Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Najciekawszy BB !!!!!

W ofercie Tudora są również inne b.ciekawe. Nie sądzę żeby akurat TEN był najciekawszy aczkolwiek wzrok przyciąga.

W ofercie Tudora są również inne b.ciekawe. Nie sądzę żeby akurat TEN był najciekawszy aczkolwiek wzrok przyciąga.

mój jest najciekawszy :D

post-90856-0-31092100-1535112177_thumb.jpg

Jak wogóle będzie Waszym zdaniem z BB wersja 41mm bo wejściu fifty eight? Widać ,że sporo ich na chrono na rynku wtórnym i nie trzymają ceny jak kiedys?

Guest

Fajny jest Tomku. W sumie to w moim też nie musiałoby by być tej daty, podoba mi się ta symetria.

Fajny jest Tomku. W sumie to w moim też nie musiałoby by być tej daty, podoba mi się ta symetria.

Dzięki Maciek. Też mi się bardzo podoba i prawda ze brak daty działa na plus jeśli chodzi o jego wizualną stronę.

Chociaż nie ukrywam, iż parę razy się złapałem na tym iż próbowałem na nim tą datę sprawdzić :)

W Kruku w GM jest już Fifty Eight. Niestety średnie światło do zdjęć z telefonu.

2 mm mniej, czuć i widać na ręku. Jestem przyzwyczajony do 43 mm i póki co, bardziej mi pasuje BB 41.

Jestem ciekawy jak sprawdzi się nowy mechanizm. W Kruku zachwalali że jest bardziej innowacyjny w stosunku do MT5602.post-102475-1535440632,8445_thumb.jpegpost-102475-1535440637,6943_thumb.jpeg

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tylko na tkaninie i nie eksponowali go na witrynie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ja wczoraj przymierzałem 58 i powiem tak: BB to dla mnie jednak zegarek, który muszę czuć na ręce. Z 58 chyba jednak by mi czegoś brakowało...Dlatego zostanę przy moim BBR.

iP8

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Wczoraj bylem przejazdem w zlotych tarasach i BB58 nie widzialem, ale mieli dwa GMT na wystawie jeden NATO i jeden na skorze. Wszedlem na chwile, z obslugi trzy panie: jedna zajeta soba, druga klientami, a trzecia bizuteria. Pokrecilem sie chwile, ale nie zlapalem kontaktu i wyszedlem, w sumie chyba brakowalo mi motywacji na mierzenie i mialem malo czasu, moze jakby mieli 58 to chcialbym bardziej ;)

Cena BB58 w UE w Eur na bransolecie 3380 na pasku/nato 3090, jaka w Kruku moze ktos inny pomoze

Pozdrawiam,

Janek

Jak wogóle będzie Waszym zdaniem z BB wersja 41mm bo wejściu fifty eight? Widać ,że sporo ich na chrono na rynku wtórnym i nie trzymają ceny jak kiedys?

Po pierwszym zachwycie 58 sytuacja wróci do normy. Nowy jest mały i wrażenie jest trochę jak porównując starego i nowego SUBa ( tylko że 58 to odpowiednik starego ) i nawet bransoleta 58 taka mniej solidna przez to skokowe zwężanie. Ma swój urok, jest wygodny ( ktoś dla kogo grubość poprzednich BB była barierą - będzie zadowolony) ale jak ktoś nosił starego ewentualnie 42 mm lub większe zegarki to odczucia mogą być mieszane.

Suma Summarum dobrze że Tudor oferuje swojego blockbustera w dwóch rozmiarach ale nie wiem czy kupię.

post-55792-0-80629400-1535463417_thumb.jpeg

Edited by desmo

Z mojego punktu widzenia, to właśnie mniejsza grubość/wysokość jest największym plusem 58. A co do średnicy - i tak nosze raczej mniejsze zegarki, więc te 39mm jak dla mnie w sam raz.

Co tu dużo mówić - zegarek jest świetny! Miałem go równocześnie z SMPc i Aqua Terra 'Skyfall' i byłem zaskoczony lepszą jakością wykonania niż w Omegach.

Miałem trochę czasu na lotnisku i porównywałem Tudora Rangera z Omegą Railmaster. Moim zdaniem na korzyść Tudora. W Omedze drażniły mnie wskazówki - robiły budżetowe wrażenie.

Z mojego punktu widzenia, to właśnie mniejsza grubość/wysokość jest największym plusem 58. A co do średnicy - i tak nosze raczej mniejsze zegarki, więc te 39mm jak dla mnie w sam raz.

Pod tym względem 58 jest rzeczywiście dobrą alternatywą. Mnie czegoś w tych 39mm brakuje.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Fifty eight jest świetnym zegarkiem w stylu vintage i alternatywą dla suba No date. Dla osób z małym nadgarstkiem jest świetny . To jedynak BB 41mm zostaną flagowcami Tudora, tak myśle

Z pewnością ale wg mnie tylko do czasu jak w mniejszym rozmiarze zaczną robic kolejne kolory - burgunda, niebieskiego. Wtedy kto wie :)