Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):

Niespodziewany zakup. Byłem mierzyć Santosa, a wyszedłem z BB PRO. Świetny zegarek.

e2b8c26b6153573c313e6dace8bea1f1.jpg

Fajniusi, gratki Patryk.

2 godziny temu, ecipeci napisał(-a):

IMG_20221218_193546.jpg

Pelagia też niczego sobie ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2022 o 14:30, MasterMind napisał(-a):

Pożegnalne...
Gratuluję nowemu właścicielowi i do zobaczenia w kolejnej odsłonie mojej zegarkowej przygody! 😉

 

 

166-1.jpg

A tak z ciekawości dużo trzeba było spuścić z ceny ogłoszeniowej żeby sprzedać w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Potrzebuję i czekam od dłuższego czasu na FXD, a te dwa tylko przymierzałem przy okazji wizyty w salonie. 

A to rozumiem :) FXD mega zegarek. Fajnie że udało Ci się trafić pandę na przymiarkę, podobno mega długo się na nią czeka. 

18 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):

Niespodziewany zakup. Byłem mierzyć Santosa, a wyszedłem z BB PRO. Świetny zegarek.

Ładnie leży! Gratulacje! Fajnie że udało się trafić tak że był dostępny.

Święta przyszły kilka dni wcześniej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Admof napisał(-a):

A tak z ciekawości dużo trzeba było spuścić z ceny ogłoszeniowej żeby sprzedać w PL?

 

Jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):

Niespodziewany zakup. Byłem mierzyć Santosa, a wyszedłem z BB PRO. Świetny zegarek.

Świetny! To jedyny model Tudora, który mi podchodzi obecnie. No i gratulacje!

A Santos też jest niczego sobie. Jaką wielkość brałeś pod uwagę? M czy L?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, facecik napisał(-a):

Świetny! To jedyny model Tudora, który mi podchodzi obecnie. No i gratulacje!

A Santos też jest niczego sobie. Jaką wielkość brałeś pod uwagę? M czy L?

Dzieki, też bardzo mi się PRO podoba. Następny w kolejce w stajni Tudora w moim odczuciu jest Pelagos w niebieskim kolorze, pierwszej generacji. Świetny zegarek. 
 

Co do Santosa, celowałem w M, lubię ten widok małego Cartiera na ręku niezależnie od gabarytów właściciela. Santos raczej szybko z głowy mi nie wywietrzeje, wiec mam nadzieje, że kiedyś jeszcze go kupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne panowie te Wasze Tudory, gratulować nowych nabytków.

56 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

:) 

IMG_20210819_124212.jpg

Kolorystycznie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2022 o 16:18, pepepatryk napisał(-a):

Niespodziewany zakup. Byłem mierzyć Santosa, a wyszedłem z BB PRO. Świetny zegarek.

e2b8c26b6153573c313e6dace8bea1f1.jpg

Gratulacje! Też je teraz analizuję - jedyne co mnie zastanawia to jego grubość. Jaki masz obwód nadgarstka?

 

49 minut temu, Osy123 napisał(-a):

To i ja sie pochwale nowym nabytkiem i przy okazji dolacze w koncu do klubu. emoji4.pngb4c748994c911439cc4da4bbb506c44a.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Tu również gratulacje i podobne pytanie jak wyżej!


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Nomateus napisał(-a):

Gratulacje! Też je teraz analizuję - jedyne co mnie zastanawia to jego grubość.

Pro jest trochę grubawy, ale chyba przez stalowy bezel ta grubość jest adekwatna do całości i wizualnie się broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Osy123 napisał(-a):

To i ja sie pochwale nowym nabytkiem i przy okazji dolacze w koncu do klubu. emoji4.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Gratki! 


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy: BB58 czarny, nówka z foliami  z Kruka do oddania. Znajomy sprzedaje ale nie jest członkiem forum to zarzucam w jego imieniu. Jak ktoś zainteresowany, zapraszam na priv.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pepepatryk napisał(-a):

Dzieki, też bardzo mi się PRO podoba. Następny w kolejce w stajni Tudora w moim odczuciu jest Pelagos w niebieskim kolorze, pierwszej generacji. Świetny zegarek. 
 

