Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, gambit17 napisał(-a):

Panowie czy ten nowy Black Bay 41 ma takie same wymiary jak starszy ? chodzi mi o to czy też jest z niego taki grubas. Na stronie Tudora nie widzę jego wymiarów :) Nowa wersja z bordowym pierścieniem jest za***ista :) 

Jest o ponad milimetr cieńszy, ma 13.6mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Kruku w Katowicach (Silesia City Center) i pytałem o nowe modele. Mają mieć dostawę w maju i można się bez problemu zapisać na dowolny model. Podobno nie ma jakiejś specjalnej kolejki, bo jeszcze niewiele osób się interesowało nowościami. Hmmm... może akurat przywiozą białego gmt?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ledr napisał(-a):

Byłem dzisiaj w Kruku w Katowicach (Silesia City Center) i pytałem o nowe modele. Mają mieć dostawę w maju i można się bez problemu zapisać na dowolny model. Podobno nie ma jakiejś specjalnej kolejki, bo jeszcze niewiele osób się interesowało nowościami. Hmmm... może akurat przywiozą białego gmt?

Będziesz brał białasa? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Będziesz brał białasa? 

Dumam jeszcze. Wolałbym sobie najpierw obejrzeć na żywca i dopiero się decydować, więc chyba poczekam do jakiegoś wyjazdu zagranicznego. Mam odruch natychmiastowej ucieczki, jak ktoś chce mnie zapisywać, brać zaliczkę i każe czekać. 


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ledr napisał(-a):

Dumam jeszcze. Wolałbym sobie najpierw obejrzeć na żywca i dopiero się decydować, więc chyba poczekam do jakiegoś wyjazdu zagranicznego. Mam odruch natychmiastowej ucieczki, jak ktoś chce mnie zapisywać, brać zaliczkę i każe czekać. 

Koniecznie trzeba tego kloca wcześniej przymierzyć. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi dzisiaj wysłał zdjecie z Mediolanu, zdaje się ze białas gmt byl do wziecia od ręki...


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nowości Tudora są dostępne w sklepach natychmiast (*nie dotyczy sklepów W. Kruk).


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, ledr napisał(-a):

Zimno ale pandy i tak wyłażą na świeże powietrze - nawet te „odwrócone”😁

 

IMG_3064.thumb.jpeg.2e1c6a9a4e7049bc8c69882fb58c03d4.jpeg

To jest panda „negatyw”


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, tomekr89 napisał(-a):

To jest panda „negatyw”

Jam ma pozytywne odczucia, ale niech będzie😉


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w białym GMT zostało coś zmienione względem czarnucha, tak jak w burgundzie, czy to tylko nowy kolor tarczy? Po cenie i renderach z oficjalnej strony wnioskuję, że nie było żadnych innych zmian.

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PKS napisał(-a):

Czy w białym GMT zostało coś zmienione względem czarnucha, tak jak w burgundzie, czy to tylko nowy kolor tarczy? Po cenie i renderach z oficjalnej strony wnioskuję, że nie było żadnych innych zmian.


Bazując  na info od Adriana Barkera, zmianie uległ w GMT jedynie kolor tarczy. Wymiary koperty bez zmian względem czarnej wersji GMT

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest l2l Tudora BB w wersji 36? Zastanawiam się nad zakupem na nadgarstek 17,5 i boję się że będzie za mały (taki trochę damski ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, 11radekw napisał(-a):

Jak jest l2l Tudora BB w wersji 36? Zastanawiam się nad zakupem na nadgarstek 17,5 i boję się że będzie za mały (taki trochę damski ;))

L2L pewnie znajdziesz bez problemu w Internecie. Tak wyglądał na moim płaskim nadgarstku 17,5cm. Sprzedałem go właśnie przez rozmiar. Na zdjęciu wygląda jeszcze okej, ale na żywo był jeszcze mniejszy, a szkoda bo to świetny zegarek! 

DSC05038.thumb.JPG.d9bf7819d29eda4d5f59bc4250cf8809.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, 11radekw napisał(-a):

Jak jest l2l Tudora BB w wersji 36? Zastanawiam się nad zakupem na nadgarstek 17,5 i boję się że będzie za mały (taki trochę damski ;))

 

43,4mm. Jest mały, ale wszystko zleży od upodobań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jest l2l Tudora BB w wersji 36? Zastanawiam się nad zakupem na nadgarstek 17,5 i boję się że będzie za mały (taki trochę damski ;))
Tutaj masz na 17-17,5 . Tak mi się zmienia ręką.
77ac91554c33ef607f6ae63cf46c4919.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2023 o 22:04, ledr napisał(-a):

Dumam jeszcze. Wolałbym sobie najpierw obejrzeć na żywca i dopiero się decydować, więc chyba poczekam do jakiegoś wyjazdu zagranicznego. Mam odruch natychmiastowej ucieczki, jak ktoś chce mnie zapisywać, brać zaliczkę i każe czekać. 

ale zaliczki nie biora..tylko kaza czekac...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to do jak zwykle nieustawionej daty doszła mi nieustawiona druga strefa czasowa…
34d7bf85f63ab9521c08f2ea70d61920.jpg

Jednak miałem się zapisać na OP celebration


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał to wczoraj w Krakowie dowiedziałem się że są od ręki do wzięcia: 58 w zlocie, ceramiczny BB oraz GMT TT

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądałem Jamesa Bonda i pomyślałem , ze do czarnego Tudora tylko buty Crockett and Jones będą odpowiednie. Do Rolexa tez chyba będą pasowały ??? Nowki sztuki

B1798D4D-A7FE-4306-8F16-C2187510A9C6.jpeg

Edytowane przez Czarek03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czarek03 napisał(-a):

Tak sobie oglądałem Jamesa Bonda i pomyślałem , ze do czarnego Tudora tylko buty Crockett and Jones będą odpowiednie. Do Rolexa tez chyba będą pasowały ???

 

Ja do Bonda zmieniam na Omegę😅


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB Pro, czarny BB58 a może czarny BB41 Heritage?

Za dużo tego się zrobiło :D

 

PRO - fajny surowy, wygodny, ale z datą i GMT, a te komplikacje nie są mi potrzebne do szczęścia.

BB58 - na plus prostota (brak daty), wygoda, no i wygląd.

BB41 Heritage - dużą zaletą jest ETA, ale nie wiem, jak z wygodą noszenia (nie mierzyłem nigdy tej wersji), czy to może tak jak zwykły BB41 ze "ścianą płaczu" ?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądałem Jamesa Bonda i pomyślałem , ze do czarnego Tudora tylko buty Crockett and Jones będą odpowiednie. Do Rolexa tez chyba będą pasowały ???

Tudor i C&J to nowa świecka tradycja😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Czarek03 napisał(-a):

Tak sobie oglądałem Jamesa Bonda i pomyślałem , ze do czarnego Tudora tylko buty Crockett and Jones będą odpowiednie. Do Rolexa tez chyba będą pasowały ???

Tudor i C&J to nowa świecka tradycja😀

Buty świetne! A to GMT jest genialne!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.