Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

U tego sprzedawcy trzeba liczyć się z tym że będzie holowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koperta?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem nigdy tego nie zgłębiałem żeby mieć w pamięci - do książki zaglądnijcie co tam zostało ustalone - koronka zmieniona na pewno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta OK, rodz. II, dekiel też z kompletu (rys. 4.3 i 4.7) wspomnianej książki "Przystanek Zegarek". Jak zauważono wyżej, koronka wymieniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No długo nie powisiał :(

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Potrzebuję pomocy, zastanawiam się nad kupnem zegarka

http://www.olx.pl/oferta/zegarek-atlas-blonie-CID87-IDmwMdm.html#462dabfab4

 

Jak uważacie czy warto za taką cenę kupić w takim stanie kupić taki zegarek Atlas ?

 

Zegarek jest na pewno oryginalny (ta tarcza występowała z kopertą III rodzaju) i w super stanie. Rzadko błonia w takim stanie występują.

A czy warto - to już sam musisz stwierdzić. Powiem tylko tyle, że ładne/średnie stany błonia sprzedają się (przy uczciwych aukcjach ;) ) w okolicach 200-300 zł. Jak zauważyłem po aukcjach - trochę wyższe ceny osiągają alfy i zodiaki (oczywiście poza antymagnetykami i z polskimi mostkami), czasami ładne złocone, trochę niższe popularniejsze blonexy i błonia. Dużo zależy też od stanu  

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najdroższe są Antymagnetyczne wraz z Alfami, ale z Polskimi mech. występujące niezwykle rzadko z wiadomych powodów - wyszło ich najmniej. Tuż za nimi klasują się białe kruki czyli Atlasy z 12 na gorze i 6 na dole. Rzadko wystepuja. Wczoraj byla na allegro malowanka i poszla za duzy hajs wiec wspolczuje osobie ktora ja kupila (chyba, ze byla swiadoma). Poza tym do rzadszych mozna zaliczyc jeszcze moze Jantary w ladnych stanach, inne czesciej sie spotyka. Taka moja subiektywna opinia. Przy odrobinie szczescia kupisz taniej tego Atlasa, na ktorego polujesz ;)

Edytowane przez PatrykH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziękuję za odpowiedzi. 700 zł trochę dużo, czasami sledze sprzedaż na allegro tych zegarków. Sprzedają się taniej ale nie widziałem w takim dobrym stanie żadnego.   :)

 

Zastanawia  mnie jeszcze czy ucho koperty nie jest zgięte ? czy tylko mi się tak wydaje ?

Edytowane przez paeo21106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy, zastanawiam się nad kupnem zegarka

http://www.olx.pl/oferta/zegarek-atlas-blonie-CID87-IDmwMdm.html#462dabfab4

 

Jak uważacie czy warto za taką cenę kupić w takim stanie kupić taki zegarek Atlas ?

 

A to może połączę was jak Pan bułeczka z Panią sałatką   ;)  :D   http://zegarkiclub.pl/forum/topic/100056-atlas-nasze-naj/page-2?do=findComment&comment=2017358

Dogadajcie się po prostu  :)

https://www.youtube.com/watch?v=lfVZTT368Zg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że ten zegarek sprzedaje na olxsie ktoś kto pochwalił się nim na forum pod wskazanym prze zemnie linkiem - napisz do gościa może się dogadacie jak jesteś zainteresowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłem na link i od razu poznałem, że to ten sam zegarek. Jednak zrezygnowałem. Poczekam może coś tańszego trochę się pojawi. Widziałem fajny Zodiak na allegro ale nie wiem czy nie malowanka.  Dziękuję wszystkim za pomoc  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłem na link i od razu poznałem, że to ten sam zegarek. Jednak zrezygnowałem. Poczekam może coś tańszego trochę się pojawi. Widziałem fajny Zodiak na allegro ale nie wiem czy nie malowanka.  Dziękuję wszystkim za pomoc  :)

Wiem, że inny dział ale mogę Ci w takim samym stanie sprzedać za 350 zł blonexa z taką samą tarczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że inny dział ale mogę Ci w takim samym stanie sprzedać za 350 zł blonexa z taką samą tarczą

Poleciało Priv.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma więcej zdjęć :lol:


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma więcej zdjęć :lol:

wystarczy trochę poklikać :)

post-54348-0-38002700-1506925534_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.