Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnimi czasy BB PRO bardzo często gościł u mnie na nadgarstku. Mogę wiec śmiało napisać, że zegarek jest ekstremalnie wygodny. Trochę bałem się tej małej koperty, ale sam zegarek jak i bransoleta to dla mnie mistrzostwo świata. Świetny system regulacji bransolety, szybko i w łatwy sposób można dopasować bransoletę w każdej chwili dnia. Jedynie może pierwszy Pelagos miał lepsza bransoletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pepepatryk napisał(-a):

Ostatnimi czasy BB PRO bardzo często gościł u mnie na nadgarstku. Mogę wiec śmiało napisać, że zegarek jest ekstremalnie wygodny. Trochę bałem się tej małej koperty, ale sam zegarek jak i bransoleta to dla mnie mistrzostwo świata. Świetny system regulacji bransolety, szybko i w łatwy sposób można dopasować bransoletę w każdej chwili dnia. Jedynie może pierwszy Pelagos miał lepsza bransoletę.

A sama koperta stabilnie leży na nadgarstku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sama koperta stabilnie leży na nadgarstku?

W moim przypadku jak przyklejona. Jestem bardzo miłe zaskoczony tym zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2023 o 13:28, Czarek03 napisał(-a):

Właśnie wracamy z Warszawy . Prezent od córki na 60 urodziny. Zakupiony dzisiaj w Złotych Tarasach.

C3593E19-5FC0-48C7-90FE-EA17C8815242.jpeg

Gratuluję bo u nas GMT chyba ciężko kupić od ręki więc ważne że udało się kupić. 

 

Nie wiem jaki jest czas oczekiwania na bransoletę. 

 

@Teufel26 Twój GMT w De był od ręki??

Czy w Pl też da się kupić GMT od ręki?? Może się mylę. 

 

Chyba jeden z najładniejszych Tudorów ale ja nie lubię zegarków bez daty i stąd bb58 mniej mi się widzi a rozmiar te 41mm to też takie minimum 😀

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję bo u nas GMT chyba ciężko kupić od ręki więc ważne że udało się kupić. 
 
Nie wiem jaki jest czas oczekiwania na bransoletę. 
 
[mention=95525]Teufel26[/mention] Twój GMT w De był od ręki??
Czy w Pl też da się kupić GMT od ręki?? Może się mylę. 
 
Chyba jeden z najładniejszych Tudorów ale ja nie lubię zegarków bez daty i stąd bb58 mniej mi się widzi a rozmiar te 41mm to też takie minimum
 

Tak! Był całkiem spory wybór i to nie tylko tam gdzie najchętniej kupuje zegarki.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

 

Czy w Pl też da się kupić GMT od ręki?? Może się mylę. 

 

Da się kupić od ręki - a raczej zdarza się.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, pepepatryk napisał(-a):


W moim przypadku jak przyklejona. Jestem bardzo miłe zaskoczony tym zegarkiem.

 

Po kilku dniach mam podobne odczucia jak Ty. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to bardzo ostre krawędzie. Jak się nosi zegarek to tego nie czuć, ale jak dotykam rogów zapięcia to są wyraźnie ostrzejsze niż np. w subie. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tu się afiszowalem , ale jakieś 3 tygodnie temu przed świetami , kupiłem w Galerii Mokotów Tudora Dual Date.Do tej pory użytkowałem ok 12 lat Atlantica kostkę worlmaster ( jest widoczny na ostatniej fotce w tle). Nie był wtedy tani bo kosztował jak kojarzę ok 3 tysięcy. Nie miał żadnych przeglądów i nigdy nie był otwierany .Mechanizm to Sellita 200 i  robi plus 7 do 15 sekund. Z tym zegarkiem to w ogóle dziwna sprawa . Niby jest do 3 m wodoszczelny, czyli praktycznie powinien znosić zachlapaniem np na deszczu, ale ja go w ogóle nie oszczędzałem . Był w Oceanie na Kanarach, na basenach, a niedawno nawet w saunach Park of Poland w Mszczonowie . Nawet nie zmieniałem mu paska,  cały czas oryginalny skórzany. ( także w wodzie i saunach) O dziwo ten nie cieszący się renomą na tym forum Atlantic , jest w stanie doskonałym. Leciutkie zarysowania widoczne pod światło na złoconej powłoce. Pewnie od koszul.  No i rozdwajające się końcówka paska .Przepraszam, ale musiałem to napisać . Oby te Tudors tyle wytrzymały, bo ja przedmiotów osobistych nie oszczędzam Tak samo jak życie nie oszczędza mnie . Wybaczcie za ten mały off.

298E64FA-186F-4F63-9642-267D5C905562.jpeg

CD4346A3-D78A-4416-913E-FA4BE8C3E807.jpeg

40C2789B-C238-4D2F-AF7F-536F8358FBB7.jpeg

Edytowane przez Czarek03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Czarek03 napisał(-a):

Już tu się afiszowalem , ale jakieś 3 tygodnie temu przed świetami , kupiłem w Galerii Mokotów Tudora Dual Date.Do tej pory użytkowałem ok 12 lat Atlantica kostkę worlmaster ( jest widoczny na ostatniej fotce w tle). Nie był wtedy tani bo kosztował jak kojarzę ok 3 tysięcy. Nie miał żadnych przeglądów i nigdy nie był otwierany .Mechanizm to Sellita 200 i  robi plus 7 do 15 sekund. Z tym zegarkiem to w ogóle dziwna sprawa . Niby jest do 3 m wodoszczelny, czyli praktycznie powinien znosić zachlapaniem np na deszczu, ale ja go w ogóle nie oszczędzałem . Był w Oceanie na Kanarach, na basenach, a niedawno nawet w saunach Park of Poland w Mszczonowie . Nawet nie zmieniałem mu paska,  cały czas oryginalny skórzany. ( także w wodzie i saunach) O dziwo ten nie cieszący się renomą na tym forum Atlantic , jest w stanie doskonałym. Leciutkie zarysowania widoczne pod światło na złoconej powłoce. Pewnie od koszul.  No i rozdwajające się końcówka paska .Przepraszam, ale musiałem to napisać . Oby te Tudors tyle wytrzymały, bo ja przedmiotów osobistych nie oszczędzam Tak samo jak życie nie oszczędza mnie . Wybaczcie za ten mały off.

