Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Jak dla mnie dalej cena jest atrakcyjna. Jeśli zestawimy ją z tym co otrzymujemy.

Rolex i Omega tez drozeja. Zakupy z Chrono24 rowniez, z uwagi na wzrost kursu. Na Tudora nasz rodzimy importer przynajmniej caly czas oferuje rabaty.

Godzinę temu, Szyszkops napisał:

Ale że niby wcześniej kupowało się Tudora bo był tani emoji16.png??

Patrząc na  ostatnie ceny BB41  , 58 czy GMT , to dość niska cena. Ale jeśli zaczniemy się kręcić koło 18-20k, za te modele, to już nie jest tak różowo. 

Edited by zbyniu70

No Tudor równa do Omegi... Tanio już było.

Ale spojrzmy na to zagadnienie z innej strony - kupujac ktorys z popularnych modeli Tudora „raczej” sie nie straci (w razie potrzeby/checi pozegnania sie z zegarkiem). Przy czym w tym przypadku „raczej” to +raczej+ „na pewno”.
@All - jak dalsze wrazenia z przecieku premiery? IMHO jakosc zdjeci i folia mocno zubozaja ten zegarek. Wrazenie „live” bedzie o wiele lepsze.

Mnie się dużo bardziej podoba stary model, bo ma „to coś” - podobają mi się te złote smaczki nowy (a przynajmniej to co wychodzi z przecieków i wizualizacji) dla mnie za zimny...

Jak na mój gust to szału nie ma - oryginalna kolorystyka jakoś bardziej do mnie przemawia.

Może w naturalnym świetle będzie lepiej?

hmmm...patrząc na tego nowego Tudora (jeżeli to jest to :) ). Jakoś do mnie nie trafia chociaż może po obmacaniu na żywo... Wracają trochę do ostatnich referencji Tudor Submariner jakoś wspomniano wyżej.

Mysle, ze bedzie ciekawie. Cena bedzie oscylowala pewnie w okolicach 16-17k. Minus, powiedzmy, 10% rabatu. Na zywo i bez folii zapewne bedzie robil bardzo dobre wrazenie. Bedzie mial przeciwnikow wsrod milosnikow klasycznego BB58, ale chyba bedzie bestsellerem. Tym bardziej, ze caly swiat wyczekuje JAKIEGOKOLWIEK nowego modelu z grupy Rolex.

Sam uwielbiam Pelasie, ale przy moim nadgarstku jest nieosiagalna. BB58 Blue moze byc „tym czyms”.

Dla mnie rewelacja, w tym kolorze jeszcze bardziej nawiązuje do Submarinera i rolexowego i tudorowego.

Bomba!

W dniu 27.06.2020 o 13:07, ledr napisał:

Domyślam się, że mieszane uczucia dotyczą ceny - tu masz sporo tańszą gumę: https://vanguardstraps.com/collections/black-bay-fifty-eight/products/black-bay-58-rubber-strap

Szczerze mówiąc bardziej mnie zastanawia czy taka guma pasuje do klimatu vintage. Moim zdaniem najbardziej i chyba tylko z gum to tropic i taki zamówiłem, ale martwi mnie szpara między teleskopem, a kopertą, a tutaj to dopasowanie robi robotę. 

Tak czy siak dzięki za link/cynk 👊😎

15 godzin temu, pablo122 napisał:

Dla mnie rewelacja, w tym kolorze jeszcze bardziej nawiązuje do Submarinera i rolexowego i tudorowego.

Bomba!

Szczerze mówiąc bardziej mnie zastanawia czy taka guma pasuje do klimatu vintage. Moim zdaniem najbardziej i chyba tylko z gum to tropic i taki zamówiłem, ale martwi mnie szpara między teleskopem, a kopertą, a tutaj to dopasowanie robi robotę. 

Tak czy siak dzięki za link/cynk 👊😎

na lato ceramika i np guma.

aluminium i vintage nie idzie z gumą.

w tym kontekście problem spasowania gumy jest podprobelmem.

rekomendacja jest ostateczna i bez możliwości apelacji.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.