Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego Ruska nie kojarzę, ale wszystko możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.

Widziałem już różne cuda ,ale to nie przyszło mi nawet do głowy :angry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie.

Widziałem już różne cuda ,ale to nie przyszło mi nawet do głowy :angry: .

A swastyki na Delbanach, czy Atlanticach? Takich niszczycieli jest coraz więcej.

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyć taki zegarek "szok"

W sumie tarcza powiedzmy, że zniszona ale w sumie wykonanie nie jest złe. A teraz załużmy, że pojawia się kilka, kilkanaście takich tarcz. Czy to dalej partactwo czy już unikatowa seria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tarcza powiedzmy, że zniszona ale w sumie wykonanie nie jest złe. A teraz załużmy, że pojawia się kilka, kilkanaście takich tarcz. Czy to dalej partactwo czy już unikatowa seria :)

To dalej partactwo i poniekąd profanacja, dla każdego kto lubi Polskie zegarki.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Też go śledziłem prawie do ostatniej chwili i przegrałem przez przypalającą się smażonkę z ostatnich grzybów :) .

Trochę też wystudził mnie Kris,bo jak zobaczyłem,że On licytuje to trochę odpuściłem.

Trudno,miałem zamiar dac sporo więcej.

Przeleciałem zdjęcia  wszystkich znanych polskich mechanizmów i moim amatorskim zdaniem płyta była bita w Błoniu.

4 taka jak u mnie i inne cyfry raczej OK.

Poskładany to pewne.

Koło płaskie raczej się nie psuje,to dlaczego jest z kirowskimi oznaczeniami?

Ale to już historia  :) .

Pytań może być wiele. Proszę pamiętajcie, że w Polskich mechanizmach mostek naciągu przy kole koronowym zawsze jest w szpic, a większość pseudo mechanizmów po złożeniu mostek jest inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam sprzedający wystawił teraz Antymagnetycznego

http://allegro.pl/oficerski-blonex-antymagnetyczny-zegarek-blonie-i5800480231.html

Egzemplarz z za krótkim czarnym sekundnikiem....hm.... Wydaje mi się, że gdzieś taki już widziałem... - może to ktoś, kto tu zagląda?

Edytowane przez Wintergreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale już teraz zanosi się, że okazja to to nie będzie. ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupkowate pytanie, antymagnetyczny różni się materiałem z którego wykonany jest włos i sprężyna. Czy da się to jakoś zweryfikować gołym okiem? Wygląda jak zwykły 17 kamieniowy mechanizm.

To jeszcze dorzucę, że znalazłem stronę na której mechanizm 2410 czyli magnetyczny powinien mieć większe koło sprężyny w gwiazdki bez napisu. 

Cóż o ten zegarek będzie walka, również między forumowiczami.

Dorzucę tylko, że zgodnie z informacją od sprzedającego w środku siedzi mechanizm 2409.

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu Panu ktoś wszystkie polaki robi - większość jaki ostatnio wystawiał były robione albo warszawskie 

Ten bałtyk na 100% jest malowany 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę aby złocona koperta miała dekielek bez ząbka, i brak wycięcia na ząbek w kopercie. W książce chyba też nie widziałem, mylę się ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie kojarzę z ząbkiem,tak na szybko :) .

A dekiel to chyba nie taki.

Edytowane przez pirx65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekielek od chromowanej na 100%. A złocone były z tego co pamiętam z zabkiem ponieważ były w całości z importu, a kirowskie poljoty też miały ząbek. Ale oczywiście nie dam się za to pokroić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie..

Jezu, która "znana łódzka firma" tak masakruje zegarki.. Straszne. Wskazówki od czapy, tarcza też (cięzko powiedzieć co było oryginalnie) i koperta z tak strasznym chromem i krzywymi uszami.. Wiecie o jaką firmę chodzi? Warto by się podpytać może aby unikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.