Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

30 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Gdzie Oni są, Ci wszyscy wielbiciele BB58?! Zabrakło Ich, choć było ich tak wielu elu elu...:lol: 

Nie prowokuj, Mariusz, bo ja też, tak jak Tomek powyżej, jestem skłonny wejść po raz drugi do tej samej rzeki... może tylko tym razem na niebiesko;-)

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Gdzie Oni są, Ci wszyscy wielbiciele BB58?! Zabrakło Ich, choć było ich tak wielu elu elu...:lol: 

Trzeba sprzedać, żeby było na rolli

17 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Trzeba sprzedać, żeby było na rolli emoji18.png

Wystarczy spiąć pośladki, więcej i ciężej pracować. Wtedy nie musisz nic sprzedawać, tylko kupować :)

Wystarczy spiąć pośladki, więcej i ciężej pracować. Wtedy nie musisz nic sprzedawać, tylko kupować 

Dobra, przekonałeś mnie - nie sprzedam

1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

Trzeba sprzedać, żeby było na rolli emoji18.png

O to to, po co komuś Tudor jak można Rolexa. ;) Tudory to fajne zegarki, ale szybko się nudzą i rotują. Za bardzo "modowe" te ich wypusty, z czarnym 58 na czele. 

Ja się tam cieszę, że ten mój BB taki nudny. Jakiś ciekawszy zegarek pewnie dawno bym już sprzedał 😂

Tylko na robienie zdjęć czasu jakoś brak.

spacer.png

O to to, po co komuś Tudor jak można Rolexa.  Tudory to fajne zegarki, ale szybko się nudzą i rotują. Za bardzo "modowe" te ich wypusty, z czarnym 58 na czele. 

Faszyn from raszyn. Okropieństwo IMG_0306.jpg

No mnie się błyskawicznie znudził, rozmiar świetny, ale całe to złoto, pseudo nity, trochę odpustowy. ;) NIebieski mi ostatnio wpadł w oko, może teraz ten. 

No mnie się błyskawicznie znudził, rozmiar świetny, ale całe to złoto, pseudo nity, trochę odpustowy.  NIebieski mi ostatnio wpadł w oko, może teraz ten. 

Niebieski też ma pseudonity. No ale ich i tak nie widać. Mnie czarny bardzo przypasował, rozmiar perfekt! Niebieski też kozacki i faktycznie bardziej dyskretny. IMG_0291.jpg

Żartuje trochę to fajny zegar jest. Ale pare rzeczy bym w nimi zmienił. 

21 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

Niebieski też ma pseudonity. No ale ich i tak nie widać. Mnie czarny bardzo przypasował, rozmiar perfekt! Niebieski też kozacki i faktycznie bardziej dyskretny. IMG_0291.jpg

Niebieski jest spoko. Jakby co chętnie przygarnę :) 

Niebieski jest spoko. Jakby co chętnie przygarnę  

A to już nie do mnie temat u mnie został tylko czarny

8 godzin temu, KRZYSIO napisał(-a):

Niebieski jest spoko. Jakby co chętnie przygarnę :) 

Jak złożysz rozsądną propozycję, to może przygarniesz 😀

Jak złożysz rozsądną propozycję, to może przygarniesz

A wiadomo, że Rysiek jest poważnym biznesmenem wiadomego pochodzenia, także ten

Posted (edited)

Przypominam, że są też inne Tudory

a6DvUWf.jpg

Edited by Rethel

Już 10 lat ze mną.

76BA9D35-AE91-4E3B-A949-BAE5200B8294.jpeg

Orient Star Diver, Omega Planet Ocean 45.5 Big Size , Oris WilliamsF1 Team Day/Date , Oris Flight Timer B2 , Oris Aquis Date Blue ,Tudor Chrono 20300 , Seiko Tuna 300 meter - swap Omega Mesh , Tissot Chrono pr 516 , Oriencik "sentiment"patelnia , Omega Seamaster Chrono 44mm

17 godzin temu, nixon111 napisał(-a):

Nowy w foliach czeka 😆 

20210302_124151.jpg

Zapraszam na PW :) 

Hejka, może ktoś chciałby sprzedać Tudora BB58 bądź BB36. 
Proszę o PW :)

Piękne zegarki!

Mocno zainspirowany tona wrzuconych fotek BB 58 zaczalem sie zastanawiac, czy by nie zakupic sobie takowego.

Zadzwonilem do lokalnego dealera u mnie w miescinie i dowiedzialem sie, ze BB 58... nie da sie kupic :D

Listy oczekujacych pozamykane, bo bardzo duzo osob zapisanych jest a nie wiadomo kiedy i ile zegarkow dotrze.

Smiac mi sie troche zachcialo i zaczalem sie zastanawiac czy Tudor tak malo ich produkuje czy tak wszyscy nagle je chca (bo np. Suba sie nie da kupic).

Jak by nie bylo - wychodzi na to, ze Tudor szybko sie od starszego brata ucza, na Chrono24 oferty od troche powyzej MSRP do bardzo powyzej.

I tu nachodzi mnie refleksja, ze jakas patologiczna, chora sytuacja sie tworzy, zaraz okazie sie, ze i na Omege trzeba sie zapisac...

27 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Mocno zainspirowany tona wrzuconych fotek BB 58 zaczalem sie zastanawiac, czy by nie zakupic sobie takowego.

Zadzwonilem do lokalnego dealera u mnie w miescinie i dowiedzialem sie, ze BB 58... nie da sie kupic :D

Listy oczekujacych pozamykane, bo bardzo duzo osob zapisanych jest a nie wiadomo kiedy i ile zegarkow dotrze.

Smiac mi sie troche zachcialo i zaczalem sie zastanawiac czy Tudor tak malo ich produkuje czy tak wszyscy nagle je chca (bo np. Suba sie nie da kupic).

Jak by nie bylo - wychodzi na to, ze Tudor szybko sie od starszego brata ucza, na Chrono24 oferty od troche powyzej MSRP do bardzo powyzej.

I tu nachodzi mnie refleksja, ze jakas patologiczna, chora sytuacja sie tworzy, zaraz okazie sie, ze i na Omege trzeba sie zapisac...

Suba da się kupić, podobnie jak BB58.  Na wybrane modele Omegi także trzeba swoje odstać. :)