Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wyszedłem z Rolexa na Konstytucji - miałem na ręku BB Pro, BB 41 i Pelagosa. 41 oraz Pelagos odpadają! Pelagos mi się nie podoba, a 41 jest na mnie za duży. BB58 przymierzę po 19 dzisiaj! Pro zrobił na mnie mega dobre wrażenie, a bransoleta jest kapitalna! Mogę go mieć od ręki ze zniżka 10%, czyli 16k, BB 58 za 15k. 
 

dziękuje za dotychczasowe rady i nie obrażę się na kolejne! 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nomateus napisał(-a):

Potrzebuję pomocy, bo o ile wydawało mi się, że rezygnuję z Tudora jako marki, to chyba jednak... nie rezygnuję. Zegarkowe ADHD. 😅 Chcę zakończyć wspaniały dla siebie rok zegarkowym zakupem, którego nie będę chciał sprzedawać za dwa czy trzy tygodnie. Ostatecznie postawiłem na finalną piątkę, cztery Tudory oraz jeden Zenith (nasz bazarkowy). BB Pro, BB 58, BB 58 Blue, BB 41 oraz Zenith Defy Skeleton. Nie ukrywam, że bransoleta i zapięcie w Pro bardzo do mnie przemawia i na pewno jest to zegarek bardziej unikatowy, aniżeli 58/41. Nie da się z drugiej strony odmówić urody 58, zegarek na pewno jest już w kanonie klasyki. Do Zenitha musiałbym dokupić bransoletę w cenie około 5 tysięcy, co czyni go pod względem finansowym najmniej korzystnym. Jednak Zenith to na pewno coś wyjątkowego, a jak już wspominałem - chciałbym ten zegarek, jeśli nie na zawsze, to na długo. No i na końcu zostaje BB 41, którego będę miał okazję założyć dzisiaj na rękę i wyjaśni się czy jest za duży.

 

 

BB58 byłby najlepszym wyborem, biorąc pod uwagę posiadane przez ciebie zegarki. 


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Właśnie wyszedłem z Rolexa na Konstytucji - miałem na ręku BB Pro, BB 41 i Pelagosa. 41 oraz Pelagos odpadają! Pelagos mi się nie podoba, a 41 jest na mnie za duży. BB58 przymierzę po 19 dzisiaj! Pro zrobił na mnie mega dobre wrażenie, a bransoleta jest kapitalna! Mogę go mieć od ręki ze zniżka 10%, czyli 16k, BB 58 za 15k. 
 

dziękuje za dotychczasowe rady i nie obrażę się na kolejne! 

Mierzyłeś Pelagosa 39 czy 42?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Mierzyłeś Pelagosa 39 czy 42?

39!


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jednoznacznie określić - po prostu design mi chyba nie siada tam. 
 

Jestem po przymiarkach wszystkich i… nie wiem. Pro vs BB58, zawężyłem wybór do tych dwóch. 16k vs 15k, więc cena nie robi żadnej różnicy. Co robić? 😭


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Ciężko jednoznacznie określić - po prostu design mi chyba nie siada tam. 
 

Jestem po przymiarkach wszystkich i… nie wiem. Pro vs BB58, zawężyłem wybór do tych dwóch. 16k vs 15k, więc cena nie robi żadnej różnicy. Co robić? 😭

My mamy Ci powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Ciężko jednoznacznie określić - po prostu design mi chyba nie siada tam. 
 

Jestem po przymiarkach wszystkich i… nie wiem. Pro vs BB58, zawężyłem wybór do tych dwóch. 16k vs 15k, więc cena nie robi żadnej różnicy. Co robić? 😭

Zupełnie nie wiem, jak Ci tu pomóc...:

 

IMG-2069.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardziej podoba Pro, ale na dłuższą metę chyba nie zniósłbym jego grubości.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sanik napisał(-a):

My mamy Ci powiedzieć?

Oj dobrze wiesz, że nie tego oczekuję, to taki "płacz" i wołanie o pomoc zegarkoholika! 😅


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Oj dobrze wiesz, że nie tego oczekuję, to taki "płacz" i wołanie o pomoc zegarkoholika! 😅

Chyba bym wybrał bb58, jest bardziej uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast dalej się trzymam swojego. To nie jest Twój jedyny zegarek więc nie musi być niesamowicie uniwersalny. Nie demonizujmy też grubości PRO, on ma dość wypukłe szkło które się do niej dokłada. Również patrząc racjonalnie to za 1k więcej masz świetne zapięcie bransolety oraz ciekawe ceramiczne indeksy z lumą, nie wspominając już o samej funkcji GMT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - nikt z forum nie chce się pozbyć swojego BB58? ;)


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie wiem co doradzić...

 

IMG_20220521_083022_edited.thumb.jpeg.42ee1dd6e624d782653d3dd59e0e5f60.jpeg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nomateus napisał(-a):

Swoją drogą - nikt z forum nie chce się pozbyć swojego BB58? ;)

jak sprzedawalem w dobrych pieniadzach to zainteresowanie nikle bylo 🤨..jest na bazarku czarny i niebieski ale imho tanie nie sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

Jestem po przymiarkach wszystkich i… nie wiem. Pro vs BB58, zawężyłem wybór do tych dwóch. 16k vs 15k, więc cena nie robi żadnej różnicy. Co robić? 😭

 

Pomocy, chciałem kupić lody, próbowałem już wszystkie smaki ale nie mogę się zdecydować truskawkowe czy czekoladowe?

 

DSC_2884.jpg

 

Jeszcze bym rozumiał jakby te zegarki nie były dostępne, ale jak ktoś ma ci doradzić co sam chcesz nosić jak nawet je przymierzyłeś i nie możesz podjąć decyzji?


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, nicon napisał(-a):

 

Pomocy, chciałem kupić lody, próbowałem już wszystkie smaki ale nie mogę się zdecydować truskawkowe czy czekoladowe?

 

DSC_2884.jpg

 

Jeszcze bym rozumiał jakby te zegarki nie były dostępne, ale jak ktoś ma ci doradzić co sam chcesz nosić jak nawet je przymierzyłeś i nie możesz podjąć decyzji?

 

Ty, wyluzuj, bo spięty jesteś i z tego co obserwuję to już nie jest Twój pierwszy raz. Jeszcze podkreśliłem, żeby pytanie traktować humorystycznie, nazwałem się zegarkoholikiem. Oczywiście, że nie oczekuję, że ktoś inny podejmie za mnie decyzję. Ale to forum zegarkowe, dzielimy się opiniami/radami/pytaniami - rozumiesz koncepcję? 

Edytowane przez Nomateus

instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem przekonany ze chce BB41, z ta myślą ruszyłem na zakupy, jednak na miejscu wygrał GMT. W moim przypadku, przy nadgarstku 19,5 wchodził w grę wyłącznie rozmiar 41, mniejsze zegarki nie maja szans😅 Najlepiej jest, oba zegarki oglądać jednocześnie, wtedy wybór jest latwiejszy.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

 

Ty, wyluzuj, bo spięty jesteś i z tego co obserwuję to już nie jest Twój pierwszy raz. Jeszcze podkreśliłem, żeby pytanie traktować humorystycznie, nazwałem się zegarkoholikiem. Oczywiście, że nie oczekuję, że ktoś inny podejmie za mnie decyzję. Ale to forum zegarkowe, dzielimy się opiniami/radami/pytaniami - rozumiesz koncepcję? 

No ale zobaczyłeś już wszystko na żywo to jak tu jeszcze pomóc? Gdyby mnie ktoś przystawił pistolet do głowy to bym wziął BB58, bo mniejszy, lżejszy i nie ma funkcji GMT której nie lubię, a skąd ktoś ma wiedzieć czy ty lubisz? Natomiast z pewnością, gdybym miał wolny wybór i nie mógł się zdecydować to bym nic nie kupował. Jeżeli posiadasz wszystko to co masz wypisane w stopce, to tym bardziej bym odpuścił i raczej coś sprzedał.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, nicon napisał(-a):

No ale zobaczyłeś już wszystko na żywo to jak tu jeszcze pomóc? Gdyby mnie ktoś przystawił pistolet do głowy to bym wziął BB58, bo mniejszy, lżejszy i nie ma funkcji GMT której nie lubię, a skąd ktoś ma wiedzieć czy ty lubisz? Natomiast z pewnością, gdybym miał wolny wybór i nie mógł się zdecydować to bym nic nie kupował. Jeżeli posiadasz wszystko to co masz wypisane w stopce, to tym bardziej bym odpuścił i raczej coś sprzedał.

 

Dziękuję za radę! Decyzja podjęta, BB58! 🙏


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobra decyzja. Całkiem ciekawy zegarek. Nie tak jak FXD, ale ciekawy. Duży plus to, że na wszystkim mu fajnie, bo i na paskach i bransolecie dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.