Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Cena pójdzie jeszcze do góry,chyba najrzadszy choc jest znanych kilka innych prototypów.

Wyższe ceny osiągają tylko Błonia z polskim mechanizmem.

Czyli dobijemy do 3 000 zł?

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maila od Pani dostali ??? zdjęcia doszły?? no to do boju bo Pani nie kończy przed czasem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maila od Pani dostali ??? zdjęcia doszły?? no to do boju bo Pani nie kończy przed czasem  :D

Dziwnie sceptyczny jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartuje oczywiście - to Wy się znacie na Polskich zegarkach i to ja od Was uczę się jak powinien wyglądać oryginał

Dostałem zdjęcia tak jak i Wy bo Pani odpisała zbiorowym mailem dla tego napisałem 

Ze zdjęć mam watpliwości co do koperty bo wygląda jak ponownie pochromowana a skoro ktoś poddał kopertę chromowaniu to czy aby nie pokusił się o tarczę 

Być może się mylę i to wina zdjęć i światła - ja tego zegarka na pewno licytował nie będę nie chciałbym jednak aby ktoś z was wtopił tyle pieniędzy jeśli okaże się że to malowanka - co do tarczy ja się nie wypowiadam bo się po prostu nie znam i nie widziałem nigdy takiej na żywo - na zdjęciach u Krisa i ten drugi z reklamy widać spękania i zmatowienie warstwy ochronnej lakieru a w tym z aukcji nie ma nic

To zdjęcie tyłu

post-68206-0-26619900-1450122097_thumb.jpg

post-68206-0-02188700-1450123080_thumb.jpg

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze dopatrzyłem to w oryginałach Krisa i tego z reklamy cyferka 7 jest w pionie z literką B natomiast w tej z aukcji 7 jest wysunięta w lewą stronę to samo literka B w słowie RUBIS w oryginałach pokrywa się z prawą nóżką literki N z napisu BLONEX a w tym aukcyjnym tez jest przesunięta w lewo - no i chyba najbardziej widoczne to te nacięcia godzinowe - według mnie sa różnej długości i grubości (mało precyzyjne ) wyglądają jak nadlane farbą

Nie wiem ja tylko porównuję i piszę to co widać być może było kilka wersji - oceńcie sami i napiszcie bo jestem ciekaw waszego zdania 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi mącisz w głowie :) .

Ja tu wyprzedaję wszystko, żeby chociaż zaistniec na aukcji /choc Kris już wali z grubej rury/,a tu nowe wątpliwości.

Ale może i dobrze,mniej będzie żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie bierzcie mojej opini jako wyznacznik oryginalności tego zegarka - ja mam wątpliwości a raczej ich nie mam - za dużo jest jakby odchyłek ale co mogę powiedzieć o zegarku którego nawet nigdy na oczy nie widziałem - warto jednak porównać te drobne szczegóły 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

kol. pirx65   - czy to nie ta osoba od której kupiłem tego sławetnego Zodiaka?  Wiesz o którym piszę?

Nie pamiętam,dawno to było i nie wiem jak skończyła się tamta historia.

W komentarzach nie ma Twojego nicka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

kol. pirx65   - czy to nie ta osoba od której kupiłem tego sławetnego Zodiaka?  Wiesz o którym piszę?

 

Nie pamiętam,dawno to było i nie wiem jak skończyła się tamta historia.

W komentarzach nie ma Twojego nicka.

 

Rozjaśnicie cos w temacie Zodiaka?

 

EDIT 

Napisałem do Pani a chyba raczej Pana ale mniejsza o to 

 

Dziękuje

Proszę mi powiedzieć czy zegarek był poddawany renowacji? Według mnie koperta jest po ponownym chromowaniu pytanie czy była robiona też tarcza?Proszę o odpowiedź bo w tej grze grają spore pieniążki

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź 
 
I dostałem odpowiedź w sumie nic nie wyjaśniającą raczej wymijającą
 
Odp: 
Widzę po licytacji, że to musi być rzadki zegarek. Niestety nie znam jego historii ... Nie mogę pomóc.
Pozdrawiam,
J.B
 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką samą odpowiedź na pytanie o historię zegarka i renowację :) .

A Zodiaka ponad rok temu wystawiała też jakaś pani.

Ten najrzadszy z arabskimi indeksami i pięknym stanie,

Poszedł bardzo drogo a okazał się malowanką od Głowackich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto by było napisać do Głowackich maila i zapytać czy robili taką tarczę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że malowanka? Ktoś zobaczył ceny i sam takiego stworzył :) Nie znam się na Błoniach, więc tylko wrzuciłem co wpadło mi w ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że malowanka? Ktoś zobaczył ceny i sam takiego stworzył :) Nie znam się na Błoniach, więc tylko wrzuciłem co wpadło mi w ręce.

Dokładnie. I aukcja kończy się przed Świetami :). Ciekawe jaka będzie cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile by bylo warto wziąć? 100 zł?

Wiesz, ciężko powiedzieć ponieważ zdjęcie jest cząstkowe, nie wiadomo co w środku. Do tego chyba tu niewolno wyceniać zegarków? :)

Polskie zegarki najczęściej oscylują wokół 100 zł, chyba że są to modele w złoconych kopertach wtedy cena jest wyższa. Ostatnie kilka tygodni przyniosło świąteczny wzrost cen, na np. allegro i teraz musi minąć znów kilka tygodni aż sytuacja się unormuje. Jeżeli jesteś zainteresowany poproś o zdjęcia koperty od drugiej strony, czy nawet mechanizmu (choć na te bym za bardzo nie liczył). 

No i najważniejsze musisz ocenić, ile Ty jesteś w stanie dać za ten zegarek :)

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta ido! Nie ma co! szczerbaty.gif


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.