Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

GMT jest spoko bo nie ma Tudorowej alternatywy, można mu więcej wybaczyć ale już klasyczny BB powinien zostać poddany wiwisekcji a wybór powinien opierać się na osobistych preferencjach. Pal licho jak wygląda ta bransoleta ale być może także przez nią zegarek mnie wydaje się większy/ cięższy?

post-55792-0-55666200-1534625439_thumb.jpeg

Kurczę, ja też się na niego napaliłem i już prawie byłem gotów kupić ale jednak zbyt dużo negatywnych opinii na WUS w kwestii źle działającego datownika się naczytałem. Podobno w większości egzemplarzy po czasie się pierdzieli.

Może ktoś coś wie więcej na ten temat?

Też o tym czytałem. Swoją drogą dziwne że taki babol przeszedł przez fazę testów. Nie chce mi się wierzyć że to nie wpłynęło przed premierą. Może poprawią ten mankament w nowych partiach produkcji.

Ja już nawet mam do tego GMT pasek ;)

ESLrTck.jpg

Guest

Też o tym czytałem. Swoją drogą dziwne że taki babol przeszedł przez fazę testów. Nie chce mi się wierzyć że to nie wpłynęło przed premierą. Może poprawią ten mankament w nowych partiach produkcji.

Ja już nawet mam do tego GMT pasek ;)

Też mi się ten Twój bardzo podoba. I ma różę, którą już z mojego zdjęli :(

Pasek szczerze mówiąc coś nie bardzo, za kolorowy na mój gust.

Po co Ci data - ten jest idealny i ...pasek mu pasuje

No właśnie wiem że ten jest bliski ideałowi. To główny powód dla którego nie zdecydowałem się jednak na GMT.

Też mi się ten Twój bardzo podoba. I ma różę, którą już z mojego zdjęli :(

Pasek szczerze mówiąc coś nie bardzo, za kolorowy na mój gust.

Pasek na lato, specjalnie taki kolorowy żeby ożywić cały zestaw. Bardziej stonowane opcje też mam. W sumie to pewnie z 10 pasków się już zbierze do niego :)

Żebyśmy się dobrze zrozumieli , jak ktoś potrzebuje daty to GMT jest świetnym wyborem - razem ze wskazówką GMT i kolorami bezela przeszkadza mi tam mniej niż w klasycznych BB . Jest to też fajnym gest ze strony ...Rolexa , który budując pożądanie na Pepsi dał światu świetny zegarek na przeczkanie ;-) ....ale ja daty na szczęście nie potrzbuję.

post-55792-0-21441200-1534688926_thumb.jpeg

Świetny zegar, ale ja dalej nie rozumiem czemu tam pakują ten okropny pasek. Moim zdaniem nie pasuje do całości. 

...,,,;;;<3;;;,,,...

Najciekawszy BB !!!!!

W ofercie Tudora są również inne b.ciekawe. Nie sądzę żeby akurat TEN był najciekawszy aczkolwiek wzrok przyciąga.

W ofercie Tudora są również inne b.ciekawe. Nie sądzę żeby akurat TEN był najciekawszy aczkolwiek wzrok przyciąga.

mój jest najciekawszy :D

post-90856-0-31092100-1535112177_thumb.jpg

...,,,;;;<3;;;,,,...

Jak wogóle będzie Waszym zdaniem z BB wersja 41mm bo wejściu fifty eight? Widać ,że sporo ich na chrono na rynku wtórnym i nie trzymają ceny jak kiedys?

Guest

Fajny jest Tomku. W sumie to w moim też nie musiałoby by być tej daty, podoba mi się ta symetria.

Fajny jest Tomku. W sumie to w moim też nie musiałoby by być tej daty, podoba mi się ta symetria.

Dzięki Maciek. Też mi się bardzo podoba i prawda ze brak daty działa na plus jeśli chodzi o jego wizualną stronę.

Chociaż nie ukrywam, iż parę razy się złapałem na tym iż próbowałem na nim tą datę sprawdzić :)

W Kruku w GM jest już Fifty Eight. Niestety średnie światło do zdjęć z telefonu.

2 mm mniej, czuć i widać na ręku. Jestem przyzwyczajony do 43 mm i póki co, bardziej mi pasuje BB 41.

Jestem ciekawy jak sprawdzi się nowy mechanizm. W Kruku zachwalali że jest bardziej innowacyjny w stosunku do MT5602.post-102475-1535440632,8445_thumb.jpegpost-102475-1535440637,6943_thumb.jpeg

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka