Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

W kwestii blue navy 58 to jakiś taki zwyczajny. Nie śledzę na bieżąco nowości, więc dobrze że mam powiadomienia z CH24 inaczej nie miałbym pojęcia, że coś nowego u Tudora wyszło.Widziałem filmik na grupie, na którym tarcza zmienia odcienie, ale mnie nie powaliło niestety.  Kiedyś coś bez daty na pewno wpadnie, ale na pewno nie będzie to BB58BN. Taka moja opinia;)

3 godziny temu, nicon napisał:

Ja bym bardzo chętnie tego niebieskiego przygarnął, ale jakoś nie widzę miejsca na nadgarstku obok Suba 16610. Szybciej do moonwatcha wrócę w tej samej cenie 🙂

do Twojego Suba , smerf Tudora wjedzie  gładko i będzie skutecznie podgryzał króla , zwłaszcza w lecie na NATO. 

2 godziny temu, roback1 napisał:

W kwestii blue navy 58 to jakiś taki zwyczajny. Nie śledzę na bieżąco nowości, więc dobrze że mam powiadomienia z CH24 inaczej nie miałbym pojęcia, że coś nowego u Tudora wyszło.Widziałem filmik na grupie, na którym tarcza zmienia odcienie, ale mnie nie powaliło niestety.  Kiedyś coś bez daty na pewno wpadnie, ale na pewno nie będzie to BB58BN. Taka moja opinia;)

blue jest zwyczajny bo to atak Tudora na jeszcze bardziej zwyczajnego suba. 

Edited by Lotus

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Na żywo dużo lepiej niż na zdjęciach.
Miałem wrażenie że tarcza ma inny odcień niż bezel ale może to kwestia oświetlenia.
Dużo bardzie mi się podoba niż klasyczny BB58.

c1718dc76a646f3ac7cf1f23f69eb5f1.plist

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wow i można było tak wejść i kupić ;) . Fakt wygląda ładnie na tej fotce.

28 minut temu, krisp1 napisał:

Na żywo dużo lepiej niż na zdjęciach.
Miałem wrażenie że tarcza ma inny odcień niż bezel ale może to kwestia oświetlenia.
Dużo bardzie mi się podoba niż klasyczny BB58.

No na Twoim zdjęciu jest jeszcze pleksi i trytowa luma 😉 

Wow i można było tak wejść i kupić . Fakt wygląda ładnie na tej fotce.

Sadzac po ubiorze Kolegi krisp1 (puchowa kurtka) to chyba gdzies na polkuli poludniowej - tam teraz jest zima...

A wyglada superancko.

A propos pasków nato https://erikasoriginals.com/ kolorystycznie jak najbardziej na +.

Ciekawe czy w dłuższym okresie czasu nie będzie przesytu ilością burgundu w zestawie? Ale kusi żeby sprawdzić Tymczasem original

166e97ba2e997a5a36c439d5c905dc0e.jpg

Wow i można było tak wejść i kupić . Fakt wygląda ładnie na tej fotce.

Mieli 3 sztuki i wszystkie zarezerwowane. Jeśli zapisałbym się dzisiaj to numer 5 wiec wg Pani w salonie około 3 tygodnie czekania.

No na Twoim zdjęciu jest jeszcze pleksi i trytowa luma  

Hehe faktycznie :) ja nieśmiały jestem jeśli chodzi o przymiarki i robienie zdjęć w salonie także na szybko fotka.

Sadzac po ubiorze Kolegi krisp1 (puchowa kurtka) to chyba gdzies na polkuli poludniowej - tam teraz jest zima...

A wyglada superancko.

Północna Szkocja także tutaj lato w pełni :) 10 stopni i deszcze do tego wieje jak cholera ;)

Nr 5 i 3 tygodnie? Może wpadnę zapisywać się u Ciebie tu już straciłem wszelką nadzieje

Ach, ale jakie cudowne krajobrazy macie tam w Szkocji! A i upaly czesto w Polsce daja sie we znaki.

No i macie jeszcze mikro kolejki.

28 minut temu, MasterMind napisał:

A to widzieli? 😂

😄

Dobry muszą mieć budżet na reklamę.

56 minut temu, MasterMind napisał:

A to widzieli? 😂

FB_IMG_1593797499875.jpg

Dobre 😂 gdzie to znalazłeś ? 
tymczasem u mnie gmt. Pora spenetrować z nim miasto 😎

EEA1A527-E9F2-4F1D-8A72-2E7729909491.jpeg

Edited by Scaut

Jak wejdziecie na oficjalną stronę Tudora i użyjecie google tłumacza do przetłumaczenia treści, to All Blacks (drużyna rugby) z automatu tłumaczy na Wszyscy Murzyni :P

Jakiś Polak który nie zna angielskiego może się nieco zdziwić, ale co tam, #blacklivesmatter i tak dalej :P

spacer.png

ng6mnrm.png

1 godzinę temu, MasterMind napisał:

Jak wejdziecie na oficjalną stronę Tudora i użyjecie google tłumacza do przetłumaczenia treści, to All Blacks (drużyna rugby) z automatu tłumaczy na Wszyscy Murzyni :P

Jakiś Polak który nie zna angielskiego może się nieco zdziwić, ale co tam, #blacklivesmatter i tak dalej :P

Problem w tym, że na FB te tłumaczenie jest odbierane jako wersja strony Tudora w j.polskim 🙆

Mało kto zada sobie trud, aby się przekonać, że nie ma polskiej wersji.

Taki tropic zakupiłem. Koncepcja jest ok, ale ta dziura miedzy koperta, a paskiem to mnie rani.

Edit. Zdjecie sprzedawcy

20mm-Retro-Vintage-Tropic-Rubber-Watch-Band-Strap-Tudor-Black-Bay-58-Dive-Watch.jpg

Edited by pablo122

33 minuty temu, pablo122 napisał:

Taki tropic zakupiłem. Koncepcja jest ok, ale ta dziura miedzy koperta, a paskiem to mnie rani.

Edit. Zdjecie sprzedawcy

20mm-Retro-Vintage-Tropic-Rubber-Watch-Band-Strap-Tudor-Black-Bay-58-Dive-Watch.jpg

ja wiem...dla mnie (jeśli już) to wolałbym tego typu spasowanie niż wersje zintegrowane z kopertą, przy Tudorach. 
Nie wygląda to na focie źle.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.