Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Zmiana nato też może być zabawna ;) -  możesz robić to nawet w ciemnym lesie czy pod namiotem bez narzędzi ;) :) :)

 

A i na pasek do FXD - też już znaleźli patent...

 

picsart_23-02-07_08-41-23-968-jpg.172218

 

Wygląda na trochę niedokończony projekt. 😜 Sam czekam na ten zegarek, bardzo wolno schodzą do rodzimego AD.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla Ciebie Mariusz -po tych wszystkich błyszczących ceramicznych rolkach, matowy tytan bez szansy na kajdan może okazać się lekkim szokiem 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie, ponoszę parę dni i już będę wiedział, czy to dla mnie odpowiedni zegarek. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii dokładności Pelagos 39 nie zawodzi.

Miałem momenty , gdy chciałem go puścić do ludzi , ale rozchodziłem :)
91ad2236f1de2a607bb2886da381b2c5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. W związku ze zbliżającym się dużym wydatkiem i koniecznością zebrania funduszy będe wrzucal na bazarek Tudora BlackBay Pro. Kupiony pod koniec roku w Kruku. Full set. Na nadgarstku może z 15x. Zegar praktycznie jak nowy. Gdyby ktoś był zainteresowany to piszcie. bd815bb16a8a4804760beaa748a87a6f.jpg7bc0a4dcd8358271c156a7c4a72b8d03.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wojtek91 napisał(-a):

Skubany dalej mi się podoba 😉

DSC00203.thumb.jpg.bdc9f349ea934a453784715586350d27.jpg


Białe indeksy mi się w nim chyba najbardziej podobają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna obecna cene Pelagosa 39 w pln? Na stronie Kruka brak info. Dzieki.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bibbi napisał(-a):

Czy ktos zna obecna cene Pelagosa 39 w pln? Na stronie Kruka brak info. Dzieki.


bibbi

Obecnie z metki około 22800. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.03.2023 o 13:24, ledr napisał(-a):

Dawno nie noszony, a to kapitalny zegarek🤩

Nie moge zaprzeczyc 😎

Mialem szanse kupic czarna wersje, bo na zywo wyglada super, ale poniewaz czekam na biala, to nie moglem podjac decyzji... Najlepiej byloby moc miec obydwie wersje do porownania bezposrednio, bo sam juz nie wiem, ktora mi sie bardziej podoba... 😔

 

ps

i nie ma zadnej szansy na zmontowanie jakiejs szybkiej mikroregulacji bransolety??? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, artme napisał(-a):

Nie moge zaprzeczyc 😎

Mialem szanse kupic czarna wersje, bo na zywo wyglada super, ale poniewaz czekam na biala, to nie moglem podjac decyzji... Najlepiej byloby moc miec obydwie wersje do porownania bezposrednio, bo sam juz nie wiem, ktora mi sie bardziej podoba... 😔

 

ps

i nie ma zadnej szansy na zmontowanie jakiejs szybkiej mikroregulacji bransolety??? 🤔

Bransę masz dokładnie taką, jak w BB58 - tylko szerszą. Jest namiastka mikroregulacji w postaci trzech dziurek na piny, a ogniwa są niewielkie, więc nie jest trudno "złapać" pasujący rozmiar. Oczywiście najlepsza by była taka, jak np. robi Christopher Ward (chyba w Seamasterze też taką miałem), z płynną regulacją od spodu w klamrze, jak Ci nadgarstek spuchnie w ciągu dnia itp.

