska luneta powiększająca optycznie kopertę robią świetną robotę. Jedyna rzecz in minus która zauważyłem w trakcie przymiarki, to słabo obrobione wskazówki. Nierówne odbłyski sztucznego światła pokazały, że w tym elemencie mogliby się bardziej postarać.   

Tak, to prawda wskazówki mogli by dać lepsze. Ale w codziennym użytkowaniu nie zwraca się na to zbytnio uwagi. Niestety luma w Rangerze jest taka sobie i zdecydowanie mogłaby być mocniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Oba fajnie leżą, jak myślicie?

 

Oba super. Zależy czego potrzebujesz :) Ranger świetnie siedzi na ręku, ale tarcza do mnie nie przemawiała (rzecz gustu). Chrono za to wygląda extra, ma super mechanizm i wykończenie. tylko większe, grubsze, cięższe i droższe ;) Ach te wybory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jakubjj napisał(-a):

 

Oba super. Zależy czego potrzebujesz :) Ranger świetnie siedzi na ręku, ale tarcza do mnie nie przemawiała (rzecz gustu). Chrono za to wygląda extra, ma super mechanizm i wykończenie. tylko większe, grubsze, cięższe i droższe ;) Ach te wybory...

Potrzebuję i czekam od dłuższego czasu na FXD, a te dwa tylko przymierzałem przy okazji wizyty w salonie. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

Niespodziewany zakup. Byłem mierzyć Santosa, a wyszedłem z BB PRO. Świetny zegarek.

 

Wow! Gratuluje! 


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

Niespodziewany zakup. Byłem mierzyć Santosa, a wyszedłem z BB PRO. Świetny zegarek.

e2b8c26b6153573c313e6dace8bea1f1.jpg

Czyli wszystko dobrze się skończyło, chociaż było blisko popełnienia dużego błędu taktycznego😉 Super zakup i dawaj więcej fotek, bo ja też się do niego zaczynam przekonywać😊


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pepepatryk napisał(-a):

Niespodziewany zakup. Byłem mierzyć Santosa, a wyszedłem z BB PRO. Świetny zegarek.

 

Nieoczekiwany obrót sprawy :D Gratki, takie zakupy są najlepsze!


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pepepatryk napisał(-a):

Niespodziewany zakup. Byłem mierzyć Santosa, a wyszedłem z BB PRO. Świetny zegarek.

Gratuluję.

 

A santosa zmierzyłeś, czy już nie było weny? 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Teufel26 napisał(-a):

Wow! Gratuluje! 

Dziekuje! Podobał mi się od premiery. 

4 godziny temu, ledr napisał(-a):

Czyli wszystko dobrze się skończyło, chociaż było blisko popełnienia dużego błędu taktycznego😉 Super zakup i dawaj więcej fotek, bo ja też się do niego zaczynam przekonywać😊


To dwa zupełnie inne zegarki. Pech chciał, że Santos był tylko złoto-srebrny, nie mieli wersji bez złota. Ogólnie też bardzo mi sie ta konfiguracja podobała, ale złoto już znacznie windowało cenę zegarka. Co do Tudora, to obawiałem się, że jako zegarek sportowy będzie za mały jak dla mnie. Na szczęście, zegarek jest dość wysoki co dodaje mu masywność, dla niektórych może być minusem, u mnie jest na plus 👍🏼😊

 

3 godziny temu, dodge66 napisał(-a):

 

Nieoczekiwany obrót sprawy :D Gratki, takie zakupy są najlepsze!


Dziekuje, pierwszy raz w życiu tak postąpiłem, zawsze idąc do sklepu po zegarek, wiedziałem z czym wyjdę. Nowość dla mnie, ale bardzo fajne uczucie 😁

3 godziny temu, sanik napisał(-a):

Gratuluję.

 

A santosa zmierzyłeś, czy już nie było weny? 😀


Jak wspomniałem udało sie zmierzyć. Piękne zegarki bez dwóch zdań. Od początku byłem nastawiony na wersje medium, ale ta większa wersja też bardzo fajna w odbiorze. Według Pani w sklepie, większa lepiej sie u mnie prezentowała, ale czystość tarczy bez daty była na plus w mniejszej wersji. Jedyne co to pewnie musiałbym jednego linka dokupić do bransolety na lato jakby ręka w upale nabrała rozmiarów. 

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.