12 lat nosisz stale jeden pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, sanik napisał(-a):

A sama koperta stabilnie leży na nadgarstku?

 

ja miałem odczucie top heavy jak nosiłem trochę zegarek kolegi ale to na pewno znika.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduje ze po 48 godzinach pracy odchyłka w Tudor bbgmt Pepsi wyniosła plus 4 sekundy. Trochę to dziwne bo wczoraj po 24 godzinach była plus 1 sekunda. Jak chodzi Tudor dual date jeszcze nie wiem. , bo dziwnie to zabrzmi , ale od momentu zakupu nie wyjąłem go jeszcze z pudełka .

Ten dual date ma więcej kamieni niż Pepsi ( chyba 31). Czy ilość kamieni ma wpływ na dokładność zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Czarek03 napisał(-a):

Tak , 12 lat. Był w kąpielach etc

To raczej nie ze skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra bo widać i czuć . Ale także pisze ze skóra , wzorowana na kroko . Jestem w ogóle zdumiony tym zegarkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Czarek03 napisał(-a):

Skóra bo widać i czuć . Ale także pisze ze skóra , wzorowana na kroko . Jestem w ogóle zdumiony tym zegarkiem

Nie bierz tego do siebie, ale trudno przynajmniej mi podzielić Twój zachwyt bo ...nic nie widać. Przebiłeś forumowego znanego mistrza fotografii "jakością" zdjęć ;)

Spróbuj może trochę odsunąć aparat/komórkę od zegarka, bo w złym miejscu łapie ostrość, a ja już stary jestem.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz poczekać do jutra, lub pojutrze. Pisałem przecież, ze zegarek jest w tle. 

43 minuty temu, sviety napisał(-a):

Nie bierz tego do siebie, ale trudno przynajmniej mi podzielić Twój zachwyt bo ...nic nie widać. Przebiłeś forumowego znanego mistrza fotografii "jakością" zdjęć ;)

Spróbuj może trochę odsunąć aparat/komórkę od zegarka, bo w złym miejscu łapie ostrość, a ja już stary jestem.

Pozdro

W tej chwili mam pod ręką tylko 2 fotki, które zreszta kiedyś zamieściłem w innym dziale. Nie mam lustrzanki i nie jestem fanem fotografii, wiec widać to co widać 

FA087A17-2C05-4346-BE65-00F14B1B7DA8.jpeg

86D7A647-347B-4E23-92CC-E8ABBF49A890.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czarek03 napisał(-a):

To musisz poczekać do jutra, lub pojutrze. Pisałem przecież, ze zegarek jest w tle. 

W tej chwili mam pod ręką tylko 2 fotki, które zreszta kiedyś zamieściłem w innym dziale. Nie mam lustrzanki i nie jestem fanem fotografii, wiec widać to co widać 

FA087A17-2C05-4346-BE65-00F14B1B7DA8.jpeg

86D7A647-347B-4E23-92CC-E8ABBF49A890.jpeg

Luzik, to nie było złośliwe, tylko tu sami miłośnicy zegarków, którzy lubią popatrzeć. Więc domyślam się, że to ładne zegarki i jeśli uda Ci się popełnić lepszą fotkę to chętnie poczekam. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sviety napisał(-a):

Luzik, to nie było złośliwe, tylko tu sami miłośnicy zegarków, którzy lubią popatrzeć. Więc domyślam się, że to ładne zegarki i jeśli uda Ci się popełnić lepszą fotkę to chętnie poczekam. Pozdrawiam :)

Dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez zaciśnięte z zazdrości zęby powiem: piękny zegarek w wyjątkowo paskudnych okolicznościach przyrody😉 A u mnie całe +12C i deszcz...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BAE3566D-102C-413D-971A-FA90AC62AA62.thumb.jpeg.b8fc9e3c19df9906e4c087bb00ac48e6.jpeg

Te chmury nie wróżą nic dobrego udanego wypoczynku!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach muszę przyznać, że podoba mi się coraz bardziej.

Wewnętrzny AR moim zdaniem znacznie lepszy niż w Rolexach.

Podoba mi się matowa ceramika bezela, chętnie bym taki widział w Submarinerze.

Natomiast zapięcie mimo mikroregulacji jest niedopracowane i przekombinowane przez niepotrzebną (moim zdaniem) przedłużkę na kombinezon

 

IMG_3123.thumb.jpeg.58ff5a17623f2da65e32c52ff8bd05e2.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po paru dniach muszę przyznać, że podoba mi się coraz bardziej.
Wewnętrzny AR moim zdaniem znacznie lepszy niż w Rolexach.
Podoba mi się matowa ceramika bezela, chętnie bym taki widział w Submarinerze.
Natomiast zapięcie mimo mikroregulacji jest niedopracowane i przekombinowane przez niepotrzebną (moim zdaniem) przedłużkę na kombinezon
 
IMG_3123.thumb.jpeg.58ff5a17623f2da65e32c52ff8bd05e2.jpeg
 

W moim przedłużka na kombinezon przydała się na spotkaniu, gdy kolega o sporym nadgarstku chciał przymierzyć i mikroregulacja nie wystarczała.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.