 

IMG-2908.jpg

 

EDYTA: jeszcze fota na pasku hybrydowym, który jest dobrą alternatywą dla kajdana - zachowuje sportowy charakter chrono-divera🙂

 

IMG-2910.jpg

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 
XDwoVMA.jpg&key=b01dd50d312b74d004890eabbc41c4a9b443546c217c024715e06c6cccb7113d

Super fotka, przez takie zdjęcia zastanawiam się, czy jakbym miał kupować BB58, to czy taką wersję czy z niebieskim bezelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, dodge66 napisał(-a):

:)

 

XDwoVMA.jpg

Fajna parka, aż zaczynam tęsknić za Seamasterem.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, a_team napisał(-a):

Super fotka, przez takie zdjęcia zastanawiam się, czy jakbym miał kupować BB58, to czy taką wersję czy z niebieskim bezelem emoji14.png

 

Dzięki ;) Czarna wersja jest zdecydowanie ciekawsza :D

 

SghadfK.jpg

 

1 minutę temu, ledr napisał(-a):

Fajna parka, aż zaczynam tęsknić za Seamasterem.

 

Dzięki! Oba divery to już w zasadzie klasyki ;)

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dzięki! Oba divery to już w zasadzie klasyki

Ten też ma czarną tarczę, ale reszta już się trochę różni

0a0dd2e889ce3e89d2cc9d68816d48e6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, a_team napisał(-a):

Ten też ma czarną tarczę, ale reszta już się trochę różni emoji14.png

 

Gdyby jeszcze miał różę... ;)

 

Tudor-Black-Bay-Fifty-Eight-Navy-Blue-RE

 

Niebieska wersja nie spodobała mi się na żywo, ale jak wiadomo - w razie wątpliwości należy zdobyć obie wersje :D 

 

Tudor-Black-Bay-Fifty-Eight-Navy-Blue-RE

 

https://monochrome-watches.com/review-tudor-black-bay-fifty-eight-bb58-navy-blue-price/


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

Gdyby jeszcze miał różę... ;)

 

Tudor-Black-Bay-Fifty-Eight-Navy-Blue-RE

 

Niebieska wersja nie spodobała mi się na żywo, ale jak wiadomo - w razie wątpliwości należy zdobyć obie wersje :D 

 

Tudor-Black-Bay-Fifty-Eight-Navy-Blue-RE

 

https://monochrome-watches.com/review-tudor-black-bay-fifty-eight-bb58-navy-blue-price/

Też przeszedłem tą drogę. Zacząłem od 41 z niebieskim bezelem ( sprzedałem ) , nie kupiłem niebieskiego 58 ( jakiś taki smutny ten ich niebieski na żywo) i skończyłem z klasycznym czarnym , ocieplonym złotem i zdynamizowanym czerwienią. Trudno im będzie zrobić coś lepszego choć kolorystyka srebrnego też mi podchodzi …tylko to patynujące się w oczach srebro🙈 😕

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przetestowaniu trzech BB (czerwony 41, bb58 czarny, bb58 niebieski) uważam że mi niebieski najbardziej podchodzi. 

Czerwony 41 za duży szybko poszedł w świat, czarny bb58 niby jest fajny ale "złoto" mi w nim nie leżało. Pod pewnymi kątami czarny z tym złotem robi kiepskie wrażenie natomiast w dobrym oświetleniu (dziennym) i na zdjęciach wyglądał spoko. W sumie też długo u mnie nie zagościł.

Teraz mam niebieskiego bb58 i tu jest strzał w dziesiątkę. Taki zegarek do wszystkiego, zwyczajny ale odkąd go mam niczego innego nie szukam. Wygoda bb58 nie do pobicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od wersji na ETA z Różą (niebieski bezel), a następnie przesiadłem się na niebieskiego BB58. Wszystko co przeszkadzało mi w 41 zostało jak dla mnie poprawione w wariancie 58 - szkoda tylko i wyłącznie smaczków na tarczy w postaci róży i smiley face. Do niebieskiego 58 doszedł teraz Seamaster z czarną tarczą i taki zestaw bardzo mnie cieszy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

:)

 

XDwoVMA.jpg

Kazdy z nas jest inny 😁

wiec 

mam podobnie lecz troszke inaczej. 

09EEA16E-27ED-4F9A-BE0F-FCEA22007BE4.jpeg


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.