Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

frugoman

Orient - sklep internetowy w Rosji

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w sklepie poljotEuro przymierzyłem sobie Orienta FFD0F001B0 i bardzo bardzo wpadł mi w oko (a nosiłem się z zakupem mako/snhz55k1). Jako że zakładany budżet był niższy zgooglowałem sobie ceny w sklepach niestacjonarnych i stąd pytanie do Was - czy znacie poniższe sklepy lub polecacie jakiś inny sklep z Rosji w którym można kupić zegarki Orient?

http://timeforlife.ru/Watch:Orient:FFD0F001B0?utm_source=aport
http://m.bestwatch.ru/watchdetail.phtml?idw=117276

OrientFFM01002B0.jpg

źródło orientuhrshop.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny mają w porządku ciekawe jakby było z przesyłką do Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że mam możliwość zakupu za pośrednictwem znajomych mieszkających w Rosji, wtedy problem płatności i wysyłki odpada. Jak się ma sprawa w przypadku wysyłek pomiędzy osobami prywatnymi? Wysyłający deklaruje jako prezent i wartość < 630PLN? Ćwiczył już ktoś taką gimnastykę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem wysyłki dalej może pozostać. celnicy ignorują niską wartość i "gift", bo co druga paczka na cle ma takie oznaczenie ;) jakoś średnio im się chce wierzyć, że mamy tylu przyjaciół za granicą. także dalej masz losowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzyłeś na dutyfree island ? Kupowałem 2 razy, przyszło jako gift i tak przeszło przez cło bez opłat, sklep sprawdzony także na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się w końcu na białą wersję FFD***W0. Na dutyfree jest out of stock, szukając przez Google wyskakują prawie wyłącznie sklepy w Rosji lub na Ukrainie. Skorzystam z uprzejmości znajomych i zobaczymy. Cena wyjściowa to nieco ponad 50% tego co w kraju, jest ryzyko, jest zabawa  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie i wszystko bedzie ok. to daj znać na forum.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie i wszystko bedzie ok. to daj znać na forum.

jestem za...ps. czy podane powyżej strony mają jakąś zmianę języka na "bardziej" łaciński?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przetłumaczyć stronę używając google, choć wygląda to dość zabwnie w praktyce. Mała uwaga do sklepu timeforlife.ru - wysyłają tylko na adres widniejący przy koncie z którego przyjdzie przelew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nareszcie do mnie przyjechał. Zakupiony w timeforlife.ru, wszystko jest jak należy: pudełko, podbita gwarancja, instrukcja. Sam zegarek też niczego sobie :D

ffd0f001w0%201.jpg

ffd0f001w0%205.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyszedł ze sklepu w Rosji do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, tak jak wspomniałem wcześniej, kupiłem za pośrednictwem znajomych. Mogę potwierdzić że to co sprzedają jest właściwej jakości - wysyłki do PL bezpośrednio przez sklep nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał bez dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomóc przy zakupie rosyjskim i dostawy z Kaliningradu do Elbląga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.