Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

 
 

 

No nie dosyć, że podkupuje to jeszcze winduje te których nie chce kupić!! :)

wklejenie linku tutaj na forum i tak Ci ceny nie wywinduje, bo Ci starzy wyjadacze i tak już dawno widzieli tę aukcję. Oni ją widzieli zanim jeszcze została wystawiona. Nałogowcy ;)

przykład powyżej z "szybkim Lopezem"

Jasne żeby wklejać linki, od tego chyba jest ten temat "Błoniowe okazje na aukcjach"

Jak jest identyczny temat w dziale ruskim, to jakoś nikomu linki nie przeszkadzają, a tutaj macie jakieś dziwne myślenie, że znaleźliście perełkę na allegro albo olx której nikt nie widział - no proszę Was bądźmy poważni.

Perełkę to możecie sobie na jakimś targu wyszukać, w internetach jest pełna lustracja ^^

 

mam nadzieję, że wielu błędów nie narobiłem ale pisałem lekko targany emocjami.


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oni ją widzieli zanim jeszcze została wystawiona. Nałogowcy  ;)

:lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

 

wklejenie linku tutaj na forum i tak Ci ceny nie wywinduje, bo Ci starzy wyjadacze i tak już dawno widzieli tę aukcję. Oni ją widzieli zanim jeszcze została wystawiona. Nałogowcy ;)

przykład powyżej z "szybkim Lopezem"

Jasne żeby wklejać linki, od tego chyba jest ten temat "Błoniowe okazje na aukcjach"

Jak jest identyczny temat w dziale ruskim, to jakoś nikomu linki nie przeszkadzają, a tutaj macie jakieś dziwne myślenie, że znaleźliście perełkę na allegro albo olx której nikt nie widział - no proszę Was bądźmy poważni.

Perełkę to możecie sobie na jakimś targu wyszukać, w internetach jest pełna lustracja ^^

 

mam nadzieję, że wielu błędów nie narobiłem ale pisałem lekko targany emocjami.

 

Kolego dadas (avatar widzę dobrany idealnie). Oczywiście, że linki wklejać i oczywiście, że osoby na tym forum raczej mają pozakładane filtry itp. na różnych stronach i nic im nie umknie.

A wpis z windą to ironia, dlatego była "buźka" na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie że prześwietlam allegro non stop - i bardzo często zdarza się że  ktoś wkleja nowy nabytek który mnie tez interesuje - pytam a skąd ci on ??? okazuje się że aukcja zakończona tydzień temu - ja jej nie widziałem i w obserwowanych nie miałem 

czarna dziura czasem się robi i okazje umykają pomimo że śledzę portal na bieżąco 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie jak Paweł Bury - niby prawie na bieżąco śledzę różne portale handlowe a i tak przy czytaniu wątków okazyjnych na aukcjach często mam "Jakim cudem tego nie zauważyłem".

 

Z drugiej strony oczywiście okazje typu http://allegro.pl/show_item.php?item=5985591963 długo nie wiszą...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie jak Paweł Bury - niby prawie na bieżąco śledzę różne portale handlowe a i tak przy czytaniu wątków okazyjnych na aukcjach często mam "Jakim cudem tego nie zauważyłem". Z drugiej strony oczywiście okazje typu http://allegro.pl/show_item.php?item=5985591963 długo nie wiszą...

Hehe, no właśnie dlatego cały czas siedzimy na allegro. Jakim cudem ja go nie zauważyłem...

A nawiązując jeszcze to wypowiedzi Pawła to ogłoszeń jest masę i nawet czasem nie wiemy co się kryje w tytule "wykopki strychowe" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki Lopez szybko załatwi sprawę :P ,a pozostałym zostanie palec :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki Lopez szybko załatwi sprawę :P ,a pozostałym zostanie palec :lol: .

Do wąchania :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, chciałem być szybkim lopezem, ale coś posiadacz nie odpisuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie nieuczciwie, jak tak można :D


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka mu się zapchała

No mnie ten sprzedajacy zgłosił do allegro za próbę korupcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu kto i co kupił, bo strona przeniesiona do archiwum i nawet nie wiadomo co było przedmiotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Facet dostał tyle zapytań, że po prostu zwariował!

Sami sobie te ceny windujemy.

 

 

Zegarek był na początku w kup teraz za 320 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet dostał tyle zapytań, że po prostu zwariował!

Sami sobie te ceny windujemy.

 

 

Zegarek był na początku w kup teraz za 320 złotych.

 

Aukcja usunięta przez Allegro z powodu naruszenia... a kup teraz było na początku 350 złotych... facet-sprzedający się plącze w zeznaniach;)

Edytowane przez borczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze,zostanie więcej kasy dla mnie jak zacznę wiosenne wietrzenie kolekcji :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i to ochydna - żartowałem oczywiście czasem żeby ktoś nie kliknął 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.