Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

No był ładny gliszowany blonex/bałtyk i chyba tarcza antymagnetycznego

Tarcza nie sądzę - inne indeksy. Fakt, że wyglądała mocno perłowo, ale oryginał jednak z cyferkami, a tam było bez;)

 

Zdjęcia generalnie marne - ilość imponująca i na pewno ciekawe... ale raczej dla kogoś, kto teraz będzie wyzyskiwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiaskowany mostek + nowa grawerka?

Wypiaskowany dekiel?

 

Numer z werku niestety nie pasuje do złotego tysiąca. Ale niedługo pewnie i to da się zrobić...

 

Nowa jakość...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiaskowany mostek + nowa grawerka?

Wypiaskowany dekiel?

 

Numer z werku niestety nie pasuje do złotego tysiąca. Ale niedługo pewnie i to da się zrobić...

 

Nowa jakość...

Takie mostki można było kupić jakiś czas temu na Allegro.

Dekiel jest oryginalny i od tego rodzaju koperty.

To po prostu składak z "unikalną ;) " tarczą.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie będę się upierał, ale nie podoba mi się faktura dekla i mostka. Są takie za bardzo zmatowiałe i nie pasują mi do reszty zegarka pod tym względem.

 

Ale może to po prostu takie zdjęcie.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale na takie "okazje" jest inny temat. Coraz więcej tu ofert pasujących do "majstersztyków", a to jest temat dla prawdziwych okazji.

 

Się może narażę i może uznacie, że porządek ważniejszy niż rozsądek, ale... hmmm... "okazje" - użycie takiego słowa w tytule tego tematu i Twój wpis powodują, że nie widzę sensu wpisywania już tu niczego. No bo wszystko to, co znajdę i co mój subiektywny odbiór świata uzna za okazję, zostanie przeze mnie kupione... no bo skoro coś jest okazją i ja to widzę, to z niej raczej skorzystam. Po co mam pisać o tych znaleziskach, które w związku z moim zainteresowaniem zegarkami "Błonie", już kupiłem, bo uznałem, że to okazja:( Bez sensu... Skorzystać z okazji chyba nie będą chcieli tylko ci, którzy się tematem "Błonie" nie interesują... ale skoro się nie interesują, to ani nie będą wiedzieć, że coś jest okazją, ani nie wejdą w ten wątek, żeby się tym znaleziskiem podzielić. 

 

No i tym samym wątek został zabity przez brzmienie tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ani kupy się to nie trzyma co piszesz ani....

To, że jesteś pazera i nie chcesz dzielić się okazjami z allegro z kolegami z forum to już Twój problem! Rozumiem, że jak trafia się na allegro zegarek który już masz w kolekcji to też go tu nie pokażesz bo musisz go kupić?!

Bez sensu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pax, pax między zbieraczami.

Panowie, proponuję stłumić ten spór w zarodku. Wątek działa (może nieco rachitycznie, ale działa) więc są tacy co dodają okazje.

Są też tacy co korzystają - czasem kupią, czasem po prostu popatrzą i się doszkolą co jest okazją a co pułapką na naiwniaka. I tutaj wrzucanie co bardziej zdradliwych fałszywek jest moim zdaniem jak najbardziej sensowne.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Moim zdaniem nie jest sensowne.

Po to zakładamy różne wątki i tematy, żeby szukać tam tego co nas interesuje. A wrzucanie wszystkiego go jednego gara (tematu) wprowadza tylko haos i bałagan bo wchodząc np. tutaj czekam na przejrzenie ciekawych okazji a widzę same buble które powinny być w zupełnie innym temacie.

 

Kończę ten OT.

 

Miłej niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani kupy się to nie trzyma co piszesz ani....

To, że jesteś pazera i nie chcesz dzielić się okazjami z allegro z kolegami z forum to już Twój problem! Rozumiem, że jak trafia się na allegro zegarek który już masz w kolekcji to też go tu nie pokażesz bo musisz go kupić?!

Bez sensu!

 

Nie rozumiesz, albo nie chcesz rozumieć.

 

Jeśli już coś mam i to, co widzę nie jest w lepszym stanie, to nie ocenię tego jako "okazję". Nie wchodzę w aukcję, które od razu widzę, że mnie nie interesują. Nie mam na to czasu. Nie chodzi o żadną pazerność tylko o logikę.

 

Oki - koniec mojego udziału w takim razie w tym wątku. Nie psuję porządku. 

 

Miłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Więc nie pisz już nic tutaj tylko w odpowiednim do tego wątku i będzie wszystko w porządku!

A zaglądając tutaj mam nadzieję, że trafisz na interesujący Ciebie zegarek a nie jakieś pomalowane gówno! (Za przeproszeniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie pisz już nic tutaj tylko w odpowiednim do tego wątku i będzie wszystko w porządku!

A zaglądając tutaj mam nadzieję, że trafisz na interesujący Ciebie zegarek a nie jakieś pomalowane gówno! (Za przeproszeniem)

.

 

W samo sedno. Pełna zgoda. Do pomalowanych kabanów macie temat majstersztyków. Tam wrzucajcie takie znaleziska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest bardzo dobry i bardzo dobrze, że jest.

Sam tutaj często zaglądam.

Wcale nie muszę niczego kupić, ale sporo się mogę nauczyć :)

 

A kto tego nie rozumie i nie chce - niech tego nie czyta ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo ja zacząłem nieopacznie tę dyskusję, więc:

 

Jeszcze okazja. Kiepskie zdjęcia, ale koperta piękna, koronka oryginalna, tarcza z normalną patyną.

 

Ładne Błonie, tarcza z drobnym "glonem" :P, ale tragedii nie ma. Wskazówki powinno się podmienić z moim egzemplarzem, tu powinny być żółte, a u mnie srebrne i byłoby cudnie ;).

http://allegro.pl/meski-duzy-zegarek-polskiej-produkcji-blonie-i6005633886.html

 

Puki co okazje, a co najważniejsze oryginalne zestawienia.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie - nawet go nie widziałem - ale ładna sztuka  :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ...ja wiem...

Ma napis Błonie i ma ładny dekiel 

A na poważnie to cenę wyprodukowało dwóch napaleńców albo jeden napaleniec z pomocą właściciela - nikogo nie oskarżam mogło być tak albo tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w nim coś czego nie widzę,bo cena mnie lekko zszokowała <_< .

http://allegro.pl/blonie-16-kamieni-made-in-poland-okazja-bcm-i5999344198.html

:o  :o  :o  o kurde, jakie będą ceny pod koniec roku? Niestety najwyraźniej moda się zrobiła na produkty Błonia :wacko:, ciężko będzie teraz coś kupić w rozsądnych pieniądzach.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam,że ktoś ustrzelił snajpera ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.