Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Młody92

ERHARD JUNGHANS

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, ja odpuszczam...

Kontakt ze sprzedającym bardzo lakoniczny, przy prośbie o zdjęcia w większej rozdzielczości, odpowiedział że nie mają czym ich zrobić...

Przy pytaniu o sprawność, odp "Nowy zegarek ....szczerze nawet nie sprawdzałem ale jak cos jest nowego to chodzi ...."

 

Gdy byłem już prawie zdecydowany, chciałem wszystko doprecyzować...

"No właśnie, dużo niewiadomych jak na transakcje o takiej kwocie a Wy jako lombard macie kilka nieprzychylnych komentarzy...

Postawmy sprawę jasno.

Jestem skłonny kupić ten zegarek jeśli zapewni mnie Pan, że jest on sprawny, że przy założeniu na rękę i kilkukrotnym nią pomachaniu, sekundnik zacznie chodzić - nie jest to zbyt czasochłonne.

Jestem uczciwym człowiekiem, chcę ten zegarek i po jego dotarciu, jeśli rzeczywiście będzie bez śladów użytkowania, nieuszkodzony, będę super zadowolony, nie będę kombinował czego się tu przyczepić by go zwrócić...
Jeśli jednak okaże się mieć jakąś poważną wadę, której naprawa będzie wymagała dużych środków, zamierzam skorzystać z możliwości odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni i zwrotu pieniędzy i nie odpuszczę... Natomiast liczę się z myślą, że zegarek może wymagać okresowego serwisu u zegarmistrza ale nie jakiś poważnych napraw na granicy opłacalności."

 

Otrzymałem miłą odpowiedź:

"Prosze wybaczyć ale jak na uczciwego człowieka za długie maile pan pisze a mi sie nie chce ich czytać ...prosze iść do sklepu tam bedzie pan miał 100 % pewności nikt nie bedzie pana zapewniał itp itd"

 

Jakby co, mowa o tej aukcji: http://allegro.pl/erhard-junghans-1861-028-4726-i5005871017.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do decydowania o wlasnoscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.