Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Posted (edited)

Taaa, o teflonie nie słyszała.

Edited by mroova
Jedyne co mi w nim nie pasuje to snowflake, gdyby dali takie jak w Black Bay One 7923/001 byłby hicior.

Na metce trochę ponad 20k. Stary Browar - trafiłem na dostawę, właśnie go wyciągali z zaplecza. Ponoć nie można rabatować go punktami, mówię ponoć, bo nie byli tego pewni.
20210722_162311-01.thumb.jpeg.e0d01d556a4890c277d2755c1fcf4d74.jpeg

Dzięki! Fajny zegar

10 minut temu, Tomaszek napisał(-a):

Dzięki! Fajny zegar

Mnie też się podoba, ale zupełnie nie wiem, kiedy miałbym go nosić. Myślę, że szybko się sprzeda. 

faktycznie robi wrażenie ale 

7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

zupełnie nie wiem, kiedy miałbym go nosić.

:)

Od tygodnia leży w gablocie na P3k, wczoraj byłem i ciagle leży :) Na żywo dużo lepiej niż na zdjęciach ogólnie :)

13 minut temu, Rethel napisał(-a):

@mario1971Gratulacje. Na zdjęciach wygląda super na żywo pewnie jeszcze lepiej !

Jakie gratulacje? Ja Tudora lubię pomierzyć sobie od czasu do czasu. Taka fobia. :) 

Z wszystkich Tudorów mógłbym się skusić jedynie na BB58 (czarna wersja), lub na Pelagosa.

Chociaż ten ceramiczny wywarł na mnie same pozytywne wrażenia. Szkoda tylko, że butikowe oświetlenie jest tak mocno anty-zegarkowe.  

Tak po tym w świetle dziennym oglądasz tarczę zegarka i są inne wrażenia. Z Tudorów mój BB41 mnie przyciągnął i dalej cieszy. 

E2GVe7k.jpg

Gruby owszem ale o dziwo dobrze leży. Nie czuję ciężaru na ręce dobrze przy projektowaniu pokombinowali aby było ok. 

Jakie gratulacje? Ja Tudora lubię pomierzyć sobie od czasu do czasu. Taka fobia.  

Mariusz, a jeśli to jednak jakaś -filia ?

14 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Na metce trochę ponad 20k. Stary Browar - trafiłem na dostawę, właśnie go wyciągali z zaplecza. Ponoć nie można rabatować go punktami, mówię ponoć, bo nie byli tego pewni.

20210722_162311-01.jpeg

Black lives better ?  :)

Dzień Dobry

czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie z modelem fifty eight silver ? Głównie jestem zainteresowany jak srebro patynuje na tej kopercie?

Mechanizm poza zdobieniami domniemuje że jest ten sam jak w regularnym 58 (choć organoleptycznie koronka pracuje mniej płynnie).

Przepraszam za pytanie trochę z czapy, ale kompletnie wypadłem z obiegu. 

Tudor Black Bay 36 czarna tarcza na bransolecie, z kruka. Kupiony w sierpniu 2020 (na eta). Za ile teraz te zegarki się sprzedają? Chciałbym go sprzedać, bo nie nosze już, tylko leży i się kurzy. 

3 minuty temu, kraken111 napisał(-a):

Przepraszam za pytanie trochę z czapy, ale kompletnie wypadłem z obiegu. 

Tudor Black Bay 36 czarna tarcza na bransolecie, z kruka. Kupiony w sierpniu 2020 (na eta). Za ile teraz te zegarki się sprzedają? Chciałbym go sprzedać, bo nie nosze już, tylko leży i się kurzy. 

Nie wyceniamy na forum zegarków (zabrania tego regulamin). Wejdź na chrono24.com wpisz nr referencyjny, zaznacz EU, używany, rok i będziesz miał widełki cenowe.

4 minuty temu, swierszczu napisał(-a):

Wystaw to zobaczysz. Za 5 mogę kupic. Sprzedaz?

5 sztabek złota? Jasne, wbijaj 

Posted (edited)
1 minutę temu, memento mori napisał(-a):

Raczej pięć lodów Ekipa 😂

Jeszcze lepiej, sprzedany! 

To chociaż powiedzcie, czy to, że jest na ETA obniża lub zwiększa jego wartość? Czy bez znaczenia generalnie?

Edited by kraken111

Ogólnie mam w domu pare papierków po lodach ekipa 😂 a tak na serio to wejdź sobie na chrono zobacz po ile chodzą odejmij od tego jakieś 20-30% i to będzie kwota za jaja relatywnie to sprzedasz. 

O i T 

23 minuty temu, kraken111 napisał(-a):

Jeszcze lepiej, sprzedany! 

To chociaż powiedzcie, czy to, że jest na ETA obniża lub zwiększa jego wartość? Czy bez znaczenia generalnie?

Jeśli mnie pamięć nie myli to Tudor zaczął montować selity do wybranych modeli. W tym wypadku może to mieć ciut większe znaczenie, jeśli dotyczy BB36 (tego nie jestem pewien). 

Natomiast generalnie nie będzie to miało większego znaczenia ponieważ te modele są ciagle w sprzedaży i nie należą do hitowej kolekcji.