Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Dzięki. Tego gogusia nie znałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze rozumiem to według Pawła Burnego aukcja będzie sztucznie holowana przez sprzedawcę.


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, nie byłem pewien czy o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze rozumiem to według Pawła Burnego aukcja będzie sztucznie holowana przez sprzedawcę.

A nie przez sprzedawcę tylko przez to że link do aukcji zegarka właśnie się pojawił na tym forum? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Przez sprzedawcę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie przez sprzedawcę tylko przez to że link do aukcji zegarka właśnie się pojawił na tym forum? :)

Myślisz, że użytkownicy tego forum nie śledzą na bieżąco aukcji na all i ol ?? Znając życie to pierwsze wyświetlenia są nabijane przez nich, i jeśli zegarek został kupiony np po 10 wyświetleniach , to w 80% trafił do kogoś z tego forum :). Także śmiem twierdzić, że podlinkowanie aukcji nie szkodzi niczyim interesom, bo i tak wszyscy stąd już i tak widzieli ten zegarek zanim link się pojawił w temacie.


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że użytkownicy tego forum nie śledzą na bieżąco aukcji na all i ol ?? Znając życie to pierwsze wyświetlenia są nabijane przez nich, i jeśli zegarek został kupiony np po 10 wyświetleniach , to w 80% trafił do kogoś z tego forum :). Także śmiem twierdzić, że podlinkowanie aukcji nie szkodzi niczyim interesom, bo i tak wszyscy stąd już i tak widzieli ten zegarek zanim link się pojawił w temacie.

Śledzą, nie śledzą ale Panu Pawłowi Bury jakoś udało się w jednej aukcji kupić kilka błoniaków w super stanie w bardzo niskiej cenie (co dalej mnie zadziwia). Ciekawe zatem ile by zapłacił za te zegarki jakby podesłał linka na forum z zapytaniem - czy w górnym prawym rogu to magnetyczny? ;)

Pozdrowienia dla Pawła Burego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  Zdecydowanie wolę Paweł niż pan  ;)

Pewnie poszedł by ciut drożej  :D  

Również pozdrawiam  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba było kilka aukcji, nie tylko Polaków, też zgarnąłem dwie aukcje, w sumie 12 szt. Od tej pani, i dalem poniżej setki :) , ale mnie interesowały inne zegarki. :)

Ed.

A nie, jednak trochę powyżej setki :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jak chcesz to sprzedam Ci takiego za połowę ceny ;)

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za szalona cena :)))Kwiatek to ja wtedy sprzedam ci swojego za tyle samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle byłbym ostrożny z zakupami u tego sprzedawcy - ma trzy komentarze sztucznie nabite wszystkie z przed 2 -3 dni jakiś znaczek - w jednym przypadku ktoś niby kupił za 10zł znaczek którego nawet zdjęć nie ma i tylko 4 wyświetlenia - reszta kont pewnie tego samego gagatka 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to sprzedam Ci takiego za połowę ceny ;)

 

A tak w ogóle byłbym ostrożny z zakupami u tego sprzedawcy - ma trzy komentarze sztucznie nabite wszystkie z przed 2 -3 dni jakiś znaczek - w jednym przypadku ktoś niby kupił za 10zł znaczek którego nawet zdjęć nie ma i tylko 4 wyświetlenia - reszta kont pewnie tego samego gagatka 

Aha, w takim razie nie jest to okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że w nazwie aukcji zabrakło Błonia i cena od razu normalna się zrobiła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na pewno była większa - Paweł już wie, za co przepraszał... B)

Widać, że kolega poważnie wziął się do budowy kolekcji. Dobrze, że mam trochę inne priorytety. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większa, większa ale w granicach zdrowego rozsądku dla mnie dobra - to prawda odbudowuję to co kiedyś poszło ale tym razem idę na jakość a nie na ilość, czas mam nic mnie nie goni (tak bynajmniej mi się wydaje) życie może to zweryfikować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większa, większa ale w granicach zdrowego rozsądku dla mnie dobra - to prawda odbudowuję to co kiedyś poszło ale tym razem idę na jakość a nie na ilość, czas mam nic mnie nie goni (tak bynajmniej mi się wydaje) życie może to zweryfikować

 

To trzeba będzie zmienic taktykę :) .

Do tej pory grzecznie czekałem,licytowałem delikatnie czekając na ostatnie minuty,ale pokazał się nowy-gniewny :) ,który załatwia po cichu nocą/cóż,takie czasy/.

Ale tego Dukacika jakoś nie wyrwałeś,choc nie wierzę,że nie próbowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Dukacik ?? bo chyba o czymś nie wiem że był takowy?

Ja kiedyś pisałem że zawsze jak coś mi wpadnie w oko to próbuję po prostu kupić i tyle - jeśli ja tego nie zrobię to skorumpuje ktoś inny 

Mam zasadę nie przepłacam chyba że bardzo chce czegoś to nie ma zmiłuj ale wiem że są też dużo lepsi którym dołożenie kolejnej stówy czy dwóch nie robi różnicy wtedy odpuszczam - nie ten to będzie następny

 

A Dukacik to nie wiem - zakończony już ??? masz linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.