Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Czemu? Dla mnie jest bardzo ok. Na gumie to zloto tak nie razi po oczach.

Złoto w ogóle nie razi po oczach, ponieważ nie błyszczy się. Zegarek ten zrobiono na tyle mądrze, że sam z przyjemnością nosiłbym tę wersję.

No S&G trzeba zobaczyć na żywo, zanim się zacznie narzekać na jego cygański blichtr i szyk, mi się dobrze nosi na bransolecie, ale czasami przy dniach zwiększonego ryzyka wolę się zabezpieczyć.

Co najlepsze, po tygodniu z Pamem doszedłem do wniosku, że to bardzo wygodny zegarek :D

...,,,;;;<3;;;,,,...

@zielony.m, nie przejmuj się, chłopaki się nie znają

Ja swojego zaniedbałem ostatnio, ale S&G na gumie wymiata i do tego jest bardzo wygodny w noszeniu.

S&G widzialem, mierzylem, a nawet myślałem aby go kupic.Mnie razila zolta/kremowa luma na tarczy i to byl główny powod, ze odpuscilem.

Fakt, zloto nie razi tak jak np. Rolexach,ale kazde zloto powoduje, ze zegarek jest bardziej zauwazalny na nadgarstku.

Też uważam że ten zegar najlepszy na bransolecie. A złoto na gumie to może ten :

post-55792-0-58756100-1535973327_thumb.jpeg

Edited by desmo

Dla mnie S&G na bransolu trochę przyciężkawo wygląda. Robi się z niego wtedy naprawdę kawał żelastwa.

Bransoleta grubością i masywnością podkreśla wielkość koperty i zegarek zaczyna kojarzyć mi się trochę Breitlingami.

Chociaż jakbym miał do swojego bransoletę to też bym się pewnie cieszył i nosił :D

Guest

Tak apropo bransolety to może ktoś wie jak z dostępnością i cenami do gmt? Datownik póki co na piątkę z plusem :)

post-98957-0-96327600-1536040447_thumb.jpeg

Mierzyłem ostatnio fifty eight na nato. Przy czym to nato, to takie raczej niby nato. W sensie, że nie przewleka się jak standardowe. Poza tym jest faktycznie bardzo krótkie - na moim niezbyt pokaźnym nadgarstku ledwie byłem w stanie zapiąć go na przedostatniej dziurce. Jeśli chodzi o jakość, to nie miałem często do czynienia z z droższymi paskami, ale już np. Phenomenato zdają się być wykonane z lepszych materiałów.

I tyle z „minusów”. Sam zegarek świetny, bardzo dobre wykonanie, nie zauważyłem żadnych baboli, idealne proporcje, bardzo fajnie układa się na moim nadgarstku. Dizajn - wiadomo. Słowem - wrażenia bardzo pozytywne.

Edited by rafi

Guest

Ja się bałem w drugą stronę. Nigdy nie miałem tak małego zegarka, ale u mnie leży super. Jakby miał 43 mm. Jeśli to zdjęcie nie przekłamuje to ucha masz na styk. Albo nawet trochę wystają :(

Też mi się wydaje, że 58 lepszy, ale... Myślałem, że GMT będzie sporo za duży. Jednak leży całkiem nieźle. Sam nie wiem.

Chciałbym porównać na bransolecie, ale dostępność w Polsce marna.

Guest

Ja tam jestem zachwycony gmt, ale jestem miało miarodajny, bo ogólnie wszystkimi moimi zegarkami jestem zachwycony :/

post-98957-0-31843500-1536511192_thumb.jpeg

A ja po chwilowym zauroczeniu obiema nowościami (58 i GMT) zostaje przy swoim BBR. Genialny zegarek :)

85982d1b0840feeb4279da8cba837535.jpg

iP8

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Guest

Rzeczywiście jest. Akurat miałem możliwość wziąć na raty gmt, ale gdybym miał możliwość wyboru to chyba bym wybrał Twojego.

Rzeczywiście jest. Akurat miałem możliwość wziąć na raty gmt, ale gdybym miał możliwość wyboru to chyba bym wybrał Twojego.

Myślę, że cała seria BB to strzał w dziesiątkę Tudora. Niech GMT się dobrze nosi :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Guest

Jestem zachwycony i w ogóle nie żałuję, widać taki miał być :)

Dzięki i wzajemnie ;)

Oba dwa fajne i PePsI/Cola i BBR, choć ten drugi bardziej uniwersalny się wydaje, ale to tylko moje skromne zdanie :) A jak do tej pory nie podobał mi się żaden Tudor.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Guest

Oba dwa fajne i PePsI/Cola i BBR, choć ten drugi bardziej uniwersalny się wydaje, ale to tylko moje skromne zdanie :) A jak do tej pory nie podobał mi się żaden Tudor.

No właśnie Tomek też nie wiem jak to jest, że na wskazówki tudora nie mogłem patrzeć, a teraz wręcz przeciwnie. Może dojrzewam? :D

No właśnie Tomek też nie wiem jak to jest, że na wskazówki tudora nie mogłem patrzeć, a teraz wręcz przeciwnie. Może dojrzewam? :D

Kwestia opatrzenia.

Ja kiedyś nie mogłem na mercedesa w Rolexie patrzeć, a teraz mi już tylko cyklop nie pasuje :)

Myślałem, że będzie wyglądał na większy na nadgarstki.

Jak się według Was prezentuje?

attachicon.gif20180908_171715.jpg

Najlepiej sobie popatrzeć z widoku osoby 3ciej, w niektórych bardziej rozsądnych salonach mają po to lusterko. U mnie z tej perspektywy tylko DJ 36 dobrze wygląda

...,,,;;;<3;;;,,,...