Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Tudor jest fajny, powyżej 20 lat temu miałem taki https://www.ebay.com/p/27043773757?iid=195505095884 Bardzo się podobał mi ten zegarek.
Chciałem kupić Tudor Pelagos 25610TNL. I nie wiedziałem, że będzie taki problem.
Wprawie dwa lata temu zamówiłem w Kruku ten model, okazało się, że trzeba było nie wiadomo ile czekać.
No i pół roku temu we Francji przypadkiem zobaczyłem w sklepie, no i żona nalegała na tym, żeby kupić.
Używam ten zegarek okazyjnie, nie na co dzień.

20221227_142906.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, najfajniejszy z Pelagosów. 
Niech mi ktoś wytłumaczy po co nam Kruk,  „proponujący”  latami czekać na zegarek „ entry level”, który można  kupić z ulicy w normalnym świecie w dodatku płacąc za niego mniej… to taki numer jak z benzyną na Orlenie? Dla rodaków najdroższa…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku też się da... któryś z kolegów pisał, że w stolicy PRO dostępny od ręki z rabatem, a na śląsku trzeba czekać 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed swietami w GM bylo prawie wszystko i tylko przy jednym zegarku byla rezerwacja z tego co pamietam  spacer.pngspacer.png

2DF0E6DB-A69B-4288-B71F-492868974C59.jpeg

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie może głupie pytanie. Jak wyglada serwis Tudora ? Zakupiłem swój w Danii niby przez oddział sklepu w Polsce. Yourwatches.PL. Karta gwarancyjna jest wypełniona. Jest jakiś dokument sprzedaży faktura ale nie VAT. Gdzie w razie czego oddać Tudora? Do Kruka ? Czy potrzebny jest dokument sprzedaży czy sama karta gwarancyjna? Wyczytałem ze serwisem Tudora zajmuje się Rolex. Czy to prawda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie zapytasz u sprzedawcy? 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2022 o 12:21, vvv napisał(-a):

W Kruku też się da... któryś z kolegów pisał, że w stolicy PRO dostępny od ręki z rabatem, a na śląsku trzeba czekać 

Dzisiaj Pan w Kruku w Katowicach powiedział, że na BB 58 z niebieską tarczą nawet nie można się teraz zapisać. Czas oczekiwania 2 lata. :) 

Jest dosłownie kilka innych. Większość w rezerwacji. 

Czy ktoś z Państwa posiada i chce się pozbyć ? Najlepiej 41mm z niebieska tarcza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał rangera na bransolecie to leży w Krakowskiej.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tschautschesku napisał(-a):

Dzisiaj Pan w Kruku w Katowicach powiedział, że na BB 58 z niebieską tarczą nawet nie można się teraz zapisać. Czas oczekiwania 2 lata. :) 

Jest dosłownie kilka innych. Większość w rezerwacji. 

Czy ktoś z Państwa posiada i chce się pozbyć ? Najlepiej 41mm z niebieska tarcza 

 

@nixon111 @Red_Forman @tommly oraz @bibbi mają niebieskie! :)


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś z Was jak wygląda dostępność BB 36mm? Mam taki plan żeby na okrągłe urodziny za jakiś czas sobie kupić czarnego. Trochę czasu jeszcze jest na szczęście, może już trzeba by iść się zapisać? 😏 


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tschautschesku napisał(-a):


Black Bay nie. Wszak sam pytałem :)

Ah, szukasz 41mm. Wybacz, nie doczytałem!


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę zamawiał paski. Szanowne państwo, proszę doradzić jaki skórzany pasek kolorystycznie będzie pasować do tego zegarka?

20221230_002556.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zaenczkowski napisał(-a):

Będę zamawiał paski. Szanowne państwo, proszę doradzić jaki skórzany pasek kolorystycznie będzie pasować do tego zegarka?

 

Na pewno brązy o gładkim licu.

Przejrzyj internety, może czymś się zainspirujesz.

IMG_3829.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, vvv napisał(-a):

rangera na bransolecie to leży w Krakowskiej

 

do kupienia czy ogladania ? :D Czyżby jak z niebieskim 58 ze niby 2 lata czekania a obserwujac AD  mozna zlapac nieodebrana sztuke?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Rangerami to chyba nie ma problemu z zakupem, ostatnio leżał do kupienia w Galmoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, czy macie jakieś wieści o podwyżkach cen Tudora na naszym rynku od nowego roku? Pytam w odniesieniu do informacji o podwyżkach na zachodzie (UK / DE). W jednym z salonów Kruka usłyszałem, że nic im nie wiadomo by miały być podwyżki od stycznia, a nie wiem czy zdążę przed przyszłym tygodniem odebrać zarezerwowany zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, adrian623 napisał(-a):

Drodzy, czy macie jakieś wieści o podwyżkach cen Tudora na naszym rynku od nowego roku? Pytam w odniesieniu do informacji o podwyżkach na zachodzie (UK / DE). W jednym z salonów Kruka usłyszałem, że nic im nie wiadomo by miały być podwyżki od stycznia, a nie wiem czy zdążę przed przyszłym tygodniem odebrać zarezerwowany zegarek.

Rolexy mają podnieść ceny od nowego roku, więc ja bym starał się tego Tudora odebrać jeszcze w 2022 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę zamawiał paski. Szanowne państwo, proszę doradzić jaki skórzany pasek kolorystycznie będzie pasować do tego zegarka?
20221230_002556.thumb.jpg.9a98e9f07b54e19cf2554564c057ff82.jpg

eb5940314430cb358fc548b4e39c3791.jpg

Mnie się taki zestaw podoba.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dzisiaj Tudora na ręku, ale planuję mieć w ten weekend, więc pomyślałem że się tym planem pochwalę. 😂


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, vvv napisał(-a):


Do kupienia default_wink.png

Nie było elementu drogi choć była długa

[mention=69219]swierszczu[/mention] dzięki za info! Obsługa w galmoku super.
0d9cc5ed4cad4cdc42989486ad9b31d4.jpg&key=451e5eced2db269a157899ef434c13ed0700ad81a6acad852a029a8c18ebe2b5


Sent from my iPhone using Tapatalk

👍


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.