Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

19 godzin temu, Jan napisał:

@GaltJ chodziło mi bardziej o zysk w sensie hype i zainteresowanie marką. Inne modele jasne cieszyly sie popularnością ale dopiero 58 był strzałem w 10tke który nakręcił recenzentów, sciagnal nowych ludzi do Tudora itp

Pewnie, rozumiem i zgadzam się z Tobą. Chciałem tylko wnieść do dyskusji trochę danych finansowych, aczkolwiek w przypadku Rolka jest to bardzo utrudnione. Może po zamknięciu roku przedstawią troszkę danych nt. wyników Tudora za 2020, ja chętnie bym się dowiedział.

Panowie, 

Pytanie o tudora Black bay dark - mam i używam gmt którego bardzo sobie cenię i zastanawiam się czy nie dobrać do paczki tego ciemnego. Jak on się sprawuje, koperta się łatwo rysuje czy nie?

16627078-g4nmlpjdcwo6bz7ckz4unx30-ExtraL

Edited by Krzysiek_W

Czołem Panowie,

kupiłem ofoliowanego Tudora BB36 z drugiej ręki, trafił w ręce pierwszego posiadacza 22 grudnia 2020 roku. Sprawdziłem jego oryginalność i wygląda ok (luma indeksów i wskazówek ma identyczny kolor, ETA ma usuniętą pozycję zmiany daty, ceramiczny detent ball w bransolecie, nienaganne nadrugi na tarczy). Zastanawia mnie jedynie karta gwarancyjna - nie ma adresu/nazwy dealera. Podpowie ktoś kto kupował z kartą nowego typu? Może tak być? Ważna jest?

t1.jpg

t2.jpg

Dzięki, sprawdzam jak mogę, bo cena naprawdę okazyjna, ale kupiony od osoby prywatnej na Ch24. Bałem się lewizny, a wychodzi na to, że wyszła całkiem dobra okazja :)

Mini maxi.

9412304A-F45F-4C91-8449-2DD5D6B35EBC.jpeg

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Czy mamy tutaj jakiegoś właściciela Tudora BB/GMT/BB58 z okolic Trójmiasta? 

Chciałbym zająć 2 minutki i zobaczyć jak będzie wyglądał na moim wąskim nadgarstku. Oczywiście odpowiednio się odwdzięczę. 

Abstrahując od źle dobranych kolorów... jestem przyjemnie zaskoczony jak legendarny fifty eight współpracuje z nato...Świetny👍👍👍

3EC4FAF5-1243-4EE4-BF8B-97DCD86D2F4A.jpeg

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

W dniu 9.01.2021 o 21:14, olivjer napisał:

Czy mamy tutaj jakiegoś właściciela Tudora BB/GMT/BB58 z okolic Trójmiasta? 

Chciałbym zająć 2 minutki i zobaczyć jak będzie wyglądał na moim wąskim nadgarstku. Oczywiście odpowiednio się odwdzięczę. 

Ja co prawda nie z Trójmiasta, ale w weekend będę na gościnnych występach 😀 Jakby co, to mogę dać pomacać BB58 blue 😉

Nie mam żadnej aplikacji żeby wydrukować na papierze jedynie porównanie z time. is

Po równo 30 dniach testu noszony cały czas 

IMG_20210112_100047.jpg

Zdjęcie na duży plus 👌 Może i ja coś w końcu dodam, chociaż fotograf ze mnie żaden (a zegarek w drodze :) ) .

Czy już minęło 6 lat? To zegarek z chyba najdłuższym stażem u jednego właściciela jaki znam na tym forum 😄 Miał już serwis? A jeśli tak to gdzie? Czy zmieniała się dokładność chodu przez lata?

Edited by memento mori

48 minut temu, memento mori napisał:

Czy już minęło 6 lat? To zegarek z chyba najdłuższym stażem u jednego właściciela jaki znam na tym forum 😄 Miał już serwis? A jeśli tak to gdzie? Czy zmieniała się dokładność chodu przez lata?

serwisu jeszcze nie było, trochę zaczął się późnić ale ile dokładnie to nie sprawdzałem, może w tym roku jakiś przegląd będzie :)

3 godziny temu, memento mori napisał:

Wypraszam sobie, mam swoje Damasko dłużej 🖖

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)