Co do Santosa, celowałem w M, lubię ten widok małego Cartiera na ręku niezależnie od gabarytów właściciela. Santos raczej szybko z głowy mi nie wywietrzeje, wiec mam nadzieje, że kiedyś jeszcze go kupię. 

A nie przewidujesz, że Pelagos 39 w następnym roku będzie w innych kolorach? Może warto poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie przewidujesz, że Pelagos 39 w następnym roku będzie w innych kolorach? Może warto poczekać.

Znając dotychczasowe poczynienia Tudora, to pewnie tak będzie poza tym wiem, że mały Pelagos zbiera wszelkie ochy i achy, ale mi się nie podoba. Proponowano mi go wczoraj do przymiarki bo był na stanie, ale podziękowałem. Dla mnie kwintesencją Pelagosa była jego surowość i matowe wykończenie. Miałem czarnego i jego jedyna wadą był czarny kolor

c730e3a39a6589a5b5db1d7e6e4ba57d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby coś to mój znajomy ma nowego Pelagosa 39 po cenie z metki…

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, bo o ile wydawało mi się, że rezygnuję z Tudora jako marki, to chyba jednak... nie rezygnuję. Zegarkowe ADHD. 😅 Chcę zakończyć wspaniały dla siebie rok zegarkowym zakupem, którego nie będę chciał sprzedawać za dwa czy trzy tygodnie. Ostatecznie postawiłem na finalną piątkę, cztery Tudory oraz jeden Zenith (nasz bazarkowy). BB Pro, BB 58, BB 58 Blue, BB 41 oraz Zenith Defy Skeleton. Nie ukrywam, że bransoleta i zapięcie w Pro bardzo do mnie przemawia i na pewno jest to zegarek bardziej unikatowy, aniżeli 58/41. Nie da się z drugiej strony odmówić urody 58, zegarek na pewno jest już w kanonie klasyki. Do Zenitha musiałbym dokupić bransoletę w cenie około 5 tysięcy, co czyni go pod względem finansowym najmniej korzystnym. Jednak Zenith to na pewno coś wyjątkowego, a jak już wspominałem - chciałbym ten zegarek, jeśli nie na zawsze, to na długo. No i na końcu zostaje BB 41, którego będę miał okazję założyć dzisiaj na rękę i wyjaśni się czy jest za duży.

 

chrome_TjYutjeEbc.jpg.31601ffebc5b6d8408abe100047dcb18.jpgchrome_wmFb4Au8OR.jpg.c8b04173aa6cd8045e59edbd94f98e20.jpgchrome_DBCtitr0IY.jpg.fe5ab8103dd1ed7de938e3e5473ad04d.jpg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Potrzebuję pomocy, bo o ile wydawało mi się, że rezygnuję z Tudora jako marki, to chyba jednak... nie rezygnuję. Zegarkowe ADHD. 😅 Chcę zakończyć wspaniały dla siebie rok zegarkowym zakupem, którego nie będę chciał sprzedawać za dwa czy trzy tygodnie. Ostatecznie postawiłem na finalną piątkę, cztery Tudory oraz jeden Zenith (nasz bazarkowy). BB Pro, BB 58, BB 58 Blue, BB 41 oraz Zenith Defy Skeleton. Nie ukrywam, że bransoleta i zapięcie w Pro bardzo do mnie przemawia i na pewno jest to zegarek bardziej unikatowy, aniżeli 58/41. Nie da się z drugiej strony odmówić urody 58, zegarek na pewno jest już w kanonie klasyki. Do Zenitha musiałbym dokupić bransoletę w cenie około 5 tysięcy, co czyni go pod względem finansowym najmniej korzystnym. Jednak Zenith to na pewno coś wyjątkowego, a jak już wspominałem - chciałbym ten zegarek, jeśli nie na zawsze, to na długo. No i na końcu zostaje BB 41, którego będę miał okazję założyć dzisiaj na rękę i wyjaśni się czy jest za duży.

 

chrome_TjYutjeEbc.jpg.31601ffebc5b6d8408abe100047dcb18.jpgchrome_wmFb4Au8OR.jpg.c8b04173aa6cd8045e59edbd94f98e20.jpgchrome_DBCtitr0IY.jpg.fe5ab8103dd1ed7de938e3e5473ad04d.jpg

O gustach sie nie dyskutuje. Kazdemu podoba sie co innego i tyle. Natomiast jesli oczekujesz jakiejs deliiatnej sugestii to… zenit tego co tu pokazales to dipy nie urywa. Natomiast ja wybieralbym pomiedzy bb58 czarnym a pelagia 39  bo niebieskie divery jakis do mnie (subiektywna opinia) nie gadaja. Takie plastikowe sie wydaja. Osobiscie mam bb58 czarnego z dokupiona bransoleta od nowego rangera. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith fajny (też mi się podoba), ale na czarnej gumie, tak bym go widział.

Co do Tudorów, to 3 sztuki, to o dwie za dużo, ale ja już tak mam, że każdy zegarek musi być z innej parafii, no może wyjątkiem jest Omega ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

Potrzebuję pomocy, bo o ile wydawało mi się, że rezygnuję z Tudora jako marki, to chyba jednak... nie rezygnuję. Zegarkowe ADHD. 😅 Chcę zakończyć wspaniały dla siebie rok zegarkowym zakupem, którego nie będę chciał sprzedawać za dwa czy trzy tygodnie. Ostatecznie postawiłem na finalną piątkę, cztery Tudory oraz jeden Zenith (nasz bazarkowy). BB Pro, BB 58, BB 58 Blue, BB 41 oraz Zenith Defy Skeleton. Nie ukrywam, że bransoleta i zapięcie w Pro bardzo do mnie przemawia i na pewno jest to zegarek bardziej unikatowy, aniżeli 58/41. Nie da się z drugiej strony odmówić urody 58, zegarek na pewno jest już w kanonie klasyki. Do Zenitha musiałbym dokupić bransoletę w cenie około 5 tysięcy, co czyni go pod względem finansowym najmniej korzystnym. Jednak Zenith to na pewno coś wyjątkowego, a jak już wspominałem - chciałbym ten zegarek, jeśli nie na zawsze, to na długo. No i na końcu zostaje BB 41, którego będę miał okazję założyć dzisiaj na rękę i wyjaśni się czy jest za duży.

 

 

Tudor GMT 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Potrzebuję pomocy, bo o ile wydawało mi się, że rezygnuję z Tudora jako marki, to chyba jednak... nie rezygnuję. Zegarkowe ADHD. 😅 Chcę zakończyć wspaniały dla siebie rok zegarkowym zakupem, którego nie będę chciał sprzedawać za dwa czy trzy tygodnie. Ostatecznie postawiłem na finalną piątkę, cztery Tudory oraz jeden Zenith (nasz bazarkowy). BB Pro, BB 58, BB 58 Blue, BB 41 oraz Zenith Defy Skeleton. Nie ukrywam, że bransoleta i zapięcie w Pro bardzo do mnie przemawia i na pewno jest to zegarek bardziej unikatowy, aniżeli 58/41. Nie da się z drugiej strony odmówić urody 58, zegarek na pewno jest już w kanonie klasyki. Do Zenitha musiałbym dokupić bransoletę w cenie około 5 tysięcy, co czyni go pod względem finansowym najmniej korzystnym. Jednak Zenith to na pewno coś wyjątkowego, a jak już wspominałem - chciałbym ten zegarek, jeśli nie na zawsze, to na długo. No i na końcu zostaje BB 41, którego będę miał okazję założyć dzisiaj na rękę i wyjaśni się czy jest za duży.

 

 

 

No więc odpowiadając za Ciebie, okazało się, że BB41 jest za duży :D 

Jako zadowolony posiadacz BB58 uważam, że najlepszą opcją może być tutaj BB PRO. 

Nie jestem obiektywny bo po głowie chodzi mi wymiana mojego 58 właśnie na PRO. Póki co jestem na etapie walki z tym pomysłem, ale nie wiem jak się skończy 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat 58 bym osobiście nie zamienił na PRO.
Polecam dokupić FXD, który tu nie był wymieniony, no i nowy Pelagos 39 jest ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.