Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Recommended Posts

jeśli dobrze rozumiem to według Pawła Burnego aukcja będzie sztucznie holowana przez sprzedawcę.

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

jeśli dobrze rozumiem to według Pawła Burnego aukcja będzie sztucznie holowana przez sprzedawcę.

A nie przez sprzedawcę tylko przez to że link do aukcji zegarka właśnie się pojawił na tym forum? :)

A nie przez sprzedawcę tylko przez to że link do aukcji zegarka właśnie się pojawił na tym forum? :)

Myślisz, że użytkownicy tego forum nie śledzą na bieżąco aukcji na all i ol ?? Znając życie to pierwsze wyświetlenia są nabijane przez nich, i jeśli zegarek został kupiony np po 10 wyświetleniach , to w 80% trafił do kogoś z tego forum :). Także śmiem twierdzić, że podlinkowanie aukcji nie szkodzi niczyim interesom, bo i tak wszyscy stąd już i tak widzieli ten zegarek zanim link się pojawił w temacie.

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Myślisz, że użytkownicy tego forum nie śledzą na bieżąco aukcji na all i ol ?? Znając życie to pierwsze wyświetlenia są nabijane przez nich, i jeśli zegarek został kupiony np po 10 wyświetleniach , to w 80% trafił do kogoś z tego forum :). Także śmiem twierdzić, że podlinkowanie aukcji nie szkodzi niczyim interesom, bo i tak wszyscy stąd już i tak widzieli ten zegarek zanim link się pojawił w temacie.

Śledzą, nie śledzą ale Panu Pawłowi Bury jakoś udało się w jednej aukcji kupić kilka błoniaków w super stanie w bardzo niskiej cenie (co dalej mnie zadziwia). Ciekawe zatem ile by zapłacił za te zegarki jakby podesłał linka na forum z zapytaniem - czy w górnym prawym rogu to magnetyczny? ;)

Pozdrowienia dla Pawła Burego.

:)  Zdecydowanie wolę Paweł niż pan  ;)

Pewnie poszedł by ciut drożej  :D  

Również pozdrawiam  :)

To chyba było kilka aukcji, nie tylko Polaków, też zgarnąłem dwie aukcje, w sumie 12 szt. Od tej pani, i dalem poniżej setki :) , ale mnie interesowały inne zegarki. :)

Ed.

A nie, jednak trochę powyżej setki :)

Edited by Enkil

Guest Kwiatek

Jak chcesz to sprzedam Ci takiego za połowę ceny ;)

Edited by Kwiatek

A tak w ogóle byłbym ostrożny z zakupami u tego sprzedawcy - ma trzy komentarze sztucznie nabite wszystkie z przed 2 -3 dni jakiś znaczek - w jednym przypadku ktoś niby kupił za 10zł znaczek którego nawet zdjęć nie ma i tylko 4 wyświetlenia - reszta kont pewnie tego samego gagatka 

Edited by Paweł Bury.

Jak chcesz to sprzedam Ci takiego za połowę ceny ;)

A tak w ogóle byłbym ostrożny z zakupami u tego sprzedawcy - ma trzy komentarze sztucznie nabite wszystkie z przed 2 -3 dni jakiś znaczek - w jednym przypadku ktoś niby kupił za 10zł znaczek którego nawet zdjęć nie ma i tylko 4 wyświetlenia - reszta kont pewnie tego samego gagatka 

Aha, w takim razie nie jest to okazja :)

Wystarczy, że w nazwie aukcji zabrakło Błonia i cena od razu normalna się zrobiła :)

Dokładnie, gratki Paweł

Edited by PatrykH

"W tej pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by poznać prawdę i dostrzec korzenie zła" — Friedrich Nietzsche:

Cena na pewno była większa - Paweł już wie, za co przepraszał... B)

Widać, że kolega poważnie wziął się do budowy kolekcji. Dobrze, że mam trochę inne priorytety. Powodzenia!

Większa, większa ale w granicach zdrowego rozsądku dla mnie dobra - to prawda odbudowuję to co kiedyś poszło ale tym razem idę na jakość a nie na ilość, czas mam nic mnie nie goni (tak bynajmniej mi się wydaje) życie może to zweryfikować 

Większa, większa ale w granicach zdrowego rozsądku dla mnie dobra - to prawda odbudowuję to co kiedyś poszło ale tym razem idę na jakość a nie na ilość, czas mam nic mnie nie goni (tak bynajmniej mi się wydaje) życie może to zweryfikować

To trzeba będzie zmienic taktykę :) .

Do tej pory grzecznie czekałem,licytowałem delikatnie czekając na ostatnie minuty,ale pokazał się nowy-gniewny :) ,który załatwia po cichu nocą/cóż,takie czasy/.

Ale tego Dukacika jakoś nie wyrwałeś,choc nie wierzę,że nie próbowałeś?

Jaki Dukacik ?? bo chyba o czymś nie wiem że był takowy?

Ja kiedyś pisałem że zawsze jak coś mi wpadnie w oko to próbuję po prostu kupić i tyle - jeśli ja tego nie zrobię to skorumpuje ktoś inny 

Mam zasadę nie przepłacam chyba że bardzo chce czegoś to nie ma zmiłuj ale wiem że są też dużo lepsi którym dołożenie kolejnej stówy czy dwóch nie robi różnicy wtedy odpuszczam - nie ten to będzie następny

A Dukacik to nie wiem - zakończony już ??? masz